Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

julia burda oluduğuna sevindim dün hani ben test yapmıştımya negatifti.bu sabah dayanamadım birşey beni dürttü sanki eşimi hemen eczaneye yolladım ilk idrarrımla bir test yaptım ve çok çok siik ikinci çizgi çıktı yani eşimde gördü çoookkk silik ama testte ucuz testlerden oğlumdada öyle silik çıkmıştı acaba varmı birşeyler bide ateş tablom bir baksana

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

canım kaç dakıka sonra çıktıı 2 .çizgii ilk 5 dakıkadaysaa ayyy vardırr bişiler hadii inşallah dualrımız senınle cnmm:)))))

sevgili arkadaşlar ateş grafiğimi ekliyorum.pek bir istikrarlı kaç gündür ne düşüyor ne yükseliyor

julia burda oluduğuna sevindim dün hani ben test yapmıştımya negatifti.bu sabah dayanamadım birşey beni dürttü sanki eşimi hemen eczaneye yolladım ilk idrarrımla bir test yaptım ve çok çok siik ikinci çizgi çıktı yani eşimde gördü çoookkk silik ama testte ucuz testlerden oğlumdada öyle silik çıkmıştı acaba varmı birşeyler bide ateş tablom bir baksana

valla 5 dk.içinde çıktı :)))

Canım sadece grafiğine yorum yapacaktım ama okudukça arkası geldi...Test yapmışsın canım 5 dk içindede silikte olsa 2. çizgiyi görmüşün...Tebrik ederim canım...Ne güzel anneler gününde 2. hediyende süpriz yaptı sana...İnşallah kan testi değerinde çok güzel çıkar...

Canım sadece grafiğine yorum yapacaktım ama okudukça arkası geldi...Test yapmışsın canım 5 dk içindede silikte olsa 2. çizgiyi görmüşün...Tebrik ederim canım...Ne güzel anneler gününde 2. hediyende süpriz yaptı sana...İnşallah kan testi değerinde çok güzel çıkar...

canım ya çok sağol hala emin değilim ama ikinci çizgi çok silikte olsa var acaba diyorumki testmi bozuk yarın sabah yine yapıcam.canım Rabbim hepimize nasip etsin inşallah güzel haber alırız inşallah hepimiz

canım ya çok sağol hala emin değilim ama ikinci çizgi çok silikte olsa var acaba diyorumki testmi bozuk yarın sabah yine yapıcam.canım Rabbim hepimize nasip etsin inşallah güzel haber alırız inşallah hepimiz

Yap canım yarında yap...İstersen gün arasındada yap...Hamilesin canım...İçin rahat olsun...

Yap canım yarında yap...İstersen gün arasındada yap...Hamilesin canım...İçin rahat olsun...

inşallah canım ya.yinede emin olamıyorum ben bir kere daha test yaptım silik çıkmıştı ertesi gün adet olmuştum.gerçi o zaman bir kaç saat sonra silik çıkmıştı.şimdi ilk 5 dk. içinde ikinci çizgi çıktı ama çok çok silik

inşallah canım ya.yinede emin olamıyorum ben bir kere daha test yaptım silik çıkmıştı ertesi gün adet olmuştum.gerçi o zaman bir kaç saat sonra silik çıkmıştı.şimdi ilk 5 dk. içinde ikinci çizgi çıktı ama çok çok silik

:Saruboceq: :CüvCüv: :Saruboceq: :CüvCüv: :Saruboceq: :CüvCüv: :Saruboceq:

Ayrıca

Eklentiler

• $anneler_gunu_resim_1241940360.jpg
    $anneler_gunu_resim_1241940360.jpg
    17,4 KB · Görüntüleme: 20
hilal canım hakkında hayırlısı olsun.benim kuzenimdede eşindede hiç bir problem yoktu ama yıllarca olmadı çok yıprandılar ama en son tüm bebek yaptılar şimdi 4 aylık hamile çok mutlu boşu boşuna kendimi yıpratmışım en azından başka alternatifimiz vardı diyor.bence sende kaç yıl oldu olmayalı bilimiyorum ama eğer imkanların uygunsa tüp bebek çalışmalarına başlayın.hilalcım bide ikiz olur ne güzel olur ama düşünsene :))

öyle yapmayı düşünüyoruz ronyacım olmuyo artık ne yapacağımızı şaşırdık bugün anneler günü çok duygulandım bak bebişinde sana anneler günü hediyesi vermiş tatlım yaptığın idrar testini koy bakalım

Aynı şeyleri yaşıyoruz hilal ama sonuç ne elimize ne geçiyor evliliğimizin en güzel zamanlarını stresli bir şekide geçiriyoruz eşimizle kötü oluyoruz yapma canım yapma valla geçen gün ölüorum sandım stresten tansiyonum 18 e çıkmıştı ben gerçekten kararımı aldım artık stres yok havalar düzeldi çık gez kafanı başka şeylerle doldur gerekirse ateş falanda ölçme bu strese çocukta gelmiyor işte

evet özlemcim buna bir nevi kader diyelim büyük bir sınavdayım sabırla geçersem Rabbim beni mükafatlandıracak ama sabrımda artık kalmıyo bir yerde

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar dr dan geldim hu huuuu nerdesiniz

cinsiyet tahminlerinizi alayım lütfen:)))))

evet aşkım kızmış:))))

kızmı diyecektim ama söylemişsin ana ne güzel kızında oluyor gözünaydın tatlım

sabırsızcım nasılsın?

nerdesin doluanycım kaç gündür söyle bakayım alsanaalsanasmile :eek:klava:

tüm annelerin anneler gününü en içten dileklerimle kutluyorum Rabbim bebişlerinizle sağlıklı huzurlu mutlu daha upuzun yıllar geçirmenizi nasip etsin kızlar

öyle yapmayı düşünüyoruz ronyacım olmuyo artık ne yapacağımızı şaşırdık bugün anneler günü çok duygulandım bak bebişinde sana anneler günü hediyesi vermiş tatlım yaptığın idrar testini koy bakalım

hilal canım ya test kurudukça rengi bir sarardı bozardı ama hala ikinci çizgi silikte olsa görünüyor birde nasıl yükleniyor bilmiyorum

canım sen testin fotosunu çek bilgisyara masaüstüne yükle sonra altta gelişmiş cevap yeri var oraya gir defter logosu var mandal oraya tıkla gözat de sonra resmini yükle cevapla inş. anlatabilmişimdir :)

canım eşim şimdi çıktı telefonu götürmüş testin fotosunu çekemiyorum evde fotoğraf makinesi var ama çalışmıyor bulduğum bütün pilleri denedim ama bir türlü açılmıyor.neyse yarın tekrar test yapıcam hatta elimde bir test daha var belki birazdan yine yapabilirim inşallah ondada görünürde çizgi bende akşama falan aktarırım.ya aslında kafamda soru işareti var bir yerde okudum eğer Lh hormonu varsa onuda hcg algılıyabiliyormuş ve ilginç az evvel benden uzayan akıntı geldi çok az ama acayip kafam karıştı.ne tuhaf bir bünyem var yumurtlama günü bitti diyorum nerden çıktı bu uzayan akıntı :)))

canım eşim şimdi çıktı telefonu götürmüş testin fotosunu çekemiyorum evde fotoğraf makinesi var ama çalışmıyor bulduğum bütün pilleri denedim ama bir türlü açılmıyor.neyse yarın tekrar test yapıcam hatta elimde bir test daha var belki birazdan yine yapabilirim inşallah ondada görünürde çizgi bende akşama falan aktarırım.ya aslında kafamda soru işareti var bir yerde okudum eğer Lh hormonu varsa onuda hcg algılıyabiliyormuş ve ilginç az evvel benden uzayan akıntı geldi çok az ama acayip kafam karıştı.ne tuhaf bir bünyem var yumurtlama günü bitti diyorum nerden çıktı bu uzayan akıntı :)))

canım uzayan akıntı ilişkiden sonraki spermler olabilir :)

canım kullanılmamış pil buldum ama makinede problem var herhalde açmıyor neyse akşama koyarım

X