Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

aslında kamera diyince hilalcim bana kolposkopi yapılmıştı o zaman izledim ama tabi rahim içini değilde rahim ağzını izlemekti benimki

aslında kamera diyince hilalcim bana kolposkopi yapılmıştı o zaman izledim ama tabi rahim içini değilde rahim ağzını izlemekti benimki

ay bende korktum şimdi doktorun elide ağır o yüzdende korkuyorum Rabbim yardım etsin bana ben çıkıyorum nalimcim bugün cumartesi ya eşim evde kahvaltı bekliyor görüşürüz tekrardan opuyorumnanaktan

Herkese günaydın,
Hilal böyle stresle olacak iş değil,bence eltin de nispet yapmıyordur ,sonuçta o da sevincini paylaşmak ister ama seni kırdığının farkında olmaz.Öyle düşünme, daha sakin olmaya çalış,çık gez kafandan at ,tüp bebk yaptıracam diyorsun o zaman daha rahat olman lazım,ne de olsa elimde seçenek var diye düşün.Eşin de eminim düşünüyordur ama bizim kadar güçlü duyguları olmaz ki bana eşim sana çocuk falan yok demişti yapmıorum ben böyle mutluyum demişti.Rabbim verecek,sabır sabır sabır,başka hiç bir çare yok

günaydın bayanlar
dün yani cuma adetım gecıkelı 4.gundu test yaptım cıft cızgı cıktı bugun sabahta yaptım yıne cıft cızgı dr yi aradım haftaya persembe gelın ultrasondan bakalım dedı bı bılgınız varmı kese olusmus olurmu gebelık bellı olurmu acaba kac gun de bellı oluyo?***

günaydın arkadaşlar k,mseler yok malesef.japonica ateşin çok güzel gidiyor ben senden ümitliyim hadi inşallah gelir bebiş.arkadaşlar herkes belirtiden bahsetmiş bende hiçmi hiç belirti yok ne göğüslerde değişiklik ne gaz sancısı biir tek krem gibi beyaz akıntım var ateşimde pek iç açıcı değil sabit bir şekilde gidiyor birde çok erken biliyorum ama sabah ilk idrarımla test yaptım malesef negatif ama böyle çıkacağı kesindi ama yinede yaptım grafiğimi ekliyorum yorumlarnızı bekliyorum

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

ronya senin için o kadar erken kii test tabiki negatif çıakcaktı:)
Ben şu ikinci yumurta olayına çok takıldım,bence biraz gecikme oalcak sende,inş da öyle olur

ronya senin için o kadar erken kii test tabiki negatif çıakcaktı:)
Ben şu ikinci yumurta olayına çok takıldım,bence biraz gecikme oalcak sende,inş da öyle olur

2. yumurta olayı diye bişey var mı julia? bir siklus içinde bir defa çatlama oluyor diye biliyorum ben, hani bazılarına da ayda iki defa yumurtası çatlıyor dedikleri de siklusu kısa sürenler için değil mi, mesela benim geçen ayın başında ve sonunda çatladı yumurtam ama farklı siklus ikisi de.

günaydın arkadaşlar k,mseler yok malesef.japonica ateşin çok güzel gidiyor ben senden ümitliyim hadi inşallah gelir bebiş.arkadaşlar herkes belirtiden bahsetmiş bende hiçmi hiç belirti yok ne göğüslerde değişiklik ne gaz sancısı biir tek krem gibi beyaz akıntım var ateşimde pek iç açıcı değil sabit bir şekilde gidiyor birde çok erken biliyorum ama sabah ilk idrarımla test yaptım malesef negatif ama böyle çıkacağı kesindi ama yinede yaptım grafiğimi ekliyorum yorumlarnızı bekliyorum

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

ronyacım bence ateşin gayet güzel gidiyor, geçen sayfalarda da yazmıştım belki okumuşsundur, ff de hamile kalanların ateş tablosuna baktığımda genelde ateş belli bi süre yüksek gittikten sonra düşme yaşanıyor, senin de 5. günde ateşin düşmüş belki de o düşüş rahime yerleşme düşüşüdür

2. yumurta olayı diye bişey var mı julia? bir siklus içinde bir defa çatlama oluyor diye biliyorum ben, hani bazılarına da ayda iki defa yumurtası çatlıyor dedikleri de siklusu kısa sürenler için değil mi, mesela benim geçen ayın başında ve sonunda çatladı yumurtam ama farklı siklus ikisi de.

canım bazen ayda iki kere yumurtlama olabliyor.benim 5.gün düşün ateşimi biz ikinci yumurtamı acaba diye algıladık ama :)) tabi yinede bilimez dediğin gibi yerleşme düşüşüde olabilir.neyse ya canım beklicez başka yapacak bir şey yok senin kaçında adet olman gerekiyordu?

herkese günaydın, sanırım kimse yok yalnızım şimdilik:)) belki de yalnız değilimdir bebişimleyimledir kimbilir boshayallersmile

arkadaşlardan dün akşam alışveriş merkezinde yürürken ( dpo 7 )karnıma çok fena kramp girdi ama gaz sancısından dolayı, nerdeyse 2 büklüm kaldım bi süre, gece yatana kadar da devam etti ama o kadar hareketsiz bırakacak kadar çok değil,

bir de benim normal zamanda koltukaltım yani terim hiç kokmaz, sadece reglin 1. ve 2. günü ağır koku hissederim o kadar, ama dün akşam gene regl olmuşum gibi ter kokusu vardı, sanırım hormonlarla alakalı. bu söylediğim 2 şeyin gebelik belirtisi olma ihtimali var mı, yada bu şekilde yaşayanlar var mı?

bugünkü tablomu da ekleyeyim

http://www.fertilityfriend.com/home/2e7426

canım ya bu kadar kısa zamanda pek belirti olmaz bende hiçbir belirti yok sadece beyaz krem gibi akıntım var.ben ilk gebeliğimdede hiç bir belirti yaşamadım hatta biliyormusun hamile olduğumu öğrendiğimdede hiç bir belirti yaşamadım ne kusma ne bulantı hiç birşey yoktu kesin bebeğe bişey oldu diyordum karnımda hiç yoktu doktorun odasına girdiğimde korkuyordum bir bakıyordum benim oğlan kıpır kıpır hareket ediyor.yani demek istediğim kişeden kişeye değişebiliyor.ama yinede bu kadar erken sanmıyorum kendini belli etsin

julia cım geldiğinde 3678. sayfadaki yazdıklarıma bi bakar mısın
canımm belirti hiç arama cok yanıltabılıo düşünsene psikolojik gebelık dıye bı olay var bebek yok ama karnınız cıkıo testlerde pozıtıf cıkıo ama ulrtasonda gercek orataya cıkıo yanı psıkıloji bukadar etkili nu konuda hiç dinleme kendını olursa surprız olsun:)))
canım bazen ayda iki kere yumurtlama olabliyor.benim 5.gün düşün ateşimi biz ikinci yumurtamı acaba diye algıladık ama :)) tabi yinede bilimez dediğin gibi yerleşme düşüşüde olabilir.neyse ya canım beklicez başka yapacak bir şey yok senin kaçında adet olman gerekiyordu?
ronyacım sen yumurta takıbıne gıtmedın değilmi yanı sadece 5.gundekı dusüşle 2.yumurtamı acaba dıoruz..ya aslında belkıde yerleşme dususudur yada bı anlamıda olmayabılır 1 gunluk dususun hayırlısı canımm
ay bende korktum şimdi doktorun elide ağır o yüzdende korkuyorum Rabbim yardım etsin bana ben çıkıyorum nalimcim bugün cumartesi ya eşim evde kahvaltı bekliyor görüşürüz tekrardan opuyorumnanaktan
hilalcim dun bende hsg çektırdım cok korktum masaya yatınca sonra topladım kendımı dedımkı bız her ay regl sancılarına dayanmıomuyuz sonra rahatladım spekulum bıraz canımı yaktı benım dr bı turlu yerleştıremedı ama normalde okadarda acımaz anladığım kadarıyla sanada spekulumla acılıp bakılacak hiiç korkma bol bol dua oku o sırada ve cok etkılıosa bebek konusu senı cok uzuosa bencede hiç vakıt kaybetmeden tüpe geçin bende 3 aşılamadan sonra düşünüyorum hatta 2 den sonarada olabılır ne dıye yıpratayım kendımı değilmi cok ıstıyorum cunku ama artık takmıyorum cok rahatımm sende rahatla tatlımm
Allah'ın izniyle korkma canım rahat ol,afiyet olsun

kıslar benımde 9.gün bugun ama hsgden dolayı kahverengı leke gelıo dr 2-3 gun sonra ancak ızın verdı ılşkıye bakalım ınsallah yumurtlamayı kacırmayız.hsg cekılen arkadaslar ne kadar sonra ilişki olmustu

canım benim 26 günde bir oluyor reglim, bu hesaba göre 15 mayıs da olmam gerekiyor. ama geçen ay ff luteal fazı 12 gün olarak hesapladı. eğer bu ayda luteal faz 12 gün olursa( ki luteal faz pek fazla değişmezmiş diyorlar) 12+11: 23 yani 13 mayıs da olmam gerekiyor.

canım benim 26 günde bir oluyor reglim, bu hesaba göre 15 mayıs da olmam gerekiyor. ama geçen ay ff luteal fazı 12 gün olarak hesapladı. eğer bu ayda luteal faz 12 gün olursa( ki luteal faz pek fazla değişmezmiş diyorlar) 12+11: 23 yani 13 mayıs da olmam gerekiyor.

ayyy canım hadi az kalmış benimde 11-15 mayıs arası olmam gerek.çarşamba günü test yapsak belli olur gibime geliyor :)) hadi hayırlısı

ayyy canım hadi az kalmış benimde 11-15 mayıs arası olmam gerek.çarşamba günü test yapsak belli olur gibime geliyor :)) hadi hayırlısı[/QUOTE

hemen hemen aynı günlerde ikimizin tarihi, inşallah hayırlısı olur

canım valla ben sabırsızım bugün test yaptım negatif tabi olsaydıydada çıkmazdı içimden bir ses çarşambaya kadar dayan diyor bir seste pazartesi sabahtan yap diyor :))
ya bir şey sorucam az evvel ben akıntıma baktımda krem gibi hamur gibi beyaz akıntım var bide iki parmağımın arasına alınca çok azda uzadı ama neydi anlamadım.neyse şu ayı bir atlatayımmıda olmadıysada olmadı :KK43:

X