Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

grafigim..:nazar:

Eklentiler

• $GRAFİK.jpg
    $GRAFİK.jpg
    20,5 KB · Görüntüleme: 31
yarın 36.3 düşerse bir dahaki ay kaldı umutlar hayırlı olsun napalım daha çok çalışma doktora gidicem zaten yine devam bebişler inatçı bizlerde inatçıyız sempatiksalakcinni

Dolunaycim hamile misin??? Cok cok tebrikler.. Ne guzel herkes siraya girmis gibi:))
daha nice hamile haberleri almak dilegiyle:)

kızlar merhaba,
melekcim beni listeden tamamen silebilirsin sanırım epey bir süre gelemeyeceğim,julia hilal melek dolunay irem özlem şimdi isimlerini atladığım diğer arkadaşlarda herkes hakkını helal etsin,umarım Allah herkesin gönlündekine afiyetle ulaştırır,kimse moralini bozmasın herşey çok güzel olacak Allah'ın izniyle yeterki biz kalbimizi ferah tutalım yapmamız gerekenleri yapıp tevekkül olalım selam ve dua ile hoşçakalın..

kızlar merhaba,
melekcim beni listeden tamamen silebilirsin sanırım epey bir süre gelemeyeceğim,julia hilal melek dolunay irem özlem şimdi isimlerini atladığım diğer arkadaşlarda herkes hakkını helal etsin,umarım Allah herkesin gönlündekine afiyetle ulaştırır,kimse moralini bozmasın herşey çok güzel olacak Allah'ın izniyle yeterki biz kalbimizi ferah tutalım yapmamız gerekenleri yapıp tevekkül olalım selam ve dua ile hoşçakalın..

Nalimcim, ne oldu? Umarim saglik sorunu degildir. Iyi bak kendine cok ve umarim tum guzellikler en kisa zamanda seni bulur. Tekrar gorusmek uzere

günaydın herkese beyaz melek beklenen regli tarihi 23 haziran cnm

Dolunaycim hamile misin??? Cok cok tebrikler.. Ne guzel herkes siraya girmis gibi:))
daha nice hamile haberleri almak dilegiyle:)

evet canım 4+4 oldu değerim 4+2 iken 1136 çıktı cumaya keseyi görmek için gideceğiz inş.
kızlar merhaba,

helal olsun canım..inş. kötü bir sey yoktur tatlım tekrar görüşmek dileği ile

melekcim inatci ol zaten:)) kalbim dualarim seninle:)

evet inatçıve sabırlıyım mügecim bekliyecigim allahım inşallah melegimin kardeşini gönderecek birgün ...sagol canım benimde kalbim prens ve sende...

kızlar merhaba,

helal olsun nalimcim hayırdır ya ne oldu bizi merakta bırakıp gidiyorsun allahım seninde gönlüne göre versin arkadaşım...allaha emnet ol..

günaydın herkese beyaz melek beklenen regli tarihi 23 haziran cnm

tamam heoz ekliyorum ateş ölçmeye devam dimi...

bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile Günaydın kızlar... bayanssulusmile bayanssulusmile bayanssulusmile

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6ba9

maşallah yükselmeye başlamış hadi hayırlısı ..

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

esragg......................23 mayıs................... esra tr haber ver unutma bizi
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
luna...........................19 haziran.................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz..........................23 haziran.................(ateş ölçme )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt

nasıl anlıyorsunuz yumurtladıııınızıııı söyleyebilir misiniz????:eek:kafamçokkarıştıfisfisfis

her sabah yataktan kalkmadan ayın saatte ateşimizi ölçüyoruz adet bittikten sonra ateşimizin durumuna göreve uzayan akıntı gelmeye başlayıncaçatladıgımızı anlıyoruz yumurtladıktan sonra ateş yükseliyor umarım yardımcı olmuşumdur..

her sabah yataktan kalkmadan ayın saatte ateşimizi ölçüyoruz adet bittikten sonra ateşimizin durumuna göreve uzayan akıntı gelmeye başlayıncaçatladıgımızı anlıyoruz yumurtladıktan sonra ateş yükseliyor umarım yardımcı olmuşumdur..

teşekkürler şekerim, benimde bugün adetimin 26. günü ateşimi ilk defa ölçtüm 35,6 demekki adetim yakındır dimi çok düşük çünkü ama daha önce hiç ölçmemiştim normalimi bilmiyorum

meleğim test yapıp bi hamileyim de var yaaaa tebrik etmek için kocaeline bile gelirim:))))) :lepi:

Nalimcim helal olsun ama aklımız sende kaldı bilesin,Allah sizi de sevindirir inş ve sen de bizimle paylaşırsın :)

Melekcim belli olmaz inş yarın yükselir ateşin

Heoz bence senin günün de yanlışlık var böyle olmamalıydı tabi hayırlısı diyelim.

Welcome doğru çizgi çekilmiş bence ama 1-2 oynaması çok sorun değil bence,hadi hayırlısı inşallah.

X