Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ronya ben de şüphe ediyorum,o yüzden bakıorum her gün tablona,bakalım adetin gecikebilir demiştim ya bakalım inş da öyledir.

Sherin bence 20.gün çatladı yumurtan ve yerleşme düşüşü oldu,şimdilik iyi gidiyor maşallah diyelim,inşalah da yanıltmaz bizi :)
Kanama devam ederse doktruna haber ver istersen için rahat eder.

sagol juliacim yorumun ve yardimin icin..a.s. evet bakalim önümüzdeki günler ne göstercekl merak bekliyorum 36.3 den SIKILDIm artik hehedelikafadulden

Sherin bence 20.gün çatladı yumurtan ve yerleşme düşüşü oldu,şimdilik iyi gidiyor maşallah diyelim,inşalah da yanıltmaz bizi :)
Kanama devam ederse doktruna haber ver istersen için rahat eder.

çok sağol kanama değilde leke gibi olduğu için gitmedim ama pazartesi regl olmassam kesin gidicem

Bence kanda baktır 14. gün
daha kesin olur öyle de doktoruna gidersin,eğer lekelnmen devam ederse doktoruna bildirirsin durumu progestana başlanır .
Şimdilik umutluyum tablondan ama çok da heveslendirmek de istemem,inş bizi yanıltmaz dediğim gibi.ateşin yarından itibaren yüksek seyredecek bence bakalım görelim.

julia canım sana bişey daha soracam, akıntının olması gebelik belirtisimidir, bende beyaz hamurumsu akıntı var, ve rahimağzı çok yumuşak, altımda sürekli ıslaklık hissi var bir de, bunlar adet öncesi de oluyor mu, yoksa belirti midir

Bende bu saydıkların hamilelik belirtisi oldu,ama bunları yaşayıp adet olan da var,sen farklı olduğunu hissediyorsan olabilir.

ben her ay adetime yakın akıntı yaşıyorum hemde giderek fazlalaşır ama hamile kadında da aynısı olurmuş akıntı devam edermiş

julia ffde dedigin gibi settingden charting optionene giriyorum--Initial Cycle Length: 27 gün verdigim halde buseferde cycle lengt imi 8 gün gösteriyor..

yardimci olabilrmisiniz .tabloda 16.gün atesimi yazmama izin vermiyor

Sen bana şifreni ve kullanıcı adını özelden yolla istersen ben bakayım

benim 2 ay önce yerleşme düşüşü olmuştu çok umutlanmıştım bu kez de olmayınca ümitsiz oldum iyice

hilalcim bence ateşin süper gidiyor herkeste yerleşme düşüşü olmuyor.bence hiç takılma inşallah bebiş gelir güzel haber alırız canım

amin tatlım inş. dua et bana yeter

juliacım korkuyom git gide senden ha hamile olunca dahada sinirleniyon bana hamilelik stresimidir nedir iyisindir inş. sende yiğenlerim iyi olsun onlar doğsun o zaman sen görürsün klava: ateşimde bugün düşmedi ama ne yapalım ümidim olmuyo bitürlü hatırladınmı bilmem hani 2 ay önce demiştin ya hilal yerleşme düşüşü oldu o zamanda benden çok ümitliydin bak bu ay oladı hayret sempatiksalakcinni

Kızlar ben geldim...Nasılsınız...Baktımda amma ateşli hatunlarız... kaydirigubbakcemile3 Herkes için neyse hayırlısı o olsun...Ben bu ay hiç aldırış etmiyorum bile çok sakinim ama son hafta için bişey diyemem... kaydirigubbakcemile3

Hilalcim zaten yorum bizimkiler, bilmiyoruz ki ne oalcak?
Sen her seferinde olmadı ,umudum gidiyor,ümitsizim diyince kızıyorum evet ama kendinizi üzüyorsunuz diye kızıyorum,sen ümitli olmazsan biz sana nasıl destek olalım di mi ama ?
Önce sen inanacaksın ki bebşin gelsin.
Hem sen kararını vermiştin olmazsa tüp bebk deneyeceksin o yüzden rahat olman lazım,bu işler stresle olmuyor,rahat olmak zorundayız,inanan insanlarız çok şükür dolayısıyla tevekkül sabır başka çare yok :)

serpoşun günlüğü )
28 nisan......36,2 1.gün
29nisan.......36,4 2.gün
30 nisan......36,4 3.gün
1mayıs....... 36,4 4.gün
2mayıs........36.5 5.gün
3mayıs........36.4 6.gün
4mayıs...unuttum ölçemedim .7.gün
5mayıs...,,36,3
6mayıs......36,0
7mayıs..... ?
8 mayıs 36.6
9mayıs ?
10 mayıs 36.3
11 mayıs...36.7
garip bir tablo çünkü ben garibim yani anlayabilene aşkolsun bu tabloyu

julia bir yorum yapsan bana bu ara gel gitler yaşadığım için ateş ölçme işinde başısıızm ilk denem bu verilere göre çatlama omuşmudur 26 günde adet oluytorum ben oldukça düzenliyim

tatlım stres yapmamak elimde değil inanki ümitliyim demiştim ayın başında ateşim düşmeyince dedim yinemi hamile değilim burda çoğunluğu hep hamilelerin yerleşme düşüşü olmuş dedim belki benimde olur şans beilkide olmaz hamişimdir :) bu yaz Antalyada tüp bebek yaptırmak istiyorum annemlerin de yazlığı orda en azından annem yanımda destekçi olur hayırlısı olsun artık temmuza kadar vaktim var nede olsa :)

Bence 13. gün gibi duruyor,gariplik yok aslında

canım soru işarti olanlarda ölçmdim ben a 9cu gün çalışmam olmuştu ogünden sonra sadce salı günü çalışma oldu yani umarım kaçırmamışımdır sence şans varmı yani yumurtayı kaçırıp kaçırmamam modunda karmaşığımda benim esas sorum bu ovolsoyon günlerinden sendurum yaşıyorum ve çalışmlaradan kaçıyorum hergün çalışma yapamdım işte 9cu gün çalışma 13 gün çatlama olduysa ki buda pzt günnüne tebkabül ediyor bense salı günü çalışma yaptım çok soru sordum cevpalarsan menun olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…