Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

insallah hayirlisiyla iyi haberler alirsin canim.. bu arada sogan kürünü nasil yaptin, yazar misin???

bir orta boy soğanı dörde böldüm 1 büyük bardak kadar kaynamış suya attım 5-10 dakika kadar haşladım ılıyınca içtim, 15 gün yapılıyomuş bu kür ama ben 1 hafta naca dayanabildim ama yararı olduğunu düşünüyorum soğan kadın rahmi için çok yararlıymış, benimde kullandığım süre içinde sarımsı akıntım oldu, içimin temizlendiğini hissettim tavsiye ederim eğer kist falan yoksa ki ben doktora gitmiştim olmadığını söyledi doktor 1 hafta yeterli olur bence.

şekerler benim ateş yine düştü bugun 36.5 alay edio benle yaa
26.gun 36.5
27.gun 36.7 (bklenmeyen gün)
28.gun 36.5 (bugun)

şekerler artık gelir benimki belimde ağrıo zaten kahvemı lekede gelmiş birazönce sabah test yaptım 2.çizginin sadece yeri belliydi pembe bile değildi hayalet gibi..itimat itmıorum zaten en azından pembemsi olması gerekıodu benımkı başlar şekerler belımde ağrıo turamıcam cıkıorum ben geçmişide okuyamadım hızlıca meleğe baktım hayırlısı canımm bıozarda senden ümitliyim demiştim hayırlara cıkıcak ınsallah :))))juliacım benım tabloya yorum yapmamış yada görmedim özlemciğimin iyi gidio ateş welcome senıde canımm artık beklemdesın hadı bakalım rahattın bu y ınsallah olmustur bende cıkıorum kıslar yatayım azcık öptumm hepınızı bu aralar giremeyebılırım tayın işlerimiz var arada ugraraım öptumm

walla canım bilmiyorumki aralarındaki fark daha öncede dediğim gibi her zaman ölçtüğüm 10 saniyelik,diğeri 1 dakikada ölçüm yapıyor ikiside bozuk değil bence.sen ne alemdesin?preseed yaptınmı bir daha?

canım hayırlısı olsun.pekala adetin niye gelmesi günün geçmiş sanırım geç yumurtlama durumun olabilirmi

canım preseedi yamadım bir daha dün akşam ovulasyon testi yaptım silik çıktı demekki benim çok tutmaktan pozitif çıkmış daha zamanım var beklemedeyim geç yumurtlamak ve düzensiz adet olmak kötü.bekle bekle gelmiyor yumurtlama günüm :bbo:

Umutcum seni bekliordum ben yaaa,test yaptım pozitif diyeceksin diyeee

Hayırlısı olsun neyse canım ya,bu ay olmadı diğer ay, olmadı yaza planlarınız var zaten :)

Son düzenleme:

hayırlısı olsun canım yaa ama kırmızıda yok bak sen şimdi birde hamile kalıırsan benim hala umudum var senden

evet canım yaaa ( geçen aydaki tablomla aynı dün ve bugün.aynı günler aynı ateş

korkuyorum..yarınki çok önemli.düşerse adet yükselirse şansım var demektir

kötükedihüso

düşmez inşallah canım ya benimde geçen aya göre düşük gidiyor hayırlısı diyelim beklenmeyenin ne zaman

kızlar ya size birşey sorucam benim vajinal akıntım çok çok az oluyor ve yumurtlama günlerimi bir türlü net olarak nalayamıyorum yani uzuyan akıntıyı çok bariz göremyiorum.geçen bir ara irem bir öksürük şurubunda bahsetmiştim adını hatırlıyamadım geçmişede baktım ama bulamadım.sizin hiç bilginiz varmı duydunuzmu az evvel bir yerde çuha otu yağı diye birşey gördüm iyi falan geliyor akıntıyı artırıyor yazmışlar

g.erkl canım senin ateşine baktım fena sayılmaz özleminkine çok benziyor gerçekten inşallah gebe olurda emsal olursunuz karamsar olan arkadaşlara :))

ronyacım içme öle şurup falan yaa bak birde irem şey dedi büyük tuvaletini yaparken bakıyormuş akıntısına yoğun hissediyorum dedi benimde bu ay öle çok akıntım yok.sen ıslaklık olsun istiyorsan preseedi girişe sür az miktarda elinle ben öle yaptım ödev gibi olunca kuruluk oluyor bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…