Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ya sorma ben bile umutlanmıştım bu ay.sabah 36.5 ateşi görünce çok üzüldüm.adete var evet ama ağrımda var adet olacakmışım gibi.bugün bide ovulasyon testi yaptım denemek için iki çizgi aynı koyulukta çıktı.yani çok koyu değil.

benim zaten hiç umudum yoktu çunku hiçbi belırtım yok sarı akıntı olmus mesela herkesde koyu kıvamlı yok benım sadece camasırım ıslak okadar yada gecen aylardan farklı hiçbişey yok sadece tablom gariptı ama ınsan ateş ölçunce bı beklentısı oluo ben ılk defa sonuna kadar ölçtum bidahada ölçmem oyle ovulasyondan 3 gun sonra teyit ıcın, bıde regl gunu ölçuorum okadar..sen yarın ılk ıdrarınla gebelık testı yap uzulmem dıosan canımm

kızlar herkese slm bugün çok yoğundum giremedim.
Hilalcim vardır bundada bir hayır biliyorsundur ki hatalı gebelikler genellikle sonlanıyor üzülme dicem ama tabikide üzülcen ama beteri var unutma ve Rabbim beterinden saklasın en azından çok ümit bağlamamıştın önümüzdeki ay yine çalışırsın ve inşallah güzel haberler alırız.
Umutcum bence ateşini biraz daha bekleyelim olmazsada canın sağolsun herşeyin bir çaresi var sende demişsin en azından deneyebilecek başka çarelerin var hiç olmayanlar var gencecik yaşta menopoza giren insanlar var belki çok ağır bir örnek oldu ama hiç bir şey kimseye uzak değil en azında yumurtluyoruz herşey güzel olacak inşallah

öyle canımm bende öyle dıorum zaten hep hayırlısını dıledım sağlıklısını onumuzdekı ay fılan tasınma var 30 saatlık yola ev tasıyacağız korkmuoda değildi kalırsam bişey olurmu evı toplıcam yerleştırıcem okadar yol gidicez diye rabbimin bir bıldığı vardr elbett.
ayy bı gırdı forma herkesın ateşi düşmüş guzel haberler almayı umuodum hilalciğme uzuldum ama o iyi çok sukur sen naptın bugun ovulasyon testi yaptınmı cnm

benim zaten hiç umudum yoktu çunku hiçbi belırtım yok sarı akıntı olmus mesela herkesde koyu kıvamlı yok benım sadece camasırım ıslak okadar yada gecen aylardan farklı hiçbişey yok sadece tablom gariptı ama ınsan ateş ölçunce bı beklentısı oluo ben ılk defa sonuna kadar ölçtum bidahada ölçmem oyle ovulasyondan 3 gun sonra teyit ıcın, bıde regl gunu ölçuorum okadar..sen yarın ılk ıdrarınla gebelık testı yap uzulmem dıosan canımm

canım öyle daha çok üzülüyorum ancak ateşim yükselirse yaparım o testi.aslında benim belirtilerimde farklıydı o yüzden bu kadar ümitlendim zaten.mesela göğüslerim herzamanki gibi 7.gün birdenbire şişmedi.10. günü falan başladı yavaş yavaş oda yanları acıyo.mesela ağrımda yoktu bugüne kadar.batmalarım vardı dün kasıklarımda.halsizlik vardı.yüzümde hiç sivilce çıkmadı.bende bunlardan çok umutlandım işte.ama ateşim düşünce hiç umudum kalmadı.

canım öyle daha çok üzülüyorum ancak ateşim yükselirse yaparım o testi.aslında benim belirtilerimde farklıydı o yüzden bu kadar ümitlendim zaten.mesela göğüslerim herzamanki gibi 7.gün birdenbire şişmedi.10. günü falan başladı yavaş yavaş oda yanları acıyo.mesela ağrımda yoktu bugüne kadar.batmalarım vardı dün kasıklarımda.halsizlik vardı.yüzümde hiç sivilce çıkmadı.bende bunlardan çok umutlandım işte.ama ateşim düşünce hiç umudum kalmadı.

haklısın canım yapma ozaman ben arsızlaştım artık onun için negatif görüncee bişey hissetmıorum :))))))))dun yapmıstım bende bugun dusunce ateş yapmadım test...canım belırtıler yanıltıcı olabılır am ben akıntı olayını kendın yapamzsın psıkolojık olamaz bı gu n eğer benımde o cıvcıv sarısı yogun akıntım olursa umutlanırım ınan dedıklerın hep oluo bende ama foss bu saydıkların aslında premenstural sendromu denıo( regl oncesı sendrom) bebk dusununce ona yoruo ve daha cok hıssedıoz bende oylee onun ıcın ben artık hiiç ona yormuorum ama sende ılk defa olmuşş dur bakalım yarında bı bak cnm yarın regl gunu olsa bende umut yokderdim aam senın gunnune evar daha....

haklısın canım yapma ozaman ben arsızlaştım artık onun için negatif görüncee bişey hissetmıorum :))))))))dun yapmıstım bende bugun dusunce ateş yapmadım test...canım belırtıler yanıltıcı olabılır am ben akıntı olayını kendın yapamzsın psıkolojık olamaz bı gu n eğer benımde o cıvcıv sarısı yogun akıntım olursa umutlanırım ınan dedıklerın hep oluo bende ama foss bu saydıkların aslında premenstural sendromu denıo( regl oncesı sendrom) bebk dusununce ona yoruo ve daha cok hıssedıoz bende oylee onun ıcın ben artık hiiç ona yormuorum ama sende ılk defa olmuşş dur bakalım yarında bı bak cnm yarın regl gunu olsa bende umut yokderdim aam senın gunnune evar daha....

bakalım artık hayırlısı ne diyim.bende ilk defa olduğu için bu belirtiler o yüzden umutlandım bu ay.ama dediğin gibi o sarı akıntı bendede yok hatta akıntım yok denecek kadar az.artık yarında düşerse ateşim adet olurum yükselirse ki hiç sanmıyorum o zaman test yaparım.

biozard senin bence hala ihtimalin var zaten,daha gününe var ,ateşin düşüp yükselebilir,sabah da dedim ya erkenden ümitsizliğe kapılma ama bence yarın test yapabilirsin ilk idrarınla,eğer pozitif çıkarsa kana git hemen

biozard senin bence hala ihtimalin var zaten,daha gününe var ,ateşin düşüp yükselebilir,sabah da dedim ya erkenden ümitsizliğe kapılma ama bence yarın test yapabilirsin ilk idrarınla,eğer pozitif çıkarsa kana git hemen

ah ah canım nerde o günlerr.pek sanmıyorum ama bakalım eğer yarın ateşim yükselirse sabah test yaparım.ff de hamile tablolarını inceledim böyle iki kere ateşi düşenlerde var aslında.tamda 10 ve 12.günde var.ama işte o bana denk gelir mi bilinmez.

slm hanımlar ilk defa ateş ölçme işini sizlerden öğrendim ve bugüün kırmızlarla tanıştım en azından vucudumu tanımış olup testlere para haracamadım ama şu grafik işi nasıl yapılıyor bir bilen analatsın ya .(

kızlar günaydın sizi üzmüyeceğim çünkü bende üzülmüyorum dün kan tahlilim 180 den 50 ye inmişti yani kimyasal gebelik geçirdim hiç üzülmüyorum bana doktorum daha o embriyo kese bile oluşmamış sanki adet görmüşsün gibi olacak akıp gidecek dedi Rabbim bana yardım etti bebişim bu ayda bana naz yaptı doktor gelecek aya günün 1 gün geçince test yap hormonların çok hızlı çalışıyo dedi o yüzden idrar test ve kan testin bu kadar yüksek ve koyu çizgi çıkmış dedi bende öyle yapıcam çok stres yaptım size tavsiyem çocuk olsun diye çok stres yapmayın naz ediyor veletler :) adet oldum sanki öylede oldu sadece kanpıhtıları düştü benden gelecek aya inş. bomba gibi gelicem eğer hamile kalamazsamda temmuzda tüp bebeeeek yaptırıcam :) doktorum izin vermiyo ama ikna edicem ne yapalım nasipte buda yokmuş beni listeden silebilirsiniz gelecek aya çünkü yazdırıcam :) bebeğim bana evlilik yıldönümümde hediye verecek inş. dualarım hep sizinle olucak ateşte ölçmüyorum hiçbişey yapmıyacağım kendiliğinden olucak bebeğim ben buna inanıyorum merak etmeyin benide bir süre girmiyeceğim çünkü o yüzden hepiniz hakkınızı helal edin tekrar söylüyorum benim gibi STRES yapmayın ben yaptım bu hale düştüm yine şükürler olsun Rabbime bebeğim daha oluşmamıştı adetle beraber gitti bu aya çalışmalara devam doktorum ödev verdi arsız kulum ha yinede anne olmak istiyorum çok konuştum kızlar :) kendinize çok çok iyi bakın bebişlerede Allaha emanet olun opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

canım rabbime emnanet ol sonuna kadar hak veriyorum sana

hilalcim çok geçmiş olsun canım... sabrına ve söylediklerine hayran kaldım.. bu tevekkülün karşılığını Rabbim verecektir sana emin ol arkadaşm... her zaman bir risk altındayız değil mi hamilelik bitip çocuğu kucağımıza alsak bile ne zaman ne olacağı hiç belli değil... Allahım sana en hayırlı evladı versin inşallah

hilalciğim çok geçmiş olsun bitanem..
maşallah o kadar gü<el şeyler yazmışsınki söylenecek hiçbişey bırakmamışsın..
Allah a emanet ol canım
Allah gönlüne göre versin inş....

kızlar günaydın sizi üzmüyeceğim çünkü bende üzülmüyorum dün kan tahlilim 180 den 50 ye inmişti yani kimyasal gebelik geçirdim hiç üzülmüyorum bana doktorum daha o embriyo kese bile oluşmamış sanki adet görmüşsün gibi olacak akıp gidecek dedi Rabbim bana yardım etti bebişim bu ayda bana naz yaptı doktor gelecek aya günün 1 gün geçince test yap hormonların çok hızlı çalışıyo dedi o yüzden idrar test ve kan testin bu kadar yüksek ve koyu çizgi çıkmış dedi bende öyle yapıcam çok stres yaptım size tavsiyem çocuk olsun diye çok stres yapmayın naz ediyor veletler :) adet oldum sanki öylede oldu sadece kanpıhtıları düştü benden gelecek aya inş. bomba gibi gelicem eğer hamile kalamazsamda temmuzda tüp bebeeeek yaptırıcam :) doktorum izin vermiyo ama ikna edicem ne yapalım nasipte buda yokmuş beni listeden silebilirsiniz gelecek aya çünkü yazdırıcam :) bebeğim bana evlilik yıldönümümde hediye verecek inş. dualarım hep sizinle olucak ateşte ölçmüyorum hiçbişey yapmıyacağım kendiliğinden olucak bebeğim ben buna inanıyorum merak etmeyin benide bir süre girmiyeceğim çünkü o yüzden hepiniz hakkınızı helal edin tekrar söylüyorum benim gibi STRES yapmayın ben yaptım bu hale düştüm yine şükürler olsun Rabbime bebeğim daha oluşmamıştı adetle beraber gitti bu aya çalışmalara devam doktorum ödev verdi arsız kulum ha yinede anne olmak istiyorum çok konuştum kızlar :) kendinize çok çok iyi bakın bebişlerede Allaha emanet olun opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Olanlar karşısında üzülmeyip sabırlı davranman beni çok mutlu etti...Hayırlısı böyleymiş ki böyle olmuş canım...Bir süre girmeyeceğim demişsin...Biraz kendini dinle ve fazla arayı açmadan kendini özletmeden geri gel aramıza...

tamam melekcim seni dinleyeceğim en azından beklenmeyen gelene kadar sabredip tevvekkül edeceğim pozitif olacağım çok sağol canım çok teşekkür ederim rabbim yüzünü güldürsün inşallah

amin hepimizin özlemcim şöyle ol işte canım

iyiyim meleğim sen nasılsın keyfim iyi türk malını izliyorum

bende iyiyim sagol emelcim ..

aynen bızde ronyacım öldük gülmekten:))))))))
melekcim tablonu goremedım tatlımm az kaldıı hayırlısıı
özlemcimm haa şöylee tatlımm pozitif ol canımm bakalımm diğer aletle daha doğru sonuçlar görürürsün belkii...bak hep dua edıoruz burda bırbırımız bu ay olmasa öbür aylarda mutlaka rabbim güldürecek bızıde..
Emelcimm tatlım ıyı olmanıza sevındımm bende turk malını izlıorumm tam bızı anlatıo:))))))

koymadım umutcum birazdan koyucam ama...

herkese günaydınlaaaaaaarrrrrr

tablom böyle.benimde umudum yok yükseleceğine düşüyor.

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

adet olacakmışımgibi hissediyorum ama onada erken sanırım.buarada bişey sorucam sizlere dün eşimle hafif bir trafik kazası yaptık öndeki araca çarptık :KK43:( ama ben çok korktum.olumsuz bir etkisi olurmu sizce.

geçmiş olsun g.erkl allahım korusun sizi..
Dur bakalım neden bu umutsuzluk yaa daha gününe var..

günaydınlar
moralim çok bozuk bu gün sabah ateşi ölçtüm acayip bir düşüş demek bugün yarın regl olacağım
http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfd

hayırlısı olsun adet olmuşsun sanırım bir dahaki ay umutlar inşallah...

of kızlar of yine düştü ya o kadarda ümitlenmiştim yerleşme düşüşü diye.yine olmadı ya bu ay bide diğer aylardan farklı belirtilerim vardı hep güya aman yok ya ne belirti nede yüksek ateş hiç farketmiyo olmayınca olmuyo işte.bende karar verdim bidahaki ay bende ateş falan ölçmiycem ve 1-2 ay sonrada en iyisi aşılama yaptırmak.
http://www.fertilityfriend.com/home/2df74b/?a=3855353&u=1&

seninde var gününe ya dur bakalım biozard ..

dolunay hamileymiş tebrik ederim darısı olmayanlara inşşşş rabbim beyaz melekciğimede yaşatsın bu duyguyu inşşşş

amin canım benim inşallah ..

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan günaydın hatunlar... Opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kızlar düne kadar 20. Yumurtladım diyordum ama bu sabah böyle düşüş olunca şimdi ne oldu...

http://www.fertilityfriend.com/home/2d6ba9

bence yumurtladın 20 günü yarın yükselir belki hayırlısı..

evet melek ben de cuma gitmeye karar verdim dün akşam bakalım hayırlısı inş. Görürüm keseyi

dün akşam uyuyakaldım canım koltukta saat 10da ve yeni kalktım tavuk gibi oldum bol bol yatıyorum

ayyy evet yaa biz de izliyorduk bastık kahkahayı demek herkes hesaplıyor yumurtlama gününü

teşekkürler canımm inş. Sağlıkla alırız bebeişlerimizi kucağımıza

sağol canım hadi gelin arkamdan sizde mayıs listesinin en sonunda ben olmayayım

inşallah hayırlısyla görürsün dolunaycım

kızlar günaydın sizi üzmüyeceğim çünkü bende üzülmüyorum dün kan tahlilim 180 den 50 ye inmişti yani kimyasal gebelik geçirdim hiç üzülmüyorum bana doktorum daha o embriyo kese bile oluşmamış sanki adet görmüşsün gibi olacak akıp gidecek dedi rabbim bana yardım etti bebişim bu ayda bana naz yaptı doktor gelecek aya günün 1 gün geçince test yap hormonların çok hızlı çalışıyo dedi o yüzden idrar test ve kan testin bu kadar yüksek ve koyu çizgi çıkmış dedi bende öyle yapıcam çok stres yaptım size tavsiyem çocuk olsun diye çok stres yapmayın naz ediyor veletler :) adet oldum sanki öylede oldu sadece kanpıhtıları düştü benden gelecek aya inş. Bomba gibi gelicem eğer hamile kalamazsamda temmuzda tüp bebeeeek yaptırıcam :) doktorum izin vermiyo ama ikna edicem ne yapalım nasipte buda yokmuş beni listeden silebilirsiniz gelecek aya çünkü yazdırıcam :) bebeğim bana evlilik yıldönümümde hediye verecek inş. Dualarım hep sizinle olucak ateşte ölçmüyorum hiçbişey yapmıyacağım kendiliğinden olucak bebeğim ben buna inanıyorum merak etmeyin benide bir süre girmiyeceğim çünkü o yüzden hepiniz hakkınızı helal edin tekrar söylüyorum benim gibi stres yapmayın ben yaptım bu hale düştüm yine şükürler olsun rabbime bebeğim daha oluşmamıştı adetle beraber gitti bu aya çalışmalara devam doktorum ödev verdi arsız kulum ha yinede anne olmak istiyorum çok konuştum kızlar :) kendinize çok çok iyi bakın bebişlerede allaha emanet olun opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

hilalcım geçmiş olsun canım allahım acil şifalar versin herşeyi söylemişsin seni canı gönülden tebrik ediyorum aferimsana yakışan bu ...
Sen kendini böyle hissettigin sürecesabrının mufakatını alıcaksın...

inş. Gülüm ikiz olsun 4üz olsun yeterki bebeklerim sağlı olsun benimde kafama takılan şeyler vardı ben diyodum bu kadar erkenden pozitif vermez bu test mutlaka bişeyler vardır bu işin içinde ama çok geçmeden çıktı çok şükür ya bebğin kesesi oluşsaydı ya kalbini göseydim ya cinsiyetini yada doğum yapıpta öyle ölseydi allah korusun o zaman ne yapardım yine erkenden gitti diye rabbime ne kadar şükretsem azdır herşeyin hayırlısını versin rabbim beni böyle sınadı halda sınavdan geçiyorum isyan etmiyorum tövbe hamdolsun diyorum sadece

işte ben canım benim benim öyle oldu bende hep kötüyü düşünüp teselli oluyorum şükür halimize allahım hayırlısı versin saglıkla kucagıma almayı nasip etsin ben beklemeye razıyım..

merhaba kıslar okudum şimdi geçmişi bi kötü haberdde benden 36.5e düştü ateşm yarın gelir artık vucudumu tanıdım artık ya hiç umut etmıodum ama rüya biraz gaza geitrdibıde acaba nıye takıldı dıoum ama zaten 2-3 gundur regl belirtilerim vardı karnımın alt kısm regldeki gibi arada haff hafıf acıodu
zaten aslında ateş bu aykı kadar sonuna kadar hiç ölçmemeiştim sadece yumurtlamadan emın olmak için ölçuodum yıne devam dpo 3.gunden sonra ölçmem zaten zor benım doğal yolla eim daha 10 gun oldu drun verdığı ılaçlara başlayalı en erken bır ayda spermlerı artıromuş bakalım belkı temmuzda ttaıle cıkıoruz temmuzda tatil bebeği gelır gelmezsde ağustosta tüp dırek
sadece sohbet ve size yardım içn giricem umudum ne kadar yok dedıydemde umutlanmısım sanırım 36.5 görünce uzuldum sankı biraz:)))))

hayırlısı olsun umutcum ama sende ismin gibi degilsin kırmızılar gelmeden umudunu yitirdin gün dogmadan neler dogar canım ..

meleğim diğer tarafa gel tatlişim

burayı merak ettim birde eşim geldi o sırada yemek hazırlamam lazımdı canım..

&#1576;&#1616;&#1587;&#1618;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1600;&#1605;&#1616;&#1575;&#65010;&#1616;&#1575;&#1585;&#1614;&#1617;&#1581;&#1618;&#1605;&#1614;&#1606;&#1616;&#1575;&#1585;&#1614;&#1617; &#1581;&#1616;&#1610;&#1605;

esragg......................23 mayıs................... esra tr haber ver unutma bizi
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateş ölçme,ovulosyon,incir kürü )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
luna...........................19 haziran................
ronya.........................20 haziran.................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed)
heoz........................????????

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt[/QUOTE]

X