Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hepsi bekleyince pozitif olmuyor. uzun tuttuğun zaman çıkan ikinci çizgi yanıltıcı olabiliyor. ilk 5 dk dan sonrası hatta yanıltıcı diye biliyorum. ben en fazla 2 saat tuttum ama negatifti sonuç yinede sende pozitif falanmı çıktı?

canım bende bu ay ilk defa ateş grafiğimi oluşturdum pek bilmiyorum ama illaki düşmesi gerekmiyor FF de gebe olanların grafiklerine baktım kimisinde yerleşme düşüşü olmuş kimindede ateş çok fazla yüksek değilmiş ama gebelik oluşmuş biraz kısmet herhalde.

Japonica bende birkaç ay önce uzun beklieyen gebelik testnin azizliğine uğradım.gerçi bu ayda 5 dk. içinde belirdi ama oda yanlışmış.artık idrarla falan uğraşmıcam daha doğrusu erkenden yapmıcam günüm geçsin öyle sonra hayal kırıklığına uğruyoz.mesela ben hala adet olmadım dün olmam gerekirdi yumurtlama 17.gün olduysa şimdiye gelmesi gerekirdi belkide bebiş vardır kan tahlilini erken yapmışımdır ne dersin süper olur demi :)))

Merhaba kızlar. Bugün kanamam başladı, bhcg ölçtürdüm, düşük yapıyorum. Kısmet böyleymiş. Ben bir süre girmek istemiyorum, uzak kalsam iyi olacak. Hepiniz Allaha emanet olun.

Çok çok üzüldüm yaa,Hakkınızda hayırlısı olsun canım,inş sağlıklı hayırlı evlatların olacak,Rabbim en doğru zamanda verecek tekrar.Çok geçmiş olsun

http://www.fertilityfriend.com/home/2cf284

kızlar buda benim tablom bu aydanda ümidim kestim artık bugün yerleşme düşüşü olması lazımken yükselmiş

Hilal daha baştan ümidi kesmek nee???
Herkeste yerleşme düşüşü olmaz ki, boşver takılma şu düşüşlere çıkışlara ateşinin seyri önemli

Heoz bence 3-4 gün daha ateşin aynı giderse bence doktoruna tekrar görün ,ateşin bir çatlama var diyor ama hala bir yumurtan duruyor ,kontorlde fayda var.

Japonica bence ateşin çok iyi aslında ama bekle bakalım ne oalcak ,ilk 5 dakdan sonraki çıkan çizgiler önemsiz demiştim dün. Bekletme testlerini umut verir yok yere.

günaydin kizlar.. irem cok gecmis olsun canim...hamile kalabiliyosun ya. meleginin yeri hemen dolucak üzülme...
julia nasil oldun canim , böbreklerindemi sorun varmis ??

kizlar bilgisi olanlar varmi , yumurtam catlamadimi acaba bu ay dün ff de tablo yapamadim regl döngümü 69 gün olarak kaydetmis :) silemiyorum

9.gün 36.4
10.gün 36.4
11.gün 36.3
12.gün 36.3
13.gün 36.0
14.gün 36.3
15.gün 36.3
16.gün 36.3

hergün ayni saatte ölcüyorum ve hep 36.3 yumurta catladimi catlamadimi onu merak ediyorum

Esracım belki 13. günolabilir bakalım ateşinin seyrine ya da henüz olmadı.
gününü değiştirmek için, yanda settings i tıkla orda charting options tan gününü tekrar düzeltebilirsin.

Japonica bence ateşin çok iyi aslında ama bekle bakalım ne oalcak ,ilk 5 dakdan sonraki çıkan çizgiler önemsiz demiştim dün. Bekletme testlerini umut verir yok yere.

julia bu benim 2. grafiğim, geçen ayki grafikte luteal faz 12 gün görünüyordu, bu ay da mı 12 gün olur, yada her ay değişebilir mi bu, eğer 12 gün olursa yarın adet günüm ama ateşde düşme yok henüz

Merhaba kızlar. Bugün kanamam başladı, bhcg ölçtürdüm, düşük yapıyorum. Kısmet böyleymiş. Ben bir süre girmek istemiyorum, uzak kalsam iyi olacak. Hepiniz Allaha emanet olun.

Irem'cigim cok gecmis olsun biz sana ne desek boş gelecek.. Allah sabır versin canım.. Gercekten de cok uzuldum... Insallah bir daha bebişin gelir en kısa ve hayırlı zamanda..

Nevatna canım takdır allahın nekadar ÜzÜlme desekte boŞ allahım Şıfa versın canım tez zamanda talatıpta yanımıza dÖnersın ınŞ.

Benim ağrım sabaha kadar sürdü sabah kalktığımda geçmişti :)
Şimdilik bulantılarımla başbaşayım :)
buna da şükür ama
Japonica değişebilir bende de olmuştu bir kere 12 gün sürdü bir kere 13, değişebiliyor.

AMAN CANIM BİDAHA TEKRARLAMAZ İNŞ. AĞRILAR BULANTILARDA GEÇSİN BEBİŞLER BÜYÜSÜN TEKLERİNİ HİSSETİRSİN ARTIKIN :lepi:

Kızlar dÜn gece acayıp ateŞ basması oldu ya gece kalktım ÜstÜmÜ deĞıŞtırdım Öyle yattım Şımdıden havalar Çok sıcak yaaa

julia bebişlerin iyiki bulantın var onuda düşün buda iyi bir şey demi.geçicek canım inşallah az kaldı
canım ben hala adet olmadım birşeymi var 2 gecedir kasık ağrısı çekiyorum aynı adet sancısı gibi ama gelmiyor birtürlü kafam çok karıştı acaba benim yumurta 22.günmü çatladı hani bizim 2. yumurta diye düşündüğümüz :) ve eğer o günse ben kan tahlilini 8.gün yaptırmış oluyorum çokmu erken??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…