Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evet ronyacım öyleymiş bende bilmiyordum negatif sanıyordum... silik görünce akşam 10da tekrar yapınca daha koyu oluyormuş

mrb kızlar hamıle oldugumu ogrendıgım gunden berı yanı dunden berı acayıps dıs agrım var kulagıma ve bogazıma vuruyo ta dipte diş etımı şişirmıs ılac falanda kullanamıyorum ılk 3 ay onermıyolarmıs bıldıgınız bısıler varmı cok kotuyum

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar dr dan geldim hu huuuu nerdesini
cinsiyet tahminlerinizi alayım lütfen:)))))
hayırrlııı olsunnn canımm prensesin sağlıcakla gelsinn inşallah:))))))))))
canlarım ben bugün 17. gündeyim ve 13. günden itibaren ov. testi yapıyorum 15. gün ve 16. gün koyuya yakın çizgivardı ama bugünkü tek çizgi idi... resimlerini yükleyeceğim pek belli olmuyor ama çizgi var görüyom ben.... galiba bugün oldu çatlama.. ilişki günleri ise 14 ve 16 idi.. nasipse bugünde çalışcaz... inş. tutnur bebişim... adet tarihim de 23 mayıs oluyor.. az kaldı
dolunaycım LH yaklasık 6 saat pik halınde kalıp düşmeye başladığı ıcın gunde 1 kez yapıldığında yakalayamayabılıroz tam pozıtıfı ..onun ıcın tavsıyem uzayan akıntın geldığınde yada tahmını ovulasyon yaklastığında 1 sabah ılk ıdrardan sonra tutarak bıde akşam yaparsan daha garantı olur:))))
Aynı şeyleri yaşıyoruz hilal ama sonuç ne elimize ne geçiyor evliliğimizin en güzel zamanlarını stresli bir şekide geçiriyoruz eşimizle kötü oluyoruz yapma canım yapma valla geçen gün ölüorum sandım stresten tansiyonum 18 e çıkmıştı ben gerçekten kararımı aldım artık stres yok havalar düzeldi çık gez kafanı başka şeylerle doldur gerekirse ateş falanda ölçme bu strese çocukta gelmiyor işte
en iyyisi o ozlemcimm bende bugun her yerde bangır bangır annelr gununden bahsedıyor ıcım bu garıp oluyorduu ızın vermedımm ya dedım annemi kaybetmıs olsaydımm bu yıl olmadı ama seneye anneler gununde en azından hamıle olurum ınsallah dedım toparlandım hemen napalım canım buda bizim ımtıhanımız kendımızı parçalayınca değil sabredınce gelecek bebeişler:)))
mrb kızlar hamıle oldugumu ogrendıgım gunden berı yanı dunden berı acayıps dıs agrım var kulagıma ve bogazıma vuruyo ta dipte diş etımı şişirmıs ılac falanda kullanamıyorum ılk 3 ay onermıyolarmıs bıldıgınız bısıler varmı cok kotuyum

tatlımm hormonal değişimler ılk once dişlerde kendını gösterir ilk diş etleri etkilenir keske julıa burda olsaydı dişhekimi o sana bı yol seylerdı ama hamılelere verılen antıboyatıkler olduğunu bılıyorum bı dişçiye git istersen

kıslar kımse benım sorumu cevaplamamıs yaa hsgden sonra ılk ilişki ne zaman olmalı yumurtlamam da yaklasıo ondan önemlı yarın ov.testi yapmaya başlıyorum 10.gun olacak..

melekcim hoşgeldin napıosun canımm kaçıncı gunundesın bende obur aya aşılamaya başlıyorum klomen verecek sanırım cok merak edıyorum kaç yumurtam olacak aslında asılama basarı yuzdesı acısından normalden%2 daha fazla coook az ama bakalaım tüpe geçmeden deneyelım dedık senden nbr?

istirahat etsin etsin bebişi büyüsün inş....

bi meleğim kaldı eskilerden, gülüm ya çok üzülüyorum inş en yakın zamanda ondan da güzel haberler alırız....

diğer arkadaşlar alınmasın inş onlarında en yakın zamanda olur... eskilerden kastım, biz eskiden navetna , melek, loveli, ben ve 1-2 arkadaş daha çok muhabbet ettik bu konuda çok dertleştik çok bekledik.. ve şimdi sırayla hepimizin oldu çok şükür darısı meleğimin ve diğer arkaaşların başına inş.

ay tubam allah razı olsun amin inşallah çalışıcam bol bol inşallah melek yüzlüm kardeşini gönderecek bana bu ay..

İnşallah ben bu ay Melekten çok ümitliyim,klomenini kullanıyor ,yumoşlar da var bir sürü :) elbet ibri naz yapmayacak gelecek Allahın izniyle :)

inşallah amin canım ümitleriniz kırmam

inş inş dünyalar benim olur ya bi haberini alsam var ya Allaaaaaaaaaaaah

ay kıyamam ben sana kankim ogüzel yürekten yaptıgın duaların inşallah kabul olur...
canımsın sen benim...

Tubacim yemek yiyordum canim gormedim, kusura bakma. Iyiyiz cok sukur. Lekelenmem var yine azar azar, titiz bebe heryeri temizleyecek illaki :) Hepinize hayirli Cumalar arkadaslar. Ben de Melegi hamile gormek istiyorum. Yani herkes hamile olsun ama Melek hemen olsun :) Tubacim cinsiyeti ne zaman belli olacak?

Sherin bence 20. gun dogru. 18. gun olsa 20. gun dusmezdi. Hayirli olsun insallah bebegin seninledir. Canim ugrasanlar soylemiyor, dolayisiyla herkes cok kolay saniyor. Filmlerde falan ilk geceden hamilelik oluyor. Bazi doktor her ihtimale karsi rahim filmi ister, ben cektridim, zor degil, ayrica o iyi gelirse cok rahatliyorsun. Bazi doktorsa 30 yas ustu 6 ay, 30 yas alti 1 yil dolmadan rahim filmi istemez.

kızlar :Saruboceq:allah razı olsun hepinizden elleriniz dilleriniz dert görmesinçok duygulandım valla içim tuhaf oldu...senağlama

tubacım sen gelmişsin hoşgelmişsin bende melek gibi bu topikte eskicem galiba :KK43:

noldu eski ama bebekli eski inşallah....

tubacım sen napıosun bebiş nasıl.. sizin geçmiştekı muhabbeterı okudum kıslarla her ay neler yasamıssınız ama sımdı bebısın senınlee rabbim bizede nasip etsin inşallah
ronyacım senin 2kez yumurtlayınca tabloda sorun cıktı sanırım benımde ıkı ay once oyle olmustu 2.yumurta çatlamadı sonraa bı sekılde kıstlesmeden patlamıs sanırım sizin bi sorun yok olur ınsallh canımm bu ay senden de hilalden ozlemden ve melektende umutluyum en eskı bız kaldık hadi ınşallah anne eler gunu hedıyesı olur..

inşşallah canım hayırlısı olsun ...

seninde ovulasyon benimki gibi geç olacak herelde hadi hayırlısı

ben kaçtım kızlar yemek hazırlayacağım inş...

meleğim gelmedi bugün çok öpüyorum kankim seni...

eşim erken geldi kayınvalideme gittik geç geldik giremedim tubacım...
bende seni öpüyorum...

Hilalcim, melekcim sizin haberlerinizi bekliyorum artik.. Hadi cok bekletmeyin.. Kendinize cok ama cok iyi bakin.. Tum iyi dileklerim sizle..

teşekkür ederim mügecim inşallah tatlım sende prense ve kendine iyi bak...
gözün aydın olsun...

herkese merhaba....
nasılsınız? sizden çok uzak kalamıyorum, merak ediyorum iyimisiniz diye... herkese selamlar, sevgiler..
melekcim buarada adet oldum 5 mayısta.. o yüzden tablodan silebilirsin.. ama enazından luteal faz 9 günden 10-11 güne çıktı bu ay, oda iyi haber.. zemuszemus

hayırlısı olsun güzelim kendine iyi bak özletme gel geçenlerde gördüm gezdin çıktın :eek:lmaz:

kimse yok sanırım:))) neyse ben kaçıyorum yorumlarınızı bekliyorum canişler:)))

bu arada kankim nerdesin ya

canımbenim gözün aydın prenses geliyor çok sevindim hayırlısyla kucagına almayı naip etsin allahım ayyy mutluyum valla yer onu teyzesi...:teytey:sositosositoopuyorumnanaktan

melekcim hoşgeldin napıosun canımm kaçıncı gunundesın bende obur aya aşılamaya başlıyorum klomen verecek sanırım cok merak edıyorum kaç yumurtam olacak aslında asılama basarı yuzdesı acısından normalden%2 daha fazla coook az ama bakalaım tüpe geçmeden deneyelım dedık senden nbr?

geçmişteydim canım iyiyim sen nasılsın bugun 8 gün tatlım salıgünü 11 randavum var bakalım yumoş kaç tane çatlamışmı falan işte öyle çalışmalar başladı ama eşimden salıya kadar ilişkiye girmeyelim daha iyi olur diyor karar veremedim napalım sizce...
hayırlı olsun canım tedavin nezaman yapılacak günün bellimi...

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

ravzanur.....................9 mayıs.. ne alemdesin ...
Nalim.........................10 mayıs......................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22........................10 mayıs
ronya.........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983................15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
japonica.....................15 mayıs....................(ateş ölçme)
hilal24........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.......................23 mayıs...................
esragg.......................23 mayıs...................
erkaymak...................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek............29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezive kürü klomen,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
özlemyalçınkaya........1 haziran...................(ateş ölçme,bal+polen)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
biozard.....................????????..................(ateş ölçme,ovulosyon )

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :teytey:
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
nevetna.................:hooray::CüvCüv:::sm_cool::nazar:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::teytey:
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

benıde yazsanıza ya yenıyım dıyemı yazmıyosunz ask olsun :KK43: kızlar bırde ben dün hamıle oldugumu ogrendım haftaya persembe dr bakacak ultrasondan ılk kez yanı kese olusmusmu dıye alttanmı gobektenmı bakar acaba:KK70:

julıa arkadasım nerdesın diş hekımıymıssın bana lazımsın:KK70: ben dün ogrendım hamıle oldugumu daha yenı yanı ama 20lik dişim cok fena agrıo kulagıma ve bogazıma vuruyo ta dipte en son dişimin kenarında ve dibinde cıkmıs diş etimi şişirmiş ne yapmalıyım cok kotuyum

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan Anneler gününüz kutlu olsun hanımlar... opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ben bu hafta çok giremedim. ama herkes iyi galiba. ben cuma doktora gittim biri sağda biri solda iki yumurtam oluşmuş. bu akşam çatlatma iğnesi vurulacam. bakalım Rabbim bu ay nasip edecek mi dua edin nolur

2. yumurta olayı diye bişey var mı julia? bir siklus içinde bir defa çatlama oluyor diye biliyorum ben, hani bazılarına da ayda iki defa yumurtası çatlıyor dedikleri de siklusu kısa sürenler için değil mi, mesela benim geçen ayın başında ve sonunda çatladı yumurtam ama farklı siklus ikisi de.

Aynı siklus içinde iki kere yumurtanın çatlamsından bahsetmiştim ama ronyanın şuandaki ateşi de fkrimi değiştirdi :) inş 2 günün kalmış görünüyor,hayırlısı olsun bakalım :)

evet aşkım kızmış:))))

Allah hayırlı evlat etsin inşallah,artık hazırlıklar başlar ne güzel :)

valla dev gibi yüklendi bu ne yaaa... julia senin yaptığım siteden yükleyem dedim kocaman çıktı beceremedm ben bu işi ya :KK43:((

Dolunay nerelerdesin yaaa,hiç gelmiyorsun :) Canım orda resize yazan yerden message boards seçeneğini seçmen lazım yoksa böyle kocaman oluyor :)

Canım sen önce gideceğin doktoru seç,ağrın çok kötü ama mutlaka önce kendi doktoruna sonra diş doktoruna görünmen lazım,eğer tahmin ettiğim gibi yirmilik dişinse sorun ,antibiotik ile geciştirilir şimdilik ,senin kullanabileceğin ilaçlar var.
şunu da önerebilirim eğer yanağında falan şişlik olduysa sıcak uygulama yapabilirsin,saat başı 15 dak sıcak havlu ya da su tut.
Eğer sadece ağrın varsa tam tersi buz uygulama yap aynı şekilde.

Bana her gittiğimde doktorum kesinleştirmek içn alttan bakmak zorunda kaldı am normalde karından bakıyor.

benıde yazsanıza ya yenıyım dıyemı yazmıyosunz ask olsun :KK43: kızlar bırde ben dün hamıle oldugumu ogrendım haftaya persembe dr bakacak ultrasondan ılk kez yanı kese olusmusmu dıye alttanmı gobektenmı bakar acaba:KK70:

Mayısın ilk hamilesisin sen merak etme :)

julia cım günaydın anneler günün kutlu olsunnnnnnnn opuyorumnanaktan

Canım çok teşekkürler Hepimizin anneler günü kutlu olsun,Rabbim dileklerimzikabul etsin ,herkese yaşatsın bu güzel duyguyu.

Senin de az kaldı desene inş tedavin işe yarayacak :Saruboceq:

Benim mide bu saatlerde kötü olduğu için kalkıp önce bişeyler alıyorum ağzıma,sonra da oturup ilaç içiorum,çok zor oluyor.
Sürekli açım ya,yemek yemekle geçior günüm :)

bütün annelerin ve anne adaylarının anneler gununu kutluyorum çok istemıştım esıme anneler gununde mujde vermeyıı ınsallh bundan sonraki anneler gununde hiçbirimizin içi burulmaz hepimiizim kucağında yada göbüşünde olur bebişleri:))))))

Benim mide bu saatlerde kötü olduğu için kalkıp önce bişeyler alıyorum ağzıma,sonra da oturup ilaç içiorum,çok zor oluyor.
Sürekli açım ya,yemek yemekle geçior günüm :)

canım benımde gastrit problemi var bulantım oluo sabahları bende zeytin yiyorum tuzlu tuzlu ıyı gelıo yada meyve:))))

julia burda oluduğuna sevindim dün hani ben test yapmıştımya negatifti.bu sabah dayanamadım birşey beni dürttü sanki eşimi hemen eczaneye yolladım ilk idrarrımla bir test yaptım ve çok çok siik ikinci çizgi çıktı yani eşimde gördü çoookkk silik ama testte ucuz testlerden oğlumdada öyle silik çıkmıştı acaba varmı birşeyler bide ateş tablom bir baksana

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

X