Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Benim geceden bu yana solkasığımda taş ağrısı gibi sancım vardı,sadece tek bir noktada,hala da var :KK43:
Sabah kalkınca geçer mi diy bekledim ,baktım yürüdükçe zorluyor doktorumu aradım,bebeklerle ,rahimle ilgili olsa ağrın farklı olurdu bence ya gaz ya da böbrek taşı dedi,ağrı kesici alıp belme sıcak koymamı söyledi,dinlen yat dedi.yatıorum sabahta ber çok kortum,herhalde bebeklerle ilgili olsa farklı olurdu di mi ağrım? kanamam yok kasıklarımda ağrım yok belimde yok,sadece sol kasığımda bir nokta sürekli batıyor ve kıvrandırıyor beni geçmezse haber verecem doktouma.biraz canım sıkıldı ya

inş. cnm ya bende merakla bekliyorum geçen ayda 15. günümde gitmiştim 15mm ve 22mm iki yumurta vardı ve adetim 4 gün gecikti demekki 17. veya 18. gün yumurta çatlamış bu ayda belki öyle olur. bugün öğleden sonra vücudumda sırtımda ateş basması hissediyorum belkide şimdi çatladı bilmiyorum artık:1no2:

Nalimcim hakkında hayırlısı olsun inş yeni ay senin ayın olsun.
Japonica bence erken test için ama 4 saat sonra çıkan çizgi bişey ifade etmiyor,onu boşver.
Hilalcim ateşin byle hiç düşmeden devam etsin daha ne isteriz :)

Benim geceden bu yana solkasığımda taş ağrısı gibi sancım vardı,sadece tek bir noktada,hala da var :KK43:
Sabah kalkınca geçer mi diy bekledim ,baktım yürüdükçe zorluyor doktorumu aradım,bebeklerle ,rahimle ilgili olsa ağrın farklı olurdu bence ya gaz ya da böbrek taşı dedi,ağrı kesici alıp belme sıcak koymamı söyledi,dinlen yat dedi.yatıorum sabahta ber çok kortum,herhalde bebeklerle ilgili olsa farklı olurdu di mi ağrım? kanamam yok kasıklarımda ağrım yok belimde yok,sadece sol kasığımda bir nokta sürekli batıyor ve kıvrandırıyor beni geçmezse haber verecem doktouma.biraz canım sıkıldı ya

canını sıkma allah seni ve bebeklerini korur inş. sen dinlen iyice kendini yorma pek kalkmamaya çalış birde gaz gidermek için bal ve elma sirkesini bir bardak suya birer yemek kaşığı koy iç iyi geliyor

Mide bulantımı bile unuttum valla :) bol bol su içiorum ,yemek yiyorum,insan korkuyor ister istemez inş geçer

DPO ları site kendisi işaretliyor senin yazmana gerek kalmıyor.

bir sitede dpo dan 14 gün sonra adet olmak lazım eğer olmazsa hamile demek diyor bu işemi yarıyor yani ama ovülasyon günü ve dpo günü aynı değil

bir sitede dpo dan 14 gün sonra adet olmak lazım eğer olmazsa hamile demek diyor bu işemi yarıyor yani ama ovülasyon günü ve dpo günü aynı değil

canım bak şimdi sana durumu şöyle izah edim: ovulasyon gününü tespit ediyoruz ya ateşimizdeki dalgalanmalara bakarak, yumurtanın çatladığı gün ovulasyon günüdür. Bundan sonraki gün dpo 1 dir, yani ovulasyondan sonraki 1 gün, dpo 2 ovulasyondan sonraki 2 gün, dpo 3 ov. sonraki 3. gün demek oluyor. yumurta çatladıktan sonraki süre genelde sabit ve 14 gündür, o yüzden dpo 14 den sonra adet gelmezse hamile olma ihtimali yüksektir deniliyor.

DPO ingilizce kelimelerinin başharfleri, türkçede karşılığı Yumurtlamadan Sonraki Gün yani YSG de denilebiir, ama site ingilizce olduğu için dilimiz alıştı dpo diyoruz biz

umarım aydınlatıcı olmuştur

X