Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

juliacım akşama yemekli misafirlerim var senin verdiğin mantı tarigini yapıcam geçen sefer yaptığımda eşim çok beğenmişti yine aynısından yapacağım bakalaım misafirlerde beğenecekmi:) kesin beğenir

Ben çok üzülen ama bunu da belli etmeyen bir yapıya sahibim ,eşim artık bilir beni ,bir gün dediki sen böyle ağladıkça üzüldükçe herşey değişecek mi? kendini üzdüğünle kalıyorsun. bırak iş oluruna gidiyor ,dua et,takma kafana dedi,takmayım dedim olmadı tabiki ama dedim ki doğru yani üzülünce değişecek mi sadece dua ederim ne oalcaksa olur ama çok yıpratmam kendimi.

Annemde 1 hafta boyunca hiç konuşmadım sadece gözyaşlarımı gördü herkes,o bir haftanın sonunda 5 kilo vermişim ,saçlarımda bembeyaz olmuştu,hiç farketmedim,insanın elinde değil ,sonra dedim ki hayat devam ediyor ,sorumluluklarımız var her şeyden önce kocam var oğlum var onlara bakacam ben dedim ,toparladım kendimi evime geldim.
Uzaktan konuşmak çok kolay gibi ama herkesin kendine göre sıkıntıları var,ben artık üzülmem,ağlamam,yeter dedim kendi kendime :) sen de öyle yap,Rabbim bize şans verecek inşallah :))

Burdaki herkes çok genç ,dert edilecek kendimiziyıpratacak yaşlarda değiliz,yazık bize :))
Hayırlsısyla gelecek bebişler,nazlılar sadece o kadar :)

Belkide Antalyaya gerek kalmadan gelecek bebişin,inş da öyle olur :)

SErpil hiç belli olmuypr biliyorsun burdaki herkes her gün çalışıyor ama olmuyor tek atışla hamile kalan bile var :))
Allah kısmet ederse olur tabiki :))

sana katılıyorum aşam devam ediyor hepimizin sorumlulukları var

SErpil hiç belli olmuypr biliyorsun burdaki herkes her gün çalışıyor ama olmuyor tek atışla hamile kalan bile var :))
Allah kısmet ederse olur tabiki :))

evet hakslın cevabın için tşk edrim :)) değilmi kadın tecavüze uğruyor ve ham,ile kalıyor :)) eehhh işte yanii yorum yok :jeyyar:

Valla her şey dizilerdeki gibii olsaaaa :)
kadın tek geceyle hamile ve hemen doğurur o kadar sıkıntı çeker hiç bişey olmaz bebeğe :)))
Bızi de heveslendiriyolar sonra kalıos ortada hevesimizle :))hemen o ay olacak sanıoruz

Kan testini verdik,bahçeye gidiyoruz yolda abimin eşi aradı,dediki sana bişeyler anlatacam üzülmeni istemem de hani sonra duymadım diye kızma dedi,evdekileden bahsetti,olsun dedim :)
sonra çok şaşırdı nasıl ya üzülmedin tepki vermedin :)
Dedimki hiç de üzülmem Rabbim ne hayırlısıysa onu versin ben yıpratmam kendimi,hayırlısıysa olur değilse olmaz dedim,kardeşim aradı ağlıyor falan ,ona da söyledim aynısını :) nasıl böyle rahatsın ya dedi,boşveeer dedim,Sonunda noldu biliyor musunuz benim istediğim,eşim hatta dediki bacınızın bedduası tuttu olmadı bak:))
Aslında ben tevekkül etmiştim neyse o olsun demiştim ,iyiki yıpratıp üzmemişim kendimi de bebişleri de :))

vayyyy serpilim de burda
juliacım eşim de senin eşin gibi derdi bana ama olmuyordu işte
iremcime üzüldüm dr kızdım keşke progestana başlatsaydı ona neyse umarım çabuk toparlanır

Hilalcim onu beğenmeyen yok ,çok güzel bişey yaaa :))

evet çok doğru demiş eşin benim eşimde aynısını söylüyo ama ne yapayım kendimi biraz durdursam ne güzel olur inş. Antalyay bile gerek kalmaz bebeğim bize müjdeli haberi verir bak sana dün yaşadığım olayı anlatayım gittim markete alışveriş yapayım dedim malzemelere bakarken 7-8 yaşlarında bir kız çocuğu yanıma geldi üstü başı toz içinde belliki maddi durumlarıda iyi değildi ama çok tatlıydı dediki abla sen bizim okula bir erkek bebeklemi gelmiştin dedi ben ilk başta anlamadım 2. de söyleyince anladım şok oldum yok canım sen beni birne benzettin dedim kız yanımdan gitti yoldayken nerdeyse oturup ağlayacaktım çok duygulandım eşime anlattım annemede de anlattım annemim tüyleri diken diken oldu dedi kızım belkide hızıraleyhisselamdır gelen sana işaret veriyo belkide hamilesindir diyince şok oldum ama birazda korktum ne yalan söyleyeyim :) bugünde eşim misafirler için tatlı aldı 5 kişiyiz toplam eşim 6 kişilk tatlı istemiş eve geldi hilal ben adama yanlışlıkla 6 kişilik tatlı istedim bende güldüm dedim babası sen bebişini unutmamışsın o da güldü Rabbim hep bizi hepimizide güldürür inş.

senin mantıyı gidip yapayım ya sen hamilesinde şimdi söyledim amaaan kafayı sıyırmışım bende affet beni tatlım ya kafamçokkarıştı

http://www.fertilityfriend.com/home/2cf284

kızlar buda benim tablom bu aydanda ümidim kestim artık bugün yerleşme düşüşü olması lazımken yükselmiş

Hilalcim bu kadar vesvese yapma Allah aşkına millet ateşim yükselmiyor diye üzülür sende yükseliyor diye üzülüyorsun.Herkeste yerleşme düşüşü olacak diye birşey yokki benim geçen ay yerleşme düşüşüde oldu ama sonuç negatif oluruna bırak tatlım yaa

Yok yok canım çekmez biliyorsun yaptım yedim ben :))
Canım siz üzülmeyin ben başka bişey istemem,burda üzülecek bir durum olduğunda benim de moralim düşüyor,ıreme çok üzüldüm Rabbim yardımcısı olsun,demek ki hayırlısı buymuş,şöyle düşündüm iyiki kalp atışını falan görmedi,daha çok etkilenirdi,Hayırlısı inşallah yaa

Hem Hilalcim ben inanırım öyle olaylara valla :))
Belli mi olur belki de annenin dediği gibidr :) ınşallah yaa çok isteriimmmm

Emel hani paylaşmadın beğendiğin şeyleri ,fotoğrafı nasıl yükleyeceğini anlatmıştım diğer başlıktaa,merak ediyorumm:)

Esra cım bence sen memlekete hamiş olarak gelcen hehehehe

Hem Hilalcim ben inanırım öyle olaylara valla :))
Belli mi olur belki de annenin dediği gibidr :) İnşallah yaa çok isteriimmmm

bende ireme üzüldüm kendimi hatırladım biran ilk bebğimin kalp atışlarını görmüştüm ama çok az atıyodu yinede birazcık olsun ümidim vardı çok üzülmüştüm sonrasında gecelerce ağladım ama elime ne geçti hiçbişey üzüldüğümle kalıyorum

juliacım sen üzülme bizim için ne olur stresli geçer hamileliğin rahat ol elbet bizimde bebişlerimiz olacak hep böyle kalmayacağızki Rabbim hepimize nasip edecek inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…