Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar yerlesmede ates dusermı yada adete ne kadar sure kala ates duser.ben gecen gunde de azmıstım .yumurtlsms gunumde 36.1 di ve sonrakı gun 36.7 ldu.ondan sonrakı gun olcmedım( yanı dun). bugunde sabahtan olcmedım ama sımdı olctum 36.4 cıkıyor.adetıme en az 1 hafta var.3 gun once yumurtladım.bu ne demek oluyor sızce

ayyy azmıstım degıl yazmıstım klavye bazı harflerı basmıyorkaydirigubbakcemile3

canım tebrik ederim çok sevindim çok net burdan hayırlı olsun inş. sende sağlıcakla kucağına alırsın inş.

hilalllll ayyy sen de mi hamilesinnn canım yaaa nasıl sevindim anlatamam yeni okudum geçmişi daha... allah tamamına erdirsin... inş. sağlıkla kucağına alırsın

benim bugün kahverengi lekelenmem oldu yarın doktora gidicem merak ettim bakalım

kızlar yarın doktora gidicem bugün biraz kahverengi lekelnmem oldu yatıyorum biraz o yüzden fazla giremiyorum yarın doktora gidicem dualrınıza ihtiyacım var

iyi tatlım sen nasılsın gece kuşları olarak buluşma noktamızdayız heheh

canım birbirmize çok alıştık demi sabah kalktım acaba özlem nasılki ateşi yükseldimi diye düşünüyorum valla süper burası herkes birbirine destek.
özlem ya şu gülücükler falan varya onları ben ekliyemiyorum niyekine bi yardım et kuşum sen bilirsin :)

kızlar yerlesmede ates dusermı yada adete ne kadar sure kala ates duser.ben gecen gunde de azmıstım .yumurtlsms gunumde 36.1 di ve sonrakı gun 36.7 ldu.ondan sonrakı gun olcmedım( yanı dun). bugunde sabahtan olcmedım ama sımdı olctum 36.4 cıkıyor.adetıme en az 1 hafta var.3 gun once yumurtladım.bu ne demek oluyor sızce

canım olabilir yerleşme düşüşü beklemek gerek birşey diyebilmek için ama inşallah hep yüksek gider gelir bebişin

kızlar yarın doktora gidicem bugün biraz kahverengi lekelnmem oldu yatıyorum biraz o yüzden fazla giremiyorum yarın doktora gidicem dualrınıza ihtiyacım var

canım dinlen sen bol bol ama korkma şuan olması normal inşallah bir problem yaratmaz.gönlünü ferah tut inşallah güzel haberlerle gelicen

aslında gecen ay hıc boyle 36.8 in altına dusmemıstı ve adet olmustum yınede.ama bu ay yumurtlamadan sonrakı 3. gun byle dustu ben bılmıyorum zaten bu ates olcme yontemını sıze sorayım dedım

canım birbirmize çok alıştık demi sabah kalktım acaba özlem nasılki ateşi yükseldimi diye düşünüyorum valla süper burası herkes birbirine destek.
özlem ya şu gülücükler falan varya onları ben ekliyemiyorum niyekine bi yardım et kuşum sen bilirsin :)

canım olabilir yerleşme düşüşü beklemek gerek birşey diyebilmek için ama inşallah hep yüksek gider gelir bebişin

Allah razı olsun canım ya valla bende kopamıyorum buradan çok alışkanlık yaptı.ailemiz oldu burasıda haber almak istiyorsun.tatlım ifadeler görünmüyormu?yoksa görünüyorda kullanamıyormusun?

hilalcim korkma inşallah Allahın izniyle birşey çıkmayacak.dinlen yat doktoru arama şansın yokmu?

canım dinlen sen bol bol ama korkma şuan olması normal inşallah bir problem yaratmaz.gönlünü ferah tut inşallah güzel haberlerle gelicen

inş. tatlım siz dua edin bana bu yeter

hilalcim korkma inşallah Allahın izniyle birşey çıkmayacak.dinlen yat doktoru arama şansın yokmu?

yatıyorum zaten özlemcim doktorumun nosu yok bide bugün pazar diye gidemedim yrın gidicem duanıza ihtiyacım var

yatıyorum zaten özlemcim doktorumun nosu yok bide bugün pazar diye gidemedim yrın gidicem duanıza ihtiyacım var

sen kalbini ferah tut hilalcim duam sizinle merak etme.eşin karnına elini koyup ya mübdi çeksin canım

Allah razı olsun canım ya valla bende kopamıyorum buradan çok alışkanlık yaptı.ailemiz oldu burasıda haber almak istiyorsun.tatlım ifadeler görünmüyormu?yoksa görünüyorda kullanamıyormusun?

canım gülümsemeler diye aşağıda görünüyor ama ekleyince yazı olarak ekleniyor

canım etmezmiyiz hiç bol bol edicem kulun kula ettiği dua kabul olurmuş inşallah bizim dualarımız kabul olur bebişin sıkı sıkı tutunur anneciğine.
Hilal be birde 2 taneymiş bebiş ne güzel olur demi canım.aslında olabilirde hcg baya iyiydi.neyse sağlıkla olsunda

dolunaycım bence test pozitif hadi inşallah ayy çok sevindim.

inş canım yarın kan sonuçları bir çıksın da daha da netleşecek...

canım tebrik ederim çok sevindim çok net burdan hayırlı olsun inş. sende sağlıcakla kucağına alırsın inş..

inş. canım hayırlı olur ve dikkat et kendine inş. önemli bir sey değildir... Allah korusun bebeğini

arkadaşlar benim bilg bozulup duruyor ya sinirimi bozuyor... çalışıyor ama ekran zar zor görünüyor bazen düzeliyor... int araştırdık sık sık elektrik gidip gelme oluyorsa ekrana ışık veren flosanlar yanıyormuş galiba öyle bir şey 10 gündr böyle ara sıra geliyor ara sıra gidiyor.. o yüzden pek sık giremiyorum internete...
bugün de sonucu yazmak için baya uğraştım bilg. en az 5 defa açıp kapatmışımdır... inş. bozulmaz temelli bilgisayar

X