Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet yaaa eşlerimize çok güzel bir babalar günü hediyesi olurdu....anneler gününe yetişmedi ama neyyyyseeee

canım ateşin sabitlemiş umarım olur bu ay keşke olsada peş peşe hamileyiz diye bağırsak burdan:lepi:

inşallah canımm senın regl gununmuş bugun yaa nasıl dayandın test yapmadan ateşinde düşmemiş ne güzel valla ben senın yerınde olsam 4 saat ıdrarımı tutar yaparım test:))
benım gecen aylara gore farklı bı belırtım yok sadece tablom bı garıp hiç değişmio gecen aylarda 36.8fılan oluodu ondan pek umudum yok bıde rahım agzı elıme gelıo hemen yukarda olması lasımdı:)))

canım sen 2 defamı yumurtladın 13.gunde sankı bı düşüş olmus yukselmıs suan dpo 5.gundesın değilmi.
ayy keske cok isterım valla

evet 5.gündeyim ama iki düşüştedeçok kasık ağrım oldu.benimde aklıma geldi acaba iki defa mı yumurtladım diye ama bilemiyorum.olabilirmi acaba .ilaç falan kullandığım bişey yok

evet 5.gündeyim ama iki düşüştedeçok kasık ağrım oldu.benimde aklıma geldi acaba iki defa mı yumurtladım diye ama bilemiyorum.olabilirmi acaba .ilaç falan kullandığım bişey yok

valla banada oyle geldı canım ozaman sen ılk yumurtlamada olmussa döllenme dpo 10da fılansın ozaman belırtıler cıkabılır tabii

tebrikler canım allah sağ salim kucağına nasip etsin çok sevindim inan buna seninle tanışmıyoruz ama yazılarını okurdum topiclerde

teşekkür ederim canım benim rabbim hepinize bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin inşşşşş
Tatlıkız ben de geçen seni sormuştum,hayırlı olsun ,tebrikler sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin Rabbim :)

sağol canım Allah razı olsun rabbi hepinizin kucaklarını doldursun inşşşş

BEYAZMELEK canım sanada çok teşekkür edrim tatlım rabbim sizlerede nasip etsin inşşşşş

ayy meslektaşım gerçekten busabah çok moral verdin bana opuyorumnanaktan
canım zaten sen suan dpo5de olsan göğüslerin ağrımaya başlamaz demkki 13dede bi çatlama olmuş ff genelde son yumurtlamyı alıo heoz arkadasımıza oyle olmuştu:))moraller yuksek olsun tatlım ne gusel moral olduysam meslektasıma:)))

tatlıkız hamılemısın ben kaçırdımmı yaa tebrık ederım tatlımm rabbım sağlıcakla kucağına lamayıda nasıp etdın inşallahh

sağol canım yaa.peki 13 de çatlama olduysa buna göre en erken ne zaman çıkar testte

evet tatlım dün öğrendim hamileyim rabbim sizlerede nasip etsin inşşşş

farann canımburdada karşılaştık diğer topikte ceap yazdım cnm ama burdan da araştıralım sanırım yeterli bilgiye sahip değilim arkadaşlar bizede yardımcı olursanız çok sevinirm bu ateş yöntemindenbraz bahsedermisinz ben 1 yldır bebeğimi bekliyorum ama hiç hamile kalamadım biraz anlatırmısınız bu ff ne oluyo tablo nerden hazırlanıyo

kızlar, merhabalar.
size bir sorum olacak. benim ovulasyonum ayın 12'siydi. 28 ise beklenen adet tarihim. yumurtlama öncesinde ateşim 36.5 civarıydı. şu an ise 37'den aşağı düşmüyor. adetime 5 gün kaldı. sizce bu değerlere bakarak umutlanabilir miyim? bir de ovulasyondan yaklaşık 1 hafta sonra bel ağrılarım başladı. hala ara sıra oluyor.
ateş düşmesi adete kaç gün kala yaşanmaya başlıyor canlarım? lütfen biri bana yardım etsin

canım ateşinin 37 derecenin üsütnde olması çok güzel ümit verici ama yinede belli olmaz bazen bir gün kala pat diye düşübiliyor.ama umarım seninki öyle olmaz ve inşallah hamilesindir

www.fertilityfriend.com dan ateş tablosu hazırlayabilirsin canım sayfa ingilizce yapamazsan yardımcı oluruz.

özlem canım ateşin nasıl seni merak ediyorum yükseldimi şu FF grafiğini koyda bakalım

ateşin güzelmiş faran ama ben mesela 2 aydır 36.8-36.7 ile adet oluyorum bu değerler adet olacağım sabah çıkıyor öğleye doğru regl oluyorum ertesi sabah düşmüş oluyor sanırım sen ilk kez ölçüyorsun inşallah senin öyle olmaz 1 ay yapıp kendini tanıman gerekiyor malesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…