Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

teşekkür ederim japonica ama bir arkadaşın tablosuna baktım burdan kafam karıştı
http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

canım bu eklediğin grafik benim.neden kafan karıştı belki yardımcı olabilirim

orada ovülasyondan 4-5 gün sonra dpo yazmış bu ne anlama geliyor dedim ovülasyondan sonra egçen gün dendi. ama ne için kullanıldığını ve neden sitenin işaretlediğini anlayamadım

orada ovülasyondan 4-5 gün sonra dpo yazmış bu ne anlama geliyor dedim ovülasyondan sonra egçen gün dendi. ama ne için kullanıldığını ve neden sitenin işaretlediğini anlayamadım

canım valla bende bilmiyom sen şimdi söyleyince farkettim

canım öncelikle sitenin işaretlemesindeki amaç, ovulasyon gününü tespit etmek. Ovulasyon olduğunun ertesi günü hemen işaretlemiyor, en az 3 gün ateşin yüksek seyretmesi gerekiyor ki ovulasyonun olduğunu kesinleştirsin grafik. Sayma işine gelince de luteal faz denilen genelde sabit 14 gün kabul edilen, ovulasyondan adetin 1. gününe kadar geçen süre var. Buna luteal faz deniliyor. ama bu herkeste 14 gün olmuyor, mesela bende 12 gün ve bunu da bu grafik sayesinde anladım. Kimisinde ateş adet olacaksa eğer adet olmasına 2-3 gün kala yavaş yavaş düşmeye başlıyor, kimisinde de adetin geldiği gün pat diye düşüyor. Yani demek istediğim eğer kendine bir tablo oluşturursan en azından kendini tanımış olursun.

ronya nasılsın canım, içimden bi ses senin hamile olduğunu söylüyor, 22. gün çatlamıştır inş. yumoşun

anladım cnm dpo kesinleşmiş ovülasyonu gösteriyor o zaman:lepi:

anladım cnm dpo kesinleşmiş ovülasyonu gösteriyor o zaman:lepi:

evet canım , dikkat ettiysen bazı arkadaşlarımızın tablosunda çizgi yok yada kesikli çizgi var, ateş değerlerinde çok fazla inme çıkma varsa algılayamıyor ovulasyonu. ayrıca bu siteyi türkçeye çevir i tıklasana. biraz kötü çevirim yapıyor ama gene ne olduğu anlaşılıyor canım

ronya nasılsın canım, içimden bi ses senin hamile olduğunu söylüyor, 22. gün çatlamıştır inş. yumoşun

canım ya bilmiyorum dün gece acayip kasık bel ağrıs çektim gece zor uyudum sabah dedim kesi gelmiştir yok gelmedi ateşimde 36.7.bugün sabahtanda kasık ağrısı oldu ama gelmedi hala bende acaba diyorumki 22.günmü çatladı o günde uzayan akıntı görmüştüm.onun için çok erken olduğu içinmi çıkmadı.ama şuda var acayip duygusalım dokunsalar ağlıcam adet olmadan önce öyle olurum.hayırlısı olsun olursa çok büyük sürpriz olacak :))

canım nerden çevriliyor türkçeye

canım nerden çevriliyor türkçeye

canım google dan fertilityfriend yaz, hemen çıkıyor zaten ferilityfriend.com diye, onun da yanında parantes içinde bu sayfanın çevirisini yap yazıyor, sen de bu çeviri yap yazısının üzerini tıklıyorsun. dene bak bi canım

inşallah hayırlısıysa olsun canım, inan kendime nasıl istiyorsam öyle istiyorum, kimse üzülmesin , herkesin tez zamanda olsun inşallah

Merhaba kızlar. Bugün kanamam başladı, bhcg ölçtürdüm, düşük yapıyorum. Kısmet böyleymiş. Ben bir süre girmek istemiyorum, uzak kalsam iyi olacak. Hepiniz Allaha emanet olun.

Merhaba kızlar. Bugün kanamam başladı, bhcg ölçtürdüm, düşük yapıyorum. Kısmet böyleymiş. Ben bir süre girmek istemiyorum, uzak kalsam iyi olacak. Hepiniz Allaha emanet olun.

Canım düşük yaptığını dr. söyledi...Değerin kaç çıktı canım ilkinde şimdi kaç çıktı...
Eğer düşük yapıyorsan üzülme canım diyeceğim ama boş...Ama yinede sitres yapma kendine...Dinlenmene bak...Peki ağrın var mı...

iremcim ne kadar üzülme dersek diyelim üzülcen bir süre ama kısmet dediğin gibi.kafanı dinledikten sonra inşallah kendine geleceksin.fazla uzaklaşma bizden Rabbim yüreğine ferahlık versin inşallah

İremcim çok üzüldüm canım Allah yardımcın olsun inşallah ne diyeceğimi bilemiyorum çok üzgünüm

özlemcim canım nasılsın.nasıl gidiyor ateşin? ne ateşli hatunlar olduk ya :))

özlemcim canım nasılsın.nasıl gidiyor ateşin? ne ateşli hatunlar olduk ya :))

canım ben şükürler olsun çok iyiyim bu ay çok sorunsuz ağrısız bir adet geçirdim bugün 7. günüm ateşimde bir değişiklik yok daha başlangıç yani.senin haberlerini bekliyorum hayırlısıyla :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…