Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım valla ben sabırsızım bugün test yaptım negatif tabi olsaydıydada çıkmazdı içimden bir ses çarşambaya kadar dayan diyor bir seste pazartesi sabahtan yap diyor :))
ya bir şey sorucam az evvel ben akıntıma baktımda krem gibi hamur gibi beyaz akıntım var bide iki parmağımın arasına alınca çok azda uzadı ama neydi anlamadım.neyse şu ayı bir atlatayımmıda olmadıysada olmadı :KK43:

ben de daha öncelerde test yapmaya çok hevesliydim, 7. 8. günden başlıyordum hatta bakmaya. ama bu ay hiç yapasım yok. o dediğin gibi akıntı bende hala var, yumurtlamadan sonra hiç kesilmedi, hele dün akşam altımda çok fazla ıslaklık hissettim, peçeteyle sildiğimde krem gibi kaygandı.

canımm belirti hiç arama cok yanıltabılıo düşünsene psikolojik gebelık dıye bı olay var bebek yok ama karnınız cıkıo testlerde pozıtıf cıkıo ama ulrtasonda gercek orataya cıkıo yanı psıkıloji bukadar etkili nu konuda hiç dinleme kendını olursa surprız olsun:)))

ronyacım sen yumurta takıbıne gıtmedın değilmi yanı sadece 5.gundekı dusüşle 2.yumurtamı acaba dıoruz..ya aslında belkıde yerleşme dususudur yada bı anlamıda olmayabılır 1 gunluk dususun hayırlısı canımm

hilalcim dun bende hsg çektırdım cok korktum masaya yatınca sonra topladım kendımı dedımkı bız her ay regl sancılarına dayanmıomuyuz sonra rahatladım spekulum bıraz canımı yaktı benım dr bı turlu yerleştıremedı ama normalde okadarda acımaz anladığım kadarıyla sanada spekulumla acılıp bakılacak hiiç korkma bol bol dua oku o sırada ve cok etkılıosa bebek konusu senı cok uzuosa bencede hiç vakıt kaybetmeden tüpe geçin bende 3 aşılamadan sonra düşünüyorum hatta 2 den sonarada olabılır ne dıye yıpratayım kendımı değilmi cok ıstıyorum cunku ama artık takmıyorum cok rahatımm sende rahatla tatlımm

canım bende hsg çektirdim ama bu daha farklı kamerayla bakıcak rahimime küçük kusurlar olabilir dedi doktor ona bakıcam aşılamayla vakit öldürürüm olmaz denedik zaten en iyisimi tüpbebek

Herkese günaydın,
Hilal böyle stresle olacak iş değil,bence eltin de nispet yapmıyordur ,sonuçta o da sevincini paylaşmak ister ama seni kırdığının farkında olmaz.Öyle düşünme, daha sakin olmaya çalış,çık gez kafandan at ,tüp bebk yaptıracam diyorsun o zaman daha rahat olman lazım,ne de olsa elimde seçenek var diye düşün.Eşin de eminim düşünüyordur ama bizim kadar güçlü duyguları olmaz ki bana eşim sana çocuk falan yok demişti yapmıorum ben böyle mutluyum demişti.Rabbim verecek,sabır sabır sabır,başka hiç bir çare yok

çok stres yapıyorum ama ne yapayım elimde değil juliacım sabır ediyorum Rabbim bilir en güzelini

hilal canım hakkında hayırlısı olsun.benim kuzenimdede eşindede hiç bir problem yoktu ama yıllarca olmadı çok yıprandılar ama en son tüm bebek yaptılar şimdi 4 aylık hamile çok mutlu boşu boşuna kendimi yıpratmışım en azından başka alternatifimiz vardı diyor.bence sende kaç yıl oldu olmayalı bilimiyorum ama eğer imkanların uygunsa tüp bebek çalışmalarına başlayın.hilalcım bide ikiz olur ne güzel olur ama düşünsene :))

nalimcim inanki dayanamıyorum artık dün akşam düğüne gittik büyük eltim geçen yıl doğum yaptım küçük eltim şuanda hamile oda temmuzda yapıcak onları görmekten artık bıktım görmek istemiyorum ama ne yzaıkki karşılaşıyoruz buda benim moralimi çok bozuyor küçük eltim bana nispet yapar gibi bebğime şunu aldım bunu aldım diyip duruyor ben sormadan sıkıldım artık dünde eşimle biraz tartıştık hala aramız limoni

Aynı şeyleri yaşıyoruz hilal ama sonuç ne elimize ne geçiyor evliliğimizin en güzel zamanlarını stresli bir şekide geçiriyoruz eşimizle kötü oluyoruz yapma canım yapma valla geçen gün ölüorum sandım stresten tansiyonum 18 e çıkmıştı ben gerçekten kararımı aldım artık stres yok havalar düzeldi çık gez kafanı başka şeylerle doldur gerekirse ateş falanda ölçme bu strese çocukta gelmiyor işte

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar dr dan geldim hu huuuu nerdesiniz

cinsiyet tahminlerinizi alayım lütfen:)))))

kimse yok sanırım:))) neyse ben kaçıyorum yorumlarınızı bekliyorum canişler:)))

bu arada kankim nerdesin ya

canlarım ben bugün 17. gündeyim ve 13. günden itibaren ov. testi yapıyorum 15. gün ve 16. gün koyuya yakın çizgivardı ama bugünkü tek çizgi idi... resimlerini yükleyeceğim pek belli olmuyor ama çizgi var görüyom ben.... galiba bugün oldu çatlama.. ilişki günleri ise 14 ve 16 idi.. nasipse bugünde çalışcaz... inş. tutnur bebişim... adet tarihim de 23 mayıs oluyor.. az kaldı

arkadaşlar sırayla 13. 14. 15. 16 ve bugünkü 17. günkü ov. testlerim aşağıda... biraz büyük oldu ama :))))

Son düzenleme:
2i9rxhh.jpg

valla dev gibi yüklendi bu ne yaaa... julia senin yaptığım siteden yükleyem dedim kocaman çıktı beceremedm ben bu işi ya :KK43:((

canlarım ben bugün 17. gündeyim ve 13. günden itibaren ov. testi yapıyorum 15. gün ve 16. gün koyuya yakın çizgivardı ama bugünkü tek çizgi idi... resimlerini yükleyeceğim pek belli olmuyor ama çizgi var görüyom ben.... galiba bugün oldu çatlama.. ilişki günleri ise 14 ve 16 idi.. nasipse bugünde çalışcaz... inş. tutnur bebişim... adet tarihim de 23 mayıs oluyor.. az kaldı

canım bence şuan bu testlere göre sen yumurtlamamışın ben bu şekilde çıkınca kesinlikle negatif olduğunu düşünüyorum bazıları daha belirgin silik ama yinede ikiside aynı koyulukta değil bence biraz daha vakit var sen tabikide çalış yinede

canım benm geçen ayda böyle olmuştu yani gece çatlamıştı nevetna arkadaşımız demişti.. yani silik çıkıyor 4te ama onungecesinde koyu çıkıyor ama ben günde 2 kez yapmadığımdan koyu olanı yakalayamadım sadece.. yani çatlama oldu

canım benm geçen ayda böyle olmuştu yani gece çatlamıştı nevetna arkadaşımız demişti.. yani silik çıkıyor 4te ama onungecesinde koyu çıkıyor ama ben günde 2 kez yapmadığımdan koyu olanı yakalayamadım sadece.. yani çatlama oldu

aaa öylemi ben aynı marka testten kullandım ama bundan çok çok koyusunuda gördüm ama değerlendirmedim negatif diye düşündüm bak şimdi şaşırdım olabilir dediğin gibi

X