Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ben de sabaha kadar yemek yiyorum rüyamda :))
Bugün daha iyiyim şimdilik kusma belirtilerim yok en azındna :)))

Heoz ben anlamadım kanaman başladı mı yani?

Ben de sabaha kadar yemek yiyorum rüyamda :))
Bugün daha iyiyim şimdilik kusma belirtilerim yok en azındna :)))

Heoz ben anlamadım kanaman başladı mı yani?

henüz iç çamaşırıma gelen birşey yok ama parmağımla vagen içine baktım pembe akıntı vardı sanırım akşama doğru gelir diye tahmin ettim

kızlar günaydın sizi üzmüyeceğim çünkü bende üzülmüyorum dün kan tahlilim 180 den 50 ye inmişti yani kimyasal gebelik geçirdim hiç üzülmüyorum bana doktorum daha o embriyo kese bile oluşmamış sanki adet görmüşsün gibi olacak akıp gidecek dedi Rabbim bana yardım etti bebişim bu ayda bana naz yaptı doktor gelecek aya günün 1 gün geçince test yap hormonların çok hızlı çalışıyo dedi o yüzden idrar test ve kan testin bu kadar yüksek ve koyu çizgi çıkmış dedi bende öyle yapıcam çok stres yaptım size tavsiyem çocuk olsun diye çok stres yapmayın naz ediyor veletler :) adet oldum sanki öylede oldu sadece kanpıhtıları düştü benden gelecek aya inş. bomba gibi gelicem eğer hamile kalamazsamda temmuzda tüp bebeeeek yaptırıcam :) doktorum izin vermiyo ama ikna edicem ne yapalım nasipte buda yokmuş beni listeden silebilirsiniz gelecek aya çünkü yazdırıcam :) bebeğim bana evlilik yıldönümümde hediye verecek inş. dualarım hep sizinle olucak ateşte ölçmüyorum hiçbişey yapmıyacağım kendiliğinden olucak bebeğim ben buna inanıyorum merak etmeyin benide bir süre girmiyeceğim çünkü o yüzden hepiniz hakkınızı helal edin tekrar söylüyorum benim gibi STRES yapmayın ben yaptım bu hale düştüm yine şükürler olsun Rabbime bebeğim daha oluşmamıştı adetle beraber gitti bu aya çalışmalara devam doktorum ödev verdi arsız kulum ha yinede anne olmak istiyorum çok konuştum kızlar :) kendinize çok çok iyi bakın bebişlerede Allaha emanet olun opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kızlar günaydın sizi üzmüyeceğim çünkü bende üzülmüyorum dün kan tahlilim 180 den 50 ye inmişti yani kimyasal gebelik geçirdim hiç üzülmüyorum bana doktorum daha o embriyo kese bile oluşmamış sanki adet görmüşsün gibi olacak akıp gidecek dedi Rabbim bana yardım etti bebişim bu ayda bana naz yaptı doktor gelecek aya günün 1 gün geçince test yap hormonların çok hızlı çalışıyo dedi o yüzden idrar test ve kan testin bu kadar yüksek ve koyu çizgi çıkmış dedi bende öyle yapıcam çok stres yaptım size tavsiyem çocuk olsun diye çok stres yapmayın naz ediyor veletler :) adet oldum sanki öylede oldu sadece kanpıhtıları düştü benden gelecek aya inş. bomba gibi gelicem eğer hamile kalamazsamda temmuzda tüp bebeeeek yaptırıcam :) doktorum izin vermiyo ama ikna edicem ne yapalım nasipte buda yokmuş beni listeden silebilirsiniz gelecek aya çünkü yazdırıcam :) bebeğim bana evlilik yıldönümümde hediye verecek inş. dualarım hep sizinle olucak ateşte ölçmüyorum hiçbişey yapmıyacağım kendiliğinden olucak bebeğim ben buna inanıyorum merak etmeyin benide bir süre girmiyeceğim çünkü o yüzden hepiniz hakkınızı helal edin tekrar söylüyorum benim gibi STRES yapmayın ben yaptım bu hale düştüm yine şükürler olsun Rabbime bebeğim daha oluşmamıştı adetle beraber gitti bu aya çalışmalara devam doktorum ödev verdi arsız kulum ha yinede anne olmak istiyorum çok konuştum kızlar :) kendinize çok çok iyi bakın bebişlerede Allaha emanet olun opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Gerçek bir dost olarak Allah yeter, bir yardımcı olarak da Allah kâfidir.:1hug:

Hilalcim geçmiş olsun,sen laf bırakmamışsın bize,Rabbim de gönlündekini versin inşallah.Sen de bize hamileyim bebeğimi gördüm diye dönersin inşallah.

Hilalcim geçmiş olsun,sen laf bırakmamışsın bize,Rabbim de gönlündekini versin inşallah.Sen de bize hamileyim bebeğimi gördüm diye dönersin inşallah.

amin inş. Rabbim size bebekleriniz bağışlasın olmayanada tez zamanda versin inş. iyi olmaya çalışın hiçbişeye üzülmeyin bebeğide üzmeyin :)

Hilalcim kaç gündür kafama takılan şeyler vardı çok üzülüordum,ama sen de bana şimdi iyi laflar söyledin,aklım başıma geldi ya,çok üzüldüm canım ama hayırlısı böyleymiş ,Rabbim sana hayırlı sağlıklı evlatlar versin ikiz olsun inşallah

geçmiş olsun canım.hakkımızda hayırlısı neyse o olsun.üzülme....

Hilalcim kaç gündür kafama takılan şeyler vardı çok üzülüordum,ama sen de bana şimdi iyi laflar söyledin,aklım başıma geldi ya,çok üzüldüm canım ama hayırlısı böyleymiş ,Rabbim sana hayırlı sağlıklı evlatlar versin ikiz olsun inşallah

inş. gülüm ikiz olsun 4üz olsun yeterki bebeklerim sağlı olsun benimde kafama takılan şeyler vardı ben diyodum bu kadar erkenden pozitif vermez bu test mutlaka bişeyler vardır bu işin içinde ama çok geçmeden çıktı çok şükür ya bebğin kesesi oluşsaydı ya kalbini göseydim ya cinsiyetini yada doğum yapıpta öyle ölseydi Allah korusun o zaman ne yapardım yine erkenden gitti diye Rabbime ne kadar şükretsem azdır herşeyin hayırlısını versin Rabbim beni böyle sınadı halda sınavdan geçiyorum isyan etmiyorum tövbe hamdolsun diyorum sadece

merhaba kıslar okudum şimdi geçmişi bi kötü haberdde benden 36.5e düştü ateşm yarın gelir artık vucudumu tanıdım artık ya hiç umut etmıodum ama rüya biraz gaza geitrdibıde acaba nıye takıldı dıoum ama zaten 2-3 gundur regl belirtilerim vardı karnımın alt kısm regldeki gibi arada haff hafıf acıodu
zaten aslında ateş bu aykı kadar sonuna kadar hiç ölçmemeiştim sadece yumurtlamadan emın olmak için ölçuodum yıne devam dpo 3.gunden sonra ölçmem zaten zor benım doğal yolla eim daha 10 gun oldu drun verdığı ılaçlara başlayalı en erken bır ayda spermlerı artıromuş bakalım belkı temmuzda ttaıle cıkıoruz temmuzda tatil bebeği gelır gelmezsde ağustosta tüp dırek
sadece sohbet ve size yardım içn giricem umudum ne kadar yok dedıydemde umutlanmısım sanırım 36.5 görünce uzuldum sankı biraz:)))))

amin canım çok saol yok üzülmüyorum eninde sonunda gelecek bu velet ne nazlı bir çocuk babasına çekmiş heralde :)

hilalcim geçmiş olsun tatlımm ama seni çok iyi gördümm cunku caremız var bunu bılıoruz ya o rahatlatıo en son dıosun tup bebek yaptırırım ya o teknolojde olmasaydı bende sabah bıraz buruldum ama ıyıyım sımdı tasınma ısı vardı tatıle gıdmezdık dıyıp avutuom kendımı..

Umutcum sakın bırakma yaa buraları zaten,hepiniz gidiyorsunuz tek tek,üzülüyorum
ırem yok ,hilal de gidiyor artık,sohbet özleniyor valla

Umutcum sakın bırakma yaa buraları zaten,hepiniz gidiyorsunuz tek tek,üzülüyorum
İrem yok ,hilal de gidiyor artık,sohbet özleniyor valla

yok canm gelırım yınede hani ateş ölçmem boyle gün gün bende sevıorum sizle sohbeti:))))
gelıp dırek acıoru hemen size bakıorum bugun daa ıyıymıssın cok sevındım canım ruyada erkek bebek de müjdeli haber demekmiş acaba eşimin uzmanlık sınavı olacakmı onamı işaretki:)))) bi kaç gune belli oluo oda.

bıozarda canım senınde düşmüş ateşin benımkıde 36.5 ama senden cok umutlydum benya boyle dususlerın ardından artınca ınsanın aklına dırek o gelıo ama bellı olmaz daha senın reglle var belkı yıne artar benımkı yarındı zaten gelır..ama regl olamamk yada gecikmaside cok kötü oluo zamnında olmak en guselı..

bıozarda canım senınde düşmüş ateşin benımkıde 36.5 ama senden cok umutlydum benya boyle dususlerın ardından artınca ınsanın aklına dırek o gelıo ama bellı olmaz daha senın reglle var belkı yıne artar benımkı yarındı zaten gelır..ama regl olamamk yada gecikmaside cok kötü oluo zamnında olmak en guselı..

ya sorma ben bile umutlanmıştım bu ay.sabah 36.5 ateşi görünce çok üzüldüm.adete var evet ama ağrımda var adet olacakmışım gibi.bugün bide ovulasyon testi yaptım denemek için iki çizgi aynı koyulukta çıktı.yani çok koyu değil.

kızlar herkese slm bugün çok yoğundum giremedim.
Hilalcim vardır bundada bir hayır biliyorsundur ki hatalı gebelikler genellikle sonlanıyor üzülme dicem ama tabikide üzülcen ama beteri var unutma ve Rabbim beterinden saklasın en azından çok ümit bağlamamıştın önümüzdeki ay yine çalışırsın ve inşallah güzel haberler alırız.
Umutcum bence ateşini biraz daha bekleyelim olmazsada canın sağolsun herşeyin bir çaresi var sende demişsin en azından deneyebilecek başka çarelerin var hiç olmayanlar var gencecik yaşta menopoza giren insanlar var belki çok ağır bir örnek oldu ama hiç bir şey kimseye uzak değil en azında yumurtluyoruz herşey güzel olacak inşallah

X