Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım bilmiyorum aslında bugün olmam gerekiyordu ama olmadı yani bugün tam 14.gün.acaba diyorumda benim yumurta 17.gün çatlamadı da daha ileri bir gündemi çatladı ve ondan testte çıkmadı çünkü ben uzayan akıntıyı 3 ayrı zamanda gördüm.bakalım eğer yarında olmazsa kesin başka bir gün yumurtladım.

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

slm arkadaşlar ateş çizelgem böyle aslında julia takip ediyordu ama bugün gelemedi sanırım. julianın tahminine göre 13. gün ovülasyon olmuş bu ay klomen kullandım dün 15. gün dra gittim solda hiçbirşey yok sağda 22mm güzel bir yumurta var ha bugün ha yarın çatlar dedi. siz daha deneyimlisiniz ateş ölçme konusunda bunu yorumlayabilirmisiniz?
9. gün 36,4
10. gün 36,3 +
11. gün 36,4
12. gün 36,2
13.gün 36,4 +
14.gün 36,6 +
15. gün 36,6 +
16. gün 36,6

ff tablosunda oluştursana canım grafik, anlaması daha kolay olur, ben anlamadım, bu ay içinde 2. yumurtan mı çatlayacak, julianın da dediği gibi 13, gün çatlamış görünüyor ama 2. si de çatlarken ateş nasıl olur onu bilemiyorum, tekrardan düşer mi

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

ateş tablom bu şekilde ama bence çok bişey ifade etmiyor,çünkü adet göreceğim gün pat diye düşüyor

canım ateşin 36,7 den 36,3 e inmiş ama bakalım yarın belki yükselirse umutlanabiliriz ama olmazsada bi dahaki ay olur stres yapmamaya çalışmaya çalış :)

17. gün de yumurtlamışsındır, 22. günde yumurtlamışsındır bazı kadınlar bazen ayda 2 kez yumurtlayabiliyor canım bana hamilesin gibi geliyo çünkü biri vardı aynı senin gibi olmuştu hatta kan tahlilide seninki gibi bişeydi şuan 16 haftalık hamile umut vermek istemiyorum ama sen sabırla bekle ağır hareketler yapma kanama yaptırıcı bişeyler içme canım hakkında hayırlısı

adetime 4-5 gün var canım

hımm o zaman beklemelisin yerleşme kanaması alsında normal olmayan az miktarda yada az süreli adet kanaması zamanı olan bi kanama diye biliyorum ben

canım bence de 13. gün ama dr nasıl bişey yok demiş anlamadım bu durumda sen gün aşırı çalış ki kaçırmayasın :)

tabloyu oluşturamadım üye oldum ama ing hiç birşey anlamadım açıkçası:çok üzgünüm:

[QUOTE

canım bence de 13. gün ama dr nasıl bişey yok demiş anlamadım bu durumda sen gün aşırı çalış ki kaçırmayasın :)[/QUOTE]

dr solda birşey yok sağda 22mm lik güzel bir yumurta var dedi ben bu ay klomen kullandığım için sanı8rım 2 veya daha fazla yumurta oluştu ve aynı anda çatlamadı diye düşünüyorum çünki 13. gün ovülasyon olmuş gibi demişti julia ve benim gerçekten ağrım vardı o gün. ama drun bahsettiği ikinci yumurta çatlamadan önce ısı düşecekmi yoksa hiç düşmeden yükselecekmi bunu bilmiyorum sanırım ısı gidişatına göre hala çatlamadı 2. yumurtam:uhm:

Benımde 3 tane yumoŞ vardı doktora gıttıĞım zamanlarda 19-22-23 mm ozmana hergÜn ÇalıŞ demıŞtı ama Çatlatma ıĞnesı vurduktan sonra ama ben tutturamadım

Benİmde 3 tane yumoŞ vardı doktora gİttİĞİm zamanlarda 19-22-23 mm ozmana hergÜn ÇalıŞ demİŞtİ ama Çatlatma İĞnesİ vurduktan sonra ama ben tutturamadım

benim geçen ayda 2 yumurtam vardı bende tutturamadım sen ilaç kullanıyormusun yoksa kendiliğindenmi çok yumurta oluşuyor?

Canım Şu an ılaÇ kullanmıyorum kıst falan oluyo o yÜzden yumoŞ oluŞuyo Çatlamıyo ılaÇ kullanmayınca bakalım bu ayda kıste Çevırecekmı ınŞ.Çevırmez

Canım Şu an İlaÇ kullanmıyorum kİst falan oluyo o yÜzden yumoŞ oluŞuyo Çatlamıyo İlaÇ kullanmayınca bakalım bu ayda kİste Çevİrecekmİ İnŞ.Çevİrmez

inş. çevirmez ve sen bebeğine kavuşursun:Saruboceq: ben çörekotu yiyorum çatlamasını kolaylaştırıyor diye her gün bir tatlı kaşığı atıyorum ağzıma iyice eze eze çiğneyip yutuyorum

inş. çevirmez ve sen bebeğine kavuşursun:saruboceq: Ben çörekotu yiyorum çatlamasını kolaylaştırıyor diye her gün bir tatlı kaşığı atıyorum ağzıma iyice eze eze çiğneyip yutuyorum

ben onu klomenle bir yapmıştım ara kanma oldu artık ondanmı değilmi bilmem o yüzden korkuyom canım ya

julia gelmişsin endişelendim kötüsün diye iyimisin nasılsın?

Umutcum inş hayırlısı olursenin için,ben oğlumda da böyleydim,onda kusma yoktu bunda he an kusacak gibiyim :)

İremcim Allah yrdımcın olsun,progestana başlamıştın herhalkde,inş bebeğin hayırlısıyla tutunur sana.

Heoz hala yumurtan çatlamamış göründüğüne göre bugün yarın olaca dmektir ateşinin yarın fırlaması kesinleştirir olayı.Bence 13.gün bir çatlama var,inş iki tanedir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…