Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

http://www.fertilityfriend.com/home/2cf284

melek ve özlem kızlar tabloma bakın strese girmeyin sakın ben bu aydan ümitliyim demiştim sizde diyinki bebişiniz gelsin

ama canım seninkinde düşüş var bende yok hayırlısı canım
hamile bölümüne kimi elinden tutup geçireceksin dedim yani senin arkadan kim gelicek dedim anlamışsındır umarım...

melekcim tatlıkızı eklemeyi unutmuşsun beni orda yanlız bırakma sende gel artıkkk :)

tamam eklerim canım..
inşallah sayılı günler kaldı..

geldim tatlım ben cıkmısım sen yazmıssın.)))))evet canım yaa bende bı kez 19gun yumurtlamıstım allhım öldüm sıkıntıdan bekle bekle olmuo:)))))preseed iyidir cnm ınsallah vesıle olur sana..cnm benim az kaldı ama rahim ağzını kontrol ettim hemen gelıo elıme yukarda olsaydı gebelık oluo asağı ınmıs benımkı regl gelıcek yani:)))))

evet canım reglın gec olucak ama ateşin guzel gıdıo

tatlım senin ateşinde iyi gidio.. benım rahımagzı butun umut kırıntılarınıda yok etti:)))))

oylee canım bende cok ozledımm merakda edıyorum nasıl ıyımı ben burda ıremı görmeye cok alışmısım onun desteğinede..umarım cabucak toparlanır gelır aramıza.

canım yanı klomen verıolar daha fazla yumurta gelıssın ve catlatma iğnesı vuruolar ilaçlıda..ilaçsızda sadece kontrol edıolar yumurta gelisiomu çatlıomu dıye..eğer beklemek ıstemıosan en azından o sekılde yumurtlamanda emın olursun..eşine odaklanırsınız 1ccde 20 mılyon ve ustu normaldir canım hatta 10 mılyon ve ustunde zor olusur gebelık 10 mılyonun altındada nadıren olusur..yanii sonuçta ben 4 mılyon spermle normal yolla gebe kalan bılıyorum hızı gayet ıyıydı ama...stres yaparsan bebek sana yerleşemez cnm ılk once sen sakın ol durumunuz gayet ıyı...[/QUOTE]

rahim agzı kontorulunu bi anlıyamadım bir insan bukadarmı cahilolur yaakaydirigubbakcemile3
hayırlısı canım bence tablon güzel gidiyor sen umudunu yitirme..

günaydın kızlar bugün yumurtlamadan sonra 13. günüm ve idrar testim negatif çıktı :KK43: doktorum yarın kan testi için çağırdı 14. gün gel demişti. bugün çıkmadığına göre yarın ne olur :KK43: ben progestan kullandım vajinal yolla. ateşi yükseltir demişlerdi ama benim önceki aylar gibiydi ateşlerim hatta 11. gün 36.5 çıktı üzülmüştüm. 12. gün bakmadım. 13.gün 36.8 çıkınca bi heves test yaptım ama çıkmadı senağlama umut var mı?????

keşke 12 gün de ölçseydin canım belki senin yerleşme yeni oluyor inşallah yarın hamileyim yazarsın umut vardır herzaman ..

adetin 1.günü: 36.5
adetin 2.günü: 36.5
adetin 3.günü: 36.5
adetin 4.günü: 36.5
adetin 5.günü: 36.4
adetin 6.günü: 36.4
adetin 7.günü: 36.5
adetin 8.günü: 36.5 +
adetin 9.günü: 36.4
adetin 10.gün: 36.5
adetin 11 gün: 36.7
adetin 12.gün: 36.4+
adetin 13.gün: 36.6+
adetin 14.gün: 36.8+
adetin 15.gün: 36.9+
adetin 16.gün: 36.6
adetin 17.gün: 36.8
adetin 18.gün: 36.6
adetin 19.gün: 36.8
adetin 20.gün: 36.7
adetin 21.gün: 36.9
adetin 22.gün: 36.8
adetin 23.gün :ölçemedim
adetin 24.gün: 36.8
adetin 25.gün: 36.7
adetin 26.gün: 36.7
kızlar ff e göre bugün adet günüm olmadım çok şükür:Saruboceq: dün adet olcakmışım gibi karın ağrılarım oldu ve bu göğüsler ne iş anlamadım geçen aydan beri patlıcakmış gibi ağrıyo ucu değil ama kenarları altı üstü kızlar nolur dua edin gelmesin kırmızılar....

maşallah başkada birşey demiyorum...

günaydın kızlar...göğüslerim çok acıyor elimi değdiremiyorum..inşallah hamileliğin habercisidir :))

http://www.fertilityfriend.com/home/2e6ba4

hadi bakalım güzel gidiyor ateşin..

teşekkür ederim canım benim rabbim hepinize bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin inşşşşş

sağol canım Allah razı olsun rabbi hepinizin kucaklarını doldursun inşşşş

BEYAZMELEK canım sanada çok teşekkür edrim tatlım rabbim sizlerede nasip etsin inşşşşş

amin canım inşallah ..

kızlar, merhabalar.
size bir sorum olacak. benim ovulasyonum ayın 12'siydi. 28 ise beklenen adet tarihim. yumurtlama öncesinde ateşim 36.5 civarıydı. şu an ise 37'den aşağı düşmüyor. adetime 5 gün kaldı. sizce bu değerlere bakarak umutlanabilir miyim? bir de ovulasyondan yaklaşık 1 hafta sonra bel ağrılarım başladı. hala ara sıra oluyor.
ateş düşmesi adete kaç gün kala yaşanmaya başlıyor canlarım? lütfen biri bana yardım etsin :KK43:

herkezin düşüş farklı olur bizartık ölçe ölçe ögrendik kendimizi hadi bakalım ateşin baya iyi gidiyor..

http://www.fertilityfriend.com/home/2da2f5

hoşgeldin canım işte grafiğim :KK43: preseedin geldimi tatlım

yine suratın asılmış özlemcim neden canım ateşin yükselmeye başlamış işte daha ne olsun...

melekcim hoşgeldin

hoşbulduk canım sigara böregi sarıyordum bi dinleneyim bakayım dedim size..

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

mirage1983.............15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)beklemede..
luna............................23 mayıs...................
esragg......................23 mayıs...................
heoz..........................23 mayıs....................(ateş ölçme,klomen)
erkaymak.................27 mayıs...................(ateş ölçme )
biozard.....................27 mayıs..................(ateş ölçme,ovulosyon )
aabeyazmelek.........29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,incir,havuç,keçiboynuzu pekmezi,bal+polen,preseed)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
nalim..........................3 haziran...................(ateş ölçme,ovulosyon,incir kürü )
japanica....................9 haziran...................(ateş ölçme )
ronya.........................20 haziran.................

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

hilal24.......................:hooray: :CüvCüv: :nazar:
XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv::teytey:

http://www.fertilityfriend.com/home/2da2f5

hoşgeldin canım işte grafiğim :KK43: preseedin geldimi tatlım

ooooooo çok güzel başlamış yükselmeye maşallah diyelim sonu güzel olsun inşallah ama hep diyorum senden ve melekten çok ümitliyim inşallah güzel haberlerinizi alıcaz.
canım benim preseed gelmedi ama kafama takılan birşey var şimdi ben ürünü aıdımya bizim gg de ürünün postalanması içinde onay vermen bekleniyor ve onay verince kargolanıyor ürün.ebaydan ben ürünü aldım kredi kartı numaramı giridm daha sonra bana email gelmiş satıcıdan 50 tane ovulasyon+gebelik testi vardı hediyesi.kaçtane ovulasyon kaç tane gebelik istiyorsunuz diye sormuş bende onu belirttim onun dışında başka bir işlem yapmadım acaba onaylamadımmı kafam karıştı.sen işlemlerini nasıl yapmıştın

ama canım seninkinde düşüş var bende yok hayırlısı canım
hamile bölümüne kimi elinden tutup geçireceksin dedim yani senin arkadan kim gelicek dedim anlamışsındır umarım...

tamam eklerim canım..
inşallah sayılı günler kaldı..

geldim tatlım ben cıkmısım sen yazmıssın.)))))evet canım yaa bende bı kez 19gun yumurtlamıstım allhım öldüm sıkıntıdan bekle bekle olmuo:)))))preseed iyidir cnm ınsallah vesıle olur sana..cnm benim az kaldı ama rahim ağzını kontrol ettim hemen gelıo elıme yukarda olsaydı gebelık oluo asağı ınmıs benımkı regl gelıcek yani:)))))

evet canım reglın gec olucak ama ateşin guzel gıdıo

tatlım senin ateşinde iyi gidio.. benım rahımagzı butun umut kırıntılarınıda yok etti:)))))

oylee canım bende cok ozledımm merakda edıyorum nasıl ıyımı ben burda ıremı görmeye cok alışmısım onun desteğinede..umarım cabucak toparlanır gelır aramıza.

canım yanı klomen verıolar daha fazla yumurta gelıssın ve catlatma iğnesı vuruolar ilaçlıda..ilaçsızda sadece kontrol edıolar yumurta gelisiomu çatlıomu dıye..eğer beklemek ıstemıosan en azından o sekılde yumurtlamanda emın olursun..eşine odaklanırsınız 1ccde 20 mılyon ve ustu normaldir canım hatta 10 mılyon ve ustunde zor olusur gebelık 10 mılyonun altındada nadıren olusur..yanii sonuçta ben 4 mılyon spermle normal yolla gebe kalan bılıyorum hızı gayet ıyıydı ama...stres yaparsan bebek sana yerleşemez cnm ılk once sen sakın ol durumunuz gayet ıyı...

rahim agzı kontorulunu bi anlıyamadım bir insan bukadarmı cahilolur yaakaydirigubbakcemile3

keşke 12 gün de ölçseydin canım belki senin yerleşme yeni oluyor inşallah yarın hamileyim yazarsın umut vardır herzaman ..

amin canım inşallah ..

herkezin düşüş farklı olur bizartık ölçe ölçe ögrendik kendimizi hadi bakalım ateşin baya iyi gidiyor..

yine suratın asılmış özlemcim neden canım ateşin yükselmeye başlamış işte daha ne olsun...

hoşbulduk canım sigara böregi sarıyordum bi dinleneyim bakayım dedim size..[/QUOTE]

rahim ağzı kontrolünü falan boşver senin ateşin odukça iyi bu ay senin hamile kalmanı çok istiyorum melek vallahi kendimden çok istiyorum benim hiç umudum yok ateşim çok düşük gidiyor diğer aylarda hç böyle değildi 36.8 bile görmüştüm bugünler 36.6 lara çıkması gerekirdi aman ne yapayım bu aralar hem çok gergin hemde çok duygusalım

ooooooo çok güzel başlamış yükselmeye maşallah diyelim sonu güzel olsun inşallah ama hep diyorum senden ve melekten çok ümitliyim inşallah güzel haberlerinizi alıcaz.
canım benim preseed gelmedi ama kafama takılan birşey var şimdi ben ürünü aıdımya bizim gg de ürünün postalanması içinde onay vermen bekleniyor ve onay verince kargolanıyor ürün.ebaydan ben ürünü aldım kredi kartı numaramı giridm daha sonra bana email gelmiş satıcıdan 50 tane ovulasyon+gebelik testi vardı hediyesi.kaçtane ovulasyon kaç tane gebelik istiyorsunuz diye sormuş bende onu belirttim onun dışında başka bir işlem yapmadım acaba onaylamadımmı kafam karıştı.sen işlemlerini nasıl yapmıştın

okadar canım evet başka onaya gerek kalmıyor bizede öyle gelmişti.siparişten sonra 4.gün geldi.bak sana ne soracağım ben anlayamadım bunu eşimde yok ingilizce kıtlığı yaşıyorum şuan hehehhe sen anlarsın belki banada bir anlatıver http://www.fertilityfriend.com/eps/ böle bir tablo önerdi ne yapmalıyım anlamadım.

rahim ağzı kontrolünü falan boşver senin ateşin odukça iyi bu ay senin hamile kalmanı çok istiyorum melek vallahi kendimden çok istiyorum benim hiç umudum yok ateşim çok düşük gidiyor diğer aylarda hç böyle değildi 36.8 bile görmüştüm bugünler 36.6 lara çıkması gerekirdi aman ne yapayım bu aralar hem çok gergin hemde çok duygusalım[/QUOTE]

özlemim kuşum nolur ümitsizliğe kapılma ve hemen pes etme FF grafiklerine baksana ne kadar düşük ateşle gebiş olanlar var yada çok yüksek gidip son gün pat diye düşep adet olanlar var.boşver seninki orta karar gitsin ama sonu güzel olsun inşallah

okadar canım evet başka onaya gerek kalmıyor bizede öyle gelmişti.siparişten sonra 4.gün geldi.bak sana ne soracağım ben anlayamadım bunu eşimde yok ingilizce kıtlığı yaşıyorum şuan hehehhe sen anlarsın belki banada bir anlatıver http://www.fertilityfriend.com/eps/ böle bir tablo önerdi ne yapmalıyım anlamadım.

canım anladığım kadarıyla erken gebelik belirtileri üzerine dpo dan sonra gün gün yaşadığın belirtileri soruyor akıntı,sırt ağrısı,rahim yüksekliği..vs sorular benimde geçen ay karşıma çıkmıştı ama ben yapmadım yani ilgilenmedim

rahim ağzı kontrolünü falan boşver senin ateşin odukça iyi bu ay senin hamile kalmanı çok istiyorum melek vallahi kendimden çok istiyorum benim hiç umudum yok ateşim çok düşük gidiyor diğer aylarda hç böyle değildi 36.8 bile görmüştüm bugünler 36.6 lara çıkması gerekirdi aman ne yapayım bu aralar hem çok gergin hemde çok duygusalım

özlemim kuşum nolur ümitsizliğe kapılma ve hemen pes etme FF grafiklerine baksana ne kadar düşük ateşle gebiş olanlar var yada çok yüksek gidip son gün pat diye düşep adet olanlar var.boşver seninki orta karar gitsin ama sonu güzel olsun inşallah[/QUOTE]

ronyacım benim zaten yüksek devam edip yüksekle regl oluyordum böyle bir tabloyla ilk kez karşılaşıyorum oyüzden ümidim yok gerçi yüksek gittiğindede olmadı ya neyse heheh hayırlısı olsun diyorum canım ben acayip duygusalım ya sinir oluyorum kendime hehhe

amin canım inşallah ..

hoşbulduk canım sigara böregi sarıyordum bi dinleneyim bakayım dedim size..

rahim ağzı kontrolünü falan boşver senin ateşin odukça iyi bu ay senin hamile kalmanı çok istiyorum melek vallahi kendimden çok istiyorum benim hiç umudum yok ateşim çok düşük gidiyor diğer aylarda hç böyle değildi 36.8 bile görmüştüm bugünler 36.6 lara çıkması gerekirdi aman ne yapayım bu aralar hem çok gergin hemde çok duygusalım[/QUOTE]

ay canım benim hepimiz hamile olalım ben olursam seni arkamdan süreklerim canım
umudunu yitirmek yok canım sen böyle yaparsan bebegin nasıl gelir olmaz canım bak kendin diyorsun ateşim farklı diye farklılık bebek getirir inşallah lütfen bunlar kafaya takılacak şeyler degil saglıgımız yerinde olsun yeter tamammı bak kızıyorum hehe

inşallah ronyacım umutların fos çıkmaz
welcome yumurtan çatlamış canım gözün aydın yarın yüksek çıkınca ff onaylar kolay gelsin canım..

ay canım benim hepimiz hamile olalım ben olursam seni arkamdan süreklerim canım
umudunu yitirmek yok canım sen böyle yaparsan bebegin nasıl gelir olmaz canım bak kendin diyorsun ateşim farklı diye farklılık bebek getirir inşallah lütfen bunlar kafaya takılacak şeyler degil saglıgımız yerinde olsun yeter tamammı bak kızıyorum hehe[/QUOTE]

kızma bana melek :KK43: umutlu olmayı okadar ço istiyorumki ama olmuyor ne yapayım neyse rabbim büyük inşallah dediğin gibi olur önce sen hamile kalırsın bende arkandan sürüklenir gelirim heeheh

kızlar ya birşey soracağım size acaba ben ateş ölçerimi değiştirsemmi evde 2 tane ateş ölçer var bazen diğeriylede ölçüyorum arada 0,2-3 artış gösteriyor diğeri şuan ölçtüğüm 10 saniye içinde yanıt veriyorum diğeri 1 dk da veriyor bundan değişebilirmi acaba?yarından itibaren onunlamı ölçsem?

Özlem aletini değiştirme ,onunla alakalı bişey değil valla sanaysaklayacam ateş ölçmeyi hee,daha ortada hiç bişey yokken nasıl hamile değilim diye umutsuzluğa kapılıorsun yaa,sakin ol az,kafnı dağıt bekleme

Melekcim sana niye küs olayım ben yorum yaptım sanıyorum yoksa yazmadım mıı?
Maşallah valla nazarım değmesin dedim ama içimden mi ddedim ki? bende şaşırdım :))

Ben senden bu ay olumlu sonuçlar bekliyrum canıminş da öyle olur seviniriz hep beraber :)

Kızlar bir de şunu unutmayın ateş ölçme düzenli yapılınca insanın kendini tanımasına faydası olan bir yöntem,hamile kalmaya direkt yarayan bçr yöntem değil,hamilelik için inciri soğanı denersin doktora gidersin kolay hamile kalma için çabalarsın,bu yöntemle sadece ovulasyonu ve uzun süreli ölçümlerde de hamile olup olmadığını anlarsın,yani bir kere ölçerek hamileyim dedğilim çatladı çatlamadı denemez.
O yüzden bu yöntem işeyaramıyor diyip umutsuzluğa kapılmayın,hatta ateş ölçtüğünüz ilk ay hamile kalacağınızı sanmayın.

Bu sözleri özellikle bir kere başlığa uğrayıp yöntemi deneyenler için yazdım.

kızlar merhaba.. az önce test yaptım bir baksanıza pozitif mi... resimde daha silik çıkıyor... çok heyecanlıyım kalbim yerinden çıkacak gibi

X