Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

amin canım da daha benim erken demi

canım evet daha erken ama inşallah böyle gider.canım ben az evvel yine test yaptım bu sefer hiç görünmüyor sanki.acaba sabah ilk idrarımla yaptım onun içinmi ilk yaptığımda göründü eşim bile görmüştü şimdiki gölge gibi pek görünmüyor testin markası aynı.neyse ya keşke bu kadar erken yapmasaydım.elimdeki testleride bitirdim en iyisi ben bekleyeyim.ne sabırsızım yaaa

evet aşkım kızmış:))))

Sen geçen gün bahsederken kız istediğini anladım o gün ende inşallah kızı olur demiştim :)) hayırlısı olsun canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

julia burda oluduğuna sevindim dün hani ben test yapmıştımya negatifti.bu sabah dayanamadım birşey beni dürttü sanki eşimi hemen eczaneye yolladım ilk idrarrımla bir test yaptım ve çok çok siik ikinci çizgi çıktı yani eşimde gördü çoookkk silik ama testte ucuz testlerden oğlumdada öyle silik çıkmıştı acaba varmı birşeyler bide ateş tablom bir baksana

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

hadi hayırlısı ronya cım yaaaa çok sevindim wallaa

canım evet daha erken ama inşallah böyle gider.canım ben az evvel yine test yaptım bu sefer hiç görünmüyor sanki.acaba sabah ilk idrarımla yaptım onun içinmi ilk yaptığımda göründü eşim bile görmüştü şimdiki gölge gibi pek görünmüyor testin markası aynı.neyse ya keşke bu kadar erken yapmasaydım.elimdeki testleride bitirdim en iyisi ben bekleyeyim.ne sabırsızım yaaa

sen test idrarın 4 saat geçmeden yapmışsındır belkide o yüzden çıkmadı

sen test idrarın 4 saat geçmeden yapmışsındır belkide o yüzden çıkmadı

canım 3 saat falan geçmişdi bide idrarım sabahki kadar sarı değildi daha açık sarıydı rengi.neyse sabah işe giderken bir test daha alayım.tekrar bakayım varsa zaten sabah ilk idrarımla çıkar başka marka alıcam bu sefer dua edin kızlar.Rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşallah

canım 3 saat falan geçmişdi bide idrarım sabahki kadar sarı değildi daha açık sarıydı rengi.neyse sabah işe giderken bir test daha alayım.tekrar bakayım varsa zaten sabah ilk idrarımla çıkar başka marka alıcam bu sefer dua edin kızlar.Rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşallah

canim yarin insallah testin pozitif cikar müjdeyi bekliyoruz artikolumunekankayizsmile

amin canım stres yapma diyodun ya bana elimizde olmuyo demi :) sen yarın yap bence adet günün ya bide

amin canım stres yapma diyodun ya bana elimizde olmuyo demi :) sen yarın yap bence adet günün ya bide

evet hilalim doğru söylüyon ne pis bişeymiş bu beklemek ya stres oluyoz.neyse yarın sabah yapıcam ve hemen sizi haberdar edicem.sağolun kızlar ya bu siteyi çok seviyorum mutluluğumuzu yada mutsuzluğumuzu paylaşarak hiç bilmediğimiz yerlerde,hiç tanımadığımız yüzlerle koca bir yürek oluyoruz ne mutlu bize..

julia burda oluduğuna sevindim dün hani ben test yapmıştımya negatifti.bu sabah dayanamadım birşey beni dürttü sanki eşimi hemen eczaneye yolladım ilk idrarrımla bir test yaptım ve çok çok siik ikinci çizgi çıktı yani eşimde gördü çoookkk silik ama testte ucuz testlerden oğlumdada öyle silik çıkmıştı acaba varmı birşeyler bide ateş tablom bir baksana

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

Bence hiç idrar testleriyle uğraşma direkt kan ver hem de bugün ,idrar testinde çıktı çıkmadı bekleyene kadar kanla kesinleştirirsin,hadi inş hamileliğin kesinleşsin :)
Sabit giden ateşin sabah da söyledim ya fikrimi değişirdi kan değerini bekliyorum bakalım kaç çıkacak :) eğer benimki gibi çıkarsa diye şüphelerim var :)

julia canım biraz daha bekleyeyim diyorum yarın sabahki idrar testine göre yarın yaptırırım.ikizmi acaba öylemi diyorsun Dpo 12.gün şuan.bide az evvel yaptığım iki testede baktım kurmuşlar baya ama ikinci çizgi ikisindede çok belirgin görünüyor.sabah ilk idrarımla yaptığım teste ikinci çizgi çok çok silik görünüyordu hatta eşim bile gördü yani.bide 2 saat önce yaptım onda göremedim ikinci çizgiyi yani hayalet gibi birşeyler vardı ama sonradan kuruyunca ondada belirginleşti.ayrıca julia sabah benim beyaz akıntım vardı çok fazla ama çok azda uzuyordu acaba diyorumki gebelik testleri Lh yi algılıyormuş ondanmı pozitif çıktı yani silik çıktı.kafam çok karıştı sendede olmuşmuydu bide ara ara kasıklarıma ağrı giriyor

hayırlı pazarlar sekerlera.s.a.s.a.s.
hepinizin anneler günü kutlu olsun canlarım darısıda bize olsun inşallahhha.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

X