Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Merhaba kızlar. Bugün kanamam başladı, bhcg ölçtürdüm, düşük yapıyorum. Kısmet böyleymiş. Ben bir süre girmek istemiyorum, uzak kalsam iyi olacak. Hepiniz Allaha emanet olun.

CANIM BENIM, ALLAH HAKKINIZDA HAYIRLISINI VERSIN... COK GEÇMIS OLSUN..
Ne desem, ne yazsam... Kelimeler kifayetsiz şimdi...

Merhaba kızlar. Bugün kanamam başladı, bhcg ölçtürdüm, düşük yapıyorum. Kısmet böyleymiş. Ben bir süre girmek istemiyorum, uzak kalsam iyi olacak. Hepiniz Allaha emanet olun.

Iremcim cok cok uzuldum, canim benim iyi bak kendine.. Her zorluk guzelligi beraberinde getirir, guzel saglikli bir hamileligin olur umarim bir dahaki sefere. Iyi bak kendine, kalbini ferah tut.

opuyorumnanaktan bayanssulusmile opuyorumnanaktan Günaydın kızlar... opuyorumnanaktan bayanssulusmile opuyorumnanaktan

Çok üzüldüm,çok geçmiş olsun,hakkınızda hayırlısı olsun

amin julia inş.hepimiz için olur..sanada geçmiş olsun umarım şimdi daha iyisindir kendine çok dikkat et..

çok geçmiş olsun canım, güzel allahımın vardır bi bildiği, çok fazla üzme kendini.en kısa zamanda inş. tekrar kalırsın ve sağlıkla dünyaya getirirsin

canım benim seni çok iyi anlıyorum şimdi Allahım sana yardım etsin kolaylık versin inş. 2. bebğini kucağına alırsın bütün üzüntülerini unutursun tekrardan geçmiş olsun iyi olduğunda yine dön aramıza sende Allaha emanet ol

canım en azından artık hamile kalabildiğini biliyosun canım bide bu yandan bak bir kez hamile kalabildiysen tekrar kalabilirsin ve daha sağlıklı bi bebek olur inş

canım adetin tarihin 10 günü geçerse git doktora derim ama 10 gün içinde olursun benim de 9 gün gecikmişti doktor 10 günü geçerse gel demişti gerek kalmadı adet oldum

günaydın kızlar, sabah idrar testi yaptım, negatif çıktı,
Bir de bişey soracam, bütün idrar testleri bekleyince pozitif mi oluyor, aradn 8- 10 saat falan geçtikten sonra 2. çizgi de beliriyor mu, siz hiç uzun süre tuttunuz mu testinizi, yoksa hemen attınız mı

ateş tablomu da eklim

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

9. gün 36,4
10. gün 36,3 +
11. gün 36,4
12. gün 36,2
13.gün 36,4 +
14.gün 36,6 +
15. gün 36,6 +
16. gün 36,6
arkadaşlar bu tabloyu yorumlayabilecekmisiniz benimki takıldı kaldı ateşim yaa:uhm:

canım bence sen 2 gün sonra tekrar bi test yaptır ateşin böyle giderse eğer ben senden umutluyum

http://www.fertilityfriend.com/home/2cf284

kızlar buda benim tablom bu aydanda ümidim kestim artık bugün yerleşme düşüşü olması lazımken yükselmiş

canım neden üzülüyosun ki yerleşme düşüşü olmak zorunda değil bende olmamıştı bazı insanlarda olur o sende olmak zorunda değil yani inş hiç düşmez de görürrrsünnn :)

canım 12.gün olabilr gibi geliyor bana.tabi belki geç yumurtlama olabilir bekleyelim biraz daha

hilalcim bence ateşin süper gidiyor herkeste yerleşme düşüşü olmuyor.bence hiç takılma inşallah bebiş gelir güzel haber alırız canım

canım 12.gün olabilr gibi geliyor bana.tabi belki geç yumurtlama olabilir bekleyelim biraz daha

ronya iki gün önce dra gittim sağda 22mm yumurtan var dedi ben klomen kullandım o yüzden birden çok ovülasyon olabilir bu ay ama merak ettiğim şu ikinci ovülasyon olursa ateşte düşme yükselme ne olması gerek nasıl anlayacağım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…