Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bu umutsuzluk niye özlem ne oldu ya adetin gelmeden bilemezsin 36.2 ile hamile çıkardık burdan hem de ikizdi npsl diye bir arkadaş vardıııı

Melekcim hiç belli olmaz,inş pozitif görecez sende de :)

evet belli olmaz bir kaç güne ateşimden belli olurcanım...

canım benim hiç bir bilgim yok fazla anlamıyorumki juliaya sor bence

canım progestan bebeğe zarar verebilir dedi o yüzden vermedi benimkisi tamamen psikolojik

öyle diyorlar özellikle erkek bebekte oluyor diyorlar bilmem

yok yapmıyorum iş yatıyorum devamlı ama yatmaktanda sıkıldım

elinizden tututorum işte melekcim bu ay bir elimde senden bak 2 kişiyi sürükledim :)

canım benim günüme 2 gün vardı 180 çıktı bana ikiz dediler sanada 4 üz derler heralde gözünaydın :)

kızlar sabah gittim doktora daha küçük göremem dedi rahime baktı çok iyi dedi leklenmen olabilir korkma dedi sadece uzan dinlen dedi kan tahlili yaptı saat 3 te alıcam onu bekliyorum inş. yüksek çıkar dün yatmadan çok dua ettim Rabbim bebeğimi bana bağışlasın amin

maşallah hilalcım iyi yaptın devamını bekliyorum...
bak canımcım yatıp dinlenmen lazımmış işte gördünmü lütfen söz dinle dinlen biliyorsun zaten geç buluyoruz kıymetlerini bilelim...

hilacim inşallah çok güzel olucak yakında görüceksin bebeğini.ama sen bol bol dinlen.
Melekcim benim adımın karşısına ateş ölçme+ovulasyon+preseed yazarmısın.bir benim adımın karşısı boş kalmış :))

tamam ronyacım hemen ekliyorum

kızlar benimde moralim bozuktu dün ateşim düşmüştü ama bugün yine yükseldi sevindim.bakalım siz ne diyeceksiniz.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3855353&u=1&
dolunaycım tebrik ederim bu arada çok sevindim benim ilk tablomuda sen yapmıştın.inşallah elin uğurlu gelirde bende bu ay hamile kalırım.yalnız senin değerinin bu kadar yüksek çıkması tuhaf geldi bana çünkü testin silik çıkmıştı bu değerle kopkoyu çıkması lazım değilmiydi?

maşallah biozard senmisin sıradaki...

kızlar doktor değerlerin çok iyi dedi ama çokda yüksek demedi yani her insanda farklı olabalir falan dedi.. cumaya ultrasyon için gelebilirsin dedi ama ben pazartesi gideyim diyorum bir de folik asit verdi işte

iyi dolunaycım sevindim canım cuma dediyse cuma git canım pazartesi gittiginde belki göremezsin tatlım..

teşekkür ederim melekcim hepimizn hakkında hayırlısı olsun inşallah

amin özlemcim ama san kızıyorum :eek:klava: dur yaaa sanki adetine az kalmış gibi hemen yelkenleri indirdin bir de söyle düşün seneler boyunca hamile kalamayn napsın gidip kendini atsın ozaman ya biraz pozitif olmaya çalışelinden geleni yap lütfen sükür halimize saglıgımız yerinde dimi ama..

selam kızlar.... benim bugün kan testim de negatif çıktı. inşallah sizlerin güzel haberlerinizi alırız. melekcim beni yeni listeye yazma. belki yumurtlamadan sonra tarih verirsem yazarsın.

tamam sildim canım...
ama senin gününe daha varki ya...

kızlar bu preeseedi almak istemiştim eşim aldırmadı kuruluk vardı ben de çok fenaa
sonra ovestin krem aldım kuruluk için ona da kızdı ama dr kullanabilir dedi azcık kenarına sürüyordum
iki hamileliğimde kullandım çok şükür bişi olmadı

hoşgeldin emelcim nasılsın keyfin nasıl bakalım.. bebiş nasıl

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

esragg......................23 mayıs................... esra tr haber ver unutma bizi
heoz..........................23 mayıs....................(ateş ölçme,klomen) beklemede
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateş ölçme,ovulosyon,incir kürü )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
luna...........................19 haziran................
ronya.........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

hilal24.......................:hooray: :CüvCüv: :nazar:
XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt

bu umutsuzluk niye özlem ne oldu ya adetin gelmeden bilemezsin 36.2 ile hamile çıkardık burdan hem de ikizdi npsl diye bir arkadaş vardıııı

emelcim hoşgeldin prensimiz nasıl?sen nasılsın?benim umutsuzluğum hiç böyle düşük seyretmemişti canım gerçi yüksek olduğundada hamile kalamadım ama ne bilim düşük gidiyor diye üzüldüm işte

evet belli olmaz bir kaç güne ateşimden belli olurcanım...

maşallah hilalcım iyi yaptın devamını bekliyorum...
bak canımcım yatıp dinlenmen lazımmış işte gördünmü lütfen söz dinle dinlen biliyorsun zaten geç buluyoruz kıymetlerini bilelim...

tamam ronyacım hemen ekliyorum

maşallah biozard senmisin sıradaki...

iyi dolunaycım sevindim canım cuma dediyse cuma git canım pazartesi gittiginde belki göremezsin tatlım..

amin özlemcim ama san kızıyorum :eek:klava: dur yaaa sanki adetine az kalmış gibi hemen yelkenleri indirdin bir de söyle düşün seneler boyunca hamile kalamayn napsın gidip kendini atsın ozaman ya biraz pozitif olmaya çalışelinden geleni yap lütfen sükür halimize saglıgımız yerinde dimi ama..

tamam sildim canım...
ama senin gününe daha varki ya...

hoşgeldin emelcim nasılsın keyfin nasıl bakalım.. bebiş nasıl

tamam melekcim seni dinleyeceğim en azından beklenmeyen gelene kadar sabredip tevvekkül edeceğim pozitif olacağım çok sağol canım çok teşekkür ederim RABBİM yüzünü güldürsün inşallah

prensimiz iyi Allaha şükür ben de o iyi oldukça çok iyiyim cumartesi günü görmeye gideceğiz inşallah güel haberler alırız
hillalim folik asit içmeye başla dedi mi başlaman lazım
dinlen tamam mı iş yapma bırak ev kirli kalsın sen yat dinlen kim ne derse desin
dolunayım maşallah hayırlsıyla patartesi görüceksin bebişini sen de dinlen yorma kendini iş miş yapma sen yat boşver söz dinleyin tamam mı

kızlar ya abiye kuzu bile gebiş görüyonuzmu ya sevalde demezmi bugün benim ne günüm yumurtlama günüm eşimle koptuk ya :))))))

aynen bızde ronyacım öldük gülmekten:))))))))
melekcim tablonu goremedım tatlımm az kaldıı hayırlısıı
özlemcimm haa şöylee tatlımm pozitif ol canımm bakalımm diğer aletle daha doğru sonuçlar görürürsün belkii...bak hep dua edıoruz burda bırbırımız bu ay olmasa öbür aylarda mutlaka rabbim güldürecek bızıde..
emelcimm tatlım ıyı olmanıza sevındımm bende turk malını izlıorumm tam bızı anlatıo:))))))

aynen bızde ronyacım öldük gülmekten:))))))))
melekcim tablonu goremedım tatlımm az kaldıı hayırlısıı
özlemcimm haa şöylee tatlımm pozitif ol canımm bakalımm diğer aletle daha doğru sonuçlar görürürsün belkii...bak hep dua edıoruz burda bırbırımız bu ay olmasa öbür aylarda mutlaka rabbim güldürecek bızıde..
emelcimm tatlım ıyı olmanıza sevındımm bende turk malını izlıorumm tam bızı anlatıo:))))))

canım hepinize çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için bakalım beklenmeyeni bekleyeceğim ama bu aydan sonra ateş ölçmeyeceğim ben temmuzda yılımız doluyor ağustos başı kısmetse aşılama tüp bebek ne gerekiyorsa yapacağız allahım hayırlısını versin inşallah hepimiz için

herkese günaydınlaaaaaaarrrrrr

tablom böyle.benimde umudum yok yükseleceğine düşüyor.

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

adet olacakmışımgibi hissediyorum ama onada erken sanırım.buarada bişey sorucam sizlere dün eşimle hafif bir trafik kazası yaptık öndeki araca çarptık :KK43:( ama ben çok korktum.olumsuz bir etkisi olurmu sizce.

herkese günaydınlaaaaaaarrrrrr

tablom böyle.benimde umudum yok yükseleceğine düşüyor.

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

adet olacakmışımgibi hissediyorum ama onada erken sanırım.buarada bişey sorucam sizlere dün eşimle hafif bir trafik kazası yaptık öndeki araca çarptık :KK43:( ama ben çok korktum.olumsuz bir etkisi olurmu sizce.

bende 2 gündür adet olacakmışım gibi hissediyorum canım çok geçmiş olsun Allah korumuş sizi.ateşin korkuyla ne kadar etkisi olur bilemiyorum ama büyük bir düşüş değil takma kafana

Son düzenleme:
günün geçti değlmi heoz?hiç geçermiydi böyle?bozma moralini olacak olan oluyor malesef bunu değiştiremiyoruz akıntı durumun nasıl

günüm 23 mayıstı hala olmadım geçen ay dışında hiç geçtiği görülmüş değil adetimin ama geçen ayda klomen kullanmıştım ve 4 gün geçmişti ama ben geçen ay düşük yaptımmı diye düşünmeden kendimi alamıyorum çünkü normal regl tarihime 2 gün kala kan baktırdım 2,85 çıktı sonra 4 gün geçti biz zonguldağa gitmiştik gelirken eşimle tartıştım ve araba çok sarstı ağrılar başladı ertesi sabahta regl oldum ama bilemiyorum tabi
akıntı durumuna gelince dün epey yoğun kremsi akıntı vardı bugün sanki kuru gibi ama belli olmuyor bazen böyle kuru başlayıp gün içinde akıntı artabiliyorda

bende 2 gündür adet olacakmışım gibi hissediyorum canım çok geçmiş olsun Allah korumuş sizi.ateşin korkuyla ne kadar etkisi olur bilemiyorum ama büyük bir düşüş değil takma kafana

sağol canım gerçekten Allah korudu.ateşle değilde hamile isem bişey olur mu diye korktuk eşimle.artık hayırlısı.olacağın önüne geçemeyiz.ikidebir tuvalete gidiyorum.adet oldum sanıyorum bende.benim tabloya baktın mı canım bir arkadaş 2kere yumurtlamış olabilirsin dedi.sen ne düşünüyorsun??

sağol canım gerçekten Allah korudu.ateşle değilde hamile isem bişey olur mu diye korktuk eşimle.artık hayırlısı.olacağın önüne geçemeyiz.ikidebir tuvalete gidiyorum.adet oldum sanıyorum bende.benim tabloya baktın mı canım bir arkadaş 2kere yumurtlamış olabilirsin dedi.sen ne düşünüyorsun??

olabilirsin eve ff de emin değil oyüzden kesik çizgi çekmiş hayırlısı olsun canım.

of kızlar of yine düştü ya o kadarda ümitlenmiştim yerleşme düşüşü diye.yine olmadı ya bu ay bide diğer aylardan farklı belirtilerim vardı hep güya aman yok ya ne belirti nede yüksek ateş hiç farketmiyo olmayınca olmuyo işte.bende karar verdim bidahaki ay bende ateş falan ölçmiycem ve 1-2 ay sonrada en iyisi aşılama yaptırmak.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3855353&u=1&

günüm 23 mayıstı hala olmadım geçen ay dışında hiç geçtiği görülmüş değil adetimin ama geçen ayda klomen kullanmıştım ve 4 gün geçmişti ama ben geçen ay düşük yaptımmı diye düşünmeden kendimi alamıyorum çünkü normal regl tarihime 2 gün kala kan baktırdım 2,85 çıktı sonra 4 gün geçti biz zonguldağa gitmiştik gelirken eşimle tartıştım ve araba çok sarstı ağrılar başladı ertesi sabahta regl oldum ama bilemiyorum tabi
akıntı durumuna gelince dün epey yoğun kremsi akıntı vardı bugün sanki kuru gibi ama belli olmuyor bazen böyle kuru başlayıp gün içinde akıntı artabiliyorda

hayırlısı olsun canım beklemekten başka çare yok

X