Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ıyi geceler tatlişkom yarın sabah Allah izin verirse görüşmek ümidiyle çok öptüm

Kızlar ben salı gününe kadar yokum...Tadilat çıkardık biraz ewe...Salı aranızdayım yine...

günaydın kızlar bugün regl günüm ama ateşim düştü dün 36.6 dı bugünde 36.5 akşama doğru gelir hiç atlamayan kırmızılar neyse en azından vücüdumun ateş düzeyini öğrendim :)) inşallh diğer kızlar hamiş olur

8 nisan......36,2 1.gün
29nisan.......36,4 2.gün
30 nisan......36,4 3.gün
1mayıs....... 36,4 4.gün
2mayıs........36.5 5.gün
3mayıs........36.4 6.gün
4mayıs...unuttum ölçemedim .7.gün
5mayıs...,,36,3
6mayıs......36,0
7mayıs..... ?
8 mayıs 36.6
9mayıs ?
10 mayıs 36.3
11 mayıs...36.7
12mayıs.....36.8
13mayıs... 36.6 akşam 8den sonra 1 damla kahverengi leke)
14mayıs.....36.6
15mayıs.....36.8
16mayıs.....36.7
17mayıs......? çözebilene aşkı olsun sabah 4.30 36.4 sabah 6.30 36.8 sabah 7 36.7 ateş karşıtı
18mayıs.....36.8
19mayıs......36.8
20mayıs......36.7
21mayıs... 36,7
22mayıs.....36.6
23mayıs......36.5
24mayıs bugün kırmızılar karşılma günüm bando takımını hazırladım zaten

sen kalbini ferah tut hilalcim duam sizinle merak etme.eşin karnına elini koyup ya mübdi çeksin canım

günaydın arkadaşlar
hilal inş. hiç bir sıkıntı yoktur gönlünü ferah tut allah yar ve yardımcın olsun
tuba arkadaşımıda tebrik ediyorum darısı olmayanlara diyorum:)
arkadaşlar ff ovülasyonumu ve DPO mu kaldırdı bugün itibariyle ne oldu hiç anlamadım bilgilendirirseniz sevinirim dün regl günümdü bu arada olmadım hala
http://www.fertilityfriend.com/home/2e9bfdbilmiyorumkismile

hialal moralini bozma dualarımız seninle tüm hamile kadınlarda bu olabiliyor

inş. kızlar Allah razı olsun hamile kadınlarda olabiliyordiyorlar işte hayırlısıyla bu haftayıda bir atlatsam

hilal günaydın cnm benim ff tablomdaki ovülasyon günümü ve DPO yu sildi neler oluyor anlamadım dün regl günümdü telaşlandım şimdi ya senin bir bilgin varmı bu konuda hiçbir arkadaşın başına gelmişmiydi böyle bir olay:uhm:

inş. kızlar Allah razı olsun hamile kadınlarda olabiliyordiyorlar işte hayırlısıyla bu haftayıda bir atlatsam

dr sana progestan verir birazda dinlenirsen atlatırısın inşallh yalnız içini rahat tıut pskoloji önemli biliyorsun olumunekankayizsmile

GÜnaydın kızlar ben artık bu ay ateŞ ÖlÇmeyı bıraktım adette olamadım ıdrar testıde negatıf doktor cıvenıma gıdıcem yarın yada ÖbÜr gÜn bakemmm ne deyecekk

Hılal canım ne oldu ya sıkıntı yapma ılk aylarda her kadında oluyo nerdeyse geÇmıŞ olsun canım

evet ayın 15 i ovülasyon göstermiş ve DPO saymaya başlamıştı sanırım bugün 10. gün olacaktı DPO olarak dediğini bir yapayım bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…