Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ayyy ağzın bal yesin canım benim arada gel lütfen topic sessiz kalıyor böyle bende seni çok öpüyorum rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah.

Günaydın kızlar ..
G.erkl senin gününe 4 gün daha var 10. gündesin.

kızlar ben dün adet oldum ama çok tuhaf bi adet yada ben kendimi avutuyorum neyse bizim bu ay 6 ay oldu korunmayı bırakalı şimdi ben doktora gidip muayene olmak istiyorum bana yol gösterirmisiniz?

doktora git bence de baby, anlat durumunu önce yumurta takibi ve testler yapılır sonra sorun varsa eğer ek tedavilere bakılıyor.

peki canım adetin 2.günü gidin falan diye okumuştum şimdi ne zaman gidicez eşime ne işlem uygulıcaklar kaç gün boşalmmalı bin türlü soru şimdi ben nasıl bi yol izliyim?özelemi gidiyim yoksa devlet bakmaz demi?

Özlem senin tablon bence çok iyi,yerleşme düşüşü bile bence var ama senin için daha erken konuşmaya son güne kadar bekleyecez başka çare yok,dediğim gibi ama sresten uzak rahat rahat bekleyecez :) bir de benceartık ilişki olmasın varsa da riske atmayın yani :)

hormon tahlillerim belli oldu hepsi gayet normal çıktı:lepi:

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Günaydın kızlar... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Welcome istersen kendin kaydır 22ye farketmez,bence de 22

Heoz gözün aydın inş başka sorun çıkmaz

Olsun kalsın bakalım böyle...2 günden bişey olmaz sadece 2 gün erken adet olurum belki okadar...Bebekle ilgili bişey demiyorum çünkü hiç çabalamadım...Yumurta günlerine bile bakmadım...Saldım yani kısacası...Ama işte adet günümü böyle bilebiliyorum yani...Güzel yöntem...

AABEYAZMELEK biliyorum günümü daha dün değiştirdin ama yine değiştirmen gerek DPO 22 olan çizgiyi 24 attı yani beni 9 HAZıRAN ekliyorsun...

Hadi çabuk gel durumunu merak ediyoruz...

sağol cnm inş.
bu arada haberin yoktur senin bizim topikte arya vardı ya ikizlere hamile kaldı senden sonra geçen hafta kanaması başladı dr gitti ama bir daha gelmedi haber alamadık ondan:1no2:

Nazarladık mı kızı yaa ((
ınşallah sorunu yoktur ,belki yatması gerekiyordur o yüzden gelmemiştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…