Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

of kızlar of yine düştü ya o kadarda ümitlenmiştim yerleşme düşüşü diye.yine olmadı ya bu ay bide diğer aylardan farklı belirtilerim vardı hep güya aman yok ya ne belirti nede yüksek ateş hiç farketmiyo olmayınca olmuyo işte.bende karar verdim bidahaki ay bende ateş falan ölçmiycem ve 1-2 ay sonrada en iyisi aşılama yaptırmak.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3855353&u=1&

gününe kaç gün var tatlım dur bakalım belki çıkar belli olmaz

aynen bızde ronyacım öldük gülmekten:))))))))
melekcim tablonu goremedım tatlımm az kaldıı hayırlısıı
özlemcimm haa şöylee tatlımm pozitif ol canımm bakalımm diğer aletle daha doğru sonuçlar görürürsün belkii...bak hep dua edıoruz burda bırbırımız bu ay olmasa öbür aylarda mutlaka rabbim güldürecek bızıde..
emelcimm tatlım ıyı olmanıza sevındımm bende turk malını izlıorumm tam bızı anlatıo:))))))

eşimle biz de izledik koptum yumurtlama günü hesaplıyorlar hahh işte azcık bizi anlatsın dimi yaaaa

bu arada kızlar ateşi yumurtlama günümüzü bulmak için kullanıyoruz en azından günümüz geçti acabayla uğraşmıyoruz boşa test yapıp üzmüyoruz
lütfen yöntemi hamile kalmak için değil yumurtlama için değerlendirin ,
üzüldüm ben de bir yıl boyunca ama 1 yıl içinde sadece 2-3 defa test yapmışımdır hep bu yöntemi kullandım anlayana kadar zaman geçti ama bırakmadım
ağlayın ama savaşmaktan vazgeçmeyin
sizi çok iyi anlıyoru m

yaş itibariyle sanırım bi de sizden büyüyüğüm yaş 32 çünkü olur olmalı duanızda hep bunu diyin hayırlı sağlıklı bir bebek tez zamadaolumunekankayizsmile

dolunay hamileymiş tebrik ederim darısı olmayanlara inşşşş rabbim beyaz melekciğimede yaşatsın bu duyguyu inşşşş

gününe kaç gün var tatlım dur bakalım belki çıkar belli olmaz

yumurtlamadan sonra 14 gün sayarsak 27 mayıs ama normalde 28 günde bir adet olduğum düşünülürse 30 mayıs.artık çıkacağını sanmıyorum dün yükselince çok umutlanmıştım ama bugün yine yüksek devam edecek sanıyordum düşüğü görünce beynimden aşağı kaynar sular boşaldı.diğer düşüşün yerleşme düşüşü olduğuna çok inandırmışım kendimi herhalde.

herkese günaydınlaaaaaaarrrrrr

tablom böyle.benimde umudum yok yükseleceğine düşüyor.

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

adet olacakmışımgibi hissediyorum ama onada erken sanırım.buarada bişey sorucam sizlere dün eşimle hafif bir trafik kazası yaptık öndeki araca çarptık :KK43:( ama ben çok korktum.olumsuz bir etkisi olurmu sizce.

Geçmiş olsun Rabbim koruru merak etme,sen içini ferah tut,tablonda da sorun yok zaten,şuandaki iniş çıkışlar normal.

günaydınlar
moralim çok bozuk bu gün sabah ateşi ölçtüm acayip bir düşüş demek bugün yarın regl olacağım
http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfd

Heoz iki seçenek aklıma geliyor ya senin diğer yumurta çatlamadı-ki inş değildir- ya da ateşin yüksek olmayacak bu şekilde hamile kalacaksın. sen ikinci çatlamaya göre gününü sayacaksın daha var dediğim gibi kanda baktırırsın olmazsa.

of kızlar of yine düştü ya o kadarda ümitlenmiştim yerleşme düşüşü diye.yine olmadı ya bu ay bide diğer aylardan farklı belirtilerim vardı hep güya aman yok ya ne belirti nede yüksek ateş hiç farketmiyo olmayınca olmuyo işte.bende karar verdim bidahaki ay bende ateş falan ölçmiycem ve 1-2 ay sonrada en iyisi aşılama yaptırmak.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3855353&u=1&

Hemen neden ümitsizliğe kapıldın biozard dur,senin günün değil ki zaten,birden yükselir belli mi olur.
Geçen gün de yazdım bu yöntemi hamile alma yöntemi olarak görmeyim takip yöntemi olarak görün,umutsuzluğa kapılıyorsanız da bırakın ölçmeyin.Dolunay çok rahatladı bu ay bakın bebği geldi.

evet sanırım en iyisi bırakmak böyle çok umutlanıyorum ben.geçen ay bile bu kadar değildim düşüşten sonra yükselince yerleşme düşüşü diye baya kaptırmışım kendimi.en iyisi 1-2 ay tatillerle geçer izinler bitince aşılama yaptırırım ozamana kadarda hiçbişey yapmadan öyle geçiririm.

julia karnım ve belim çok ağrıyor 36,3 lere düşmesi bana adet olacakmışım gibi geliyor niye ikinci yumurtanın çatlamadığı fikrine kapıldın? eğer öyle olsaydı dpo 14 ü çoktan geçti adet olmam gerekmezmiydi?

hamile kaldıktan belli bir süre sonra ateş düşermi yoksa hamilelik boyu yüksekmi seyredder?

iyi dolunaycım sevindim canım cuma dediyse cuma git canım pazartesi gittiginde belki göremezsin tatlım..

evet melek ben de cuma gitmeye karar verdim dün akşam bakalım hayırlısı inş. görürüm keseyi

prensimiz iyi Allaha şükür ben de o iyi oldukça çok iyiyim cumartesi günü görmeye gideceğiz inşallah güel haberler alırız
hillalim folik asit içmeye başla dedi mi başlaman lazım
dinlen tamam mı iş yapma bırak ev kirli kalsın sen yat dinlen kim ne derse desin
dolunayım maşallah hayırlsıyla patartesi görüceksin bebişini sen de dinlen yorma kendini iş miş yapma sen yat boşver söz dinleyin tamam mı

dün akşam uyuyakaldım canım koltukta saat 10da ve yeni kalktım tavuk gibi oldum bol bol yatıyorum

kızlar ya abiye kuzu bile gebiş görüyonuzmu ya sevalde demezmi bugün benim ne günüm yumurtlama günüm eşimle koptuk ya :))))))

ayyy evet yaa biz de izliyorduk bastık kahkahayı demek herkes hesaplıyor yumurtlama gününü

dolunay hamileymiş tebrik ederim darısı olmayanlara inşşşş rabbim beyaz melekciğimede yaşatsın bu duyguyu inşşşş

teşekkürler canımm inş. sağlıkla alırız bebeişlerimizi kucağımıza

Dolunay tebrkler canım darısı bİzede İnŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

sağol canım hadi gelin arkamdan sizde mayıs listesinin en sonunda ben olmayayım

kızlar bu gece rüyamda bir sürü yemek gördüm ama aralarından bir tanesini yemek istedim o da bol biberli domatesli bol ekşili şehriye çorbası :))) valla çok canım istiyor akşama yapacağım..

hayırlısı oldun heozcum adet oluyormuşsun üzülme canım tamam mı inş. önümüzdeki aya tutunur bebişin kısmetse

kızlar bu gece rüyamda bir sürü yemek gördüm ama aralarından bir tanesini yemek istedim o da bol biberli domatesli bol ekşili şehriye çorbası :))) valla çok canım istiyor akşama yapacağım..

cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook Afiyet olsun canım... cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook

X