Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

dooooooooolllluuuuuunnnnnayyyyyy bebişşş geliyooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrr
heyyy tebrikler canım Allahım tamamına erdirsin inşallahhhhh
adet günün mü bugün yoksa gecikme var mı

evet bugün dü canımm yaa.. sevinçten ağlıyorum yarım saatir hemen kocamı aradım geld eve 10 dk durdu gitii... o da sürekli gülüyor...
hevesim kursağımda kalacak diye çok korkuyorum ya kanda negatif çıkarsa.. karmakarışık duygular içindeyim emelcim

2 günüdr duygusallığım üzerimde idi.. en ufak şeylere ağlıyordum ve de adet oldum sanıyordum aniden akıntı geliyordu ama sarı akıntı gelmiş oluyordu hep... Allahım gerçek mi bu şükürler olsun yaa... tam ümidimi kaybettiğim ayda

juliacım bebişler nasılllardıı anlatsana bakarken hangisine bakacağını şaşırdın mı

iyi düşüün yorma kendini dinlen bol bol kanda da çıkacak endişelenme benim adet günümde belli olmuştu bebişim
herşey güzel olacak

dolunay ve tatlıkız tebrik ederim arkadaşlar..
Allah tamamına erdirsin inş..... çok sevindim. maşallah sırayla hamiş oluyorsunuz.. maşallah maşallah......:)))))))) darısı diğer arkadaşların başına inş....

:lepi:hihoyyyt:teytey:

tesekkür ederim tubacım.. inş. hayırlısı olur ben hala inanamıyorum biri bana şaka yapıyor gibi geliyor :)

hilalllll ayyy sen de mi hamilesinnn canım yaaa nasıl sevindim anlatamam yeni okudum geçmişi daha... allah tamamına erdirsin... inş. sağlıkla kucağına alırsın

teş. ederim emel biz iyiyyiz hamdolsun
bugün kızzıma ciciler aldık:))) bi ara resmini çeker gösteriri inş...
saten ayakkabı aldım balerin gibi:)))

sen nasılsın bebiş nasıl yakışıklın:)))

juli adına sevindim gözü aydın olsun :)

aslında bekleyecektim 2. düzey usg den sonra alacaktım ama dayanamadım 3-4 parça elbise falan aldım bide nivea bakım çantasını. ee sırayla almak lazım her ay 100tl lik alışveriş yapsak anca biter:)))) bi anda alınmazki:) 2-3 ay sonrada beşikk taksitini ödemeye başlarız inş ama son ay getirtiriz inş

bide erkek diyorlarmış:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…