Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

rica ederim
kusura bakma inan görmeemiştim
ay senin yapacağın süsleri bekliyorum yaptıkça buraya ekle olur mu

Canım ne hazırlarsam paylaşacağım,şu balntı kusma dönemim bitsin başlayacam da off bu dönem çok zormuş hatırladım :))

Julia canimcim dinlen biraz ya. Olmazsa ise gitme, oradaki kokular da seni fena yapar. Ikiz oldugu icin biraz agir gecireceksin sanirim semptomlari ama az kaldi bak 5 haftaya bitecek insallah, ondan sonra buyuyen gobeginle rahat edeceksin.

5 hafta di mi İrem az kaldı di miii ?? ayy yani şikayetçi değilim ama bana çok zor oluyor ,hemen direncim kırılıyor,işe gitmedim bugün iptal ettim hastalarımı,yatıorum ,çok halsiz kaldım sabahki durumdan sonra.

Benim senin için içim çok rahat yaa,o kadar eminim ki inşallah tertemiz bir sonuç çıkacak :)

Canım sevgi vardır tabiki yoksa evlenmezdiniz ama mantık da önemli ,o yüzden böyle sorun olduğunu düşündüğün şeyleri çözmeden bebk işini askıya alın biraz,önce durumu değerlendirin sorunları halledin.Eşinle konuş,ne demek hastalandığını söylememek yaa,tabiki eşinin karşısında konuşmak zor oluyordur biz burdan rahat konuşuruz ama bence de bir büyüğün yardımını isteyin.sonuçta doktorunuz bile sorun yok dedi,Allahın işine karışamayacağımıza göre daha ne yapabilirsin ki,Çocuk olsa da bu durum değişmez,hele ki erkek bebek tutkusu varsa hiç ddeğişmez.baştan halledin düşünün konuşun,hakkınızda hayırlısı olsun.

Julİa canım ben adetİn 19.gÜnÜndeyİm kİst kanaması adetten sayılıyomuŞ

Şimdi tablo biraz daha iyi oldu aslında ben de sanıyorum ki önceki tablonda kist kanamanın başlangıcı vardı.Canım telaşa gerek yok o zaman bekleyelim dediğim gibi geç çatlayabilir,aslında uzayan akıntı iyi bir işaret inş ateşin de bunu gösterir.

Özlem var demişti canım da artık pek önemi yok herhalde :) Artık ona da oyun gibi geliyor :)

ınŞ.julıa ısolde adet ÜstÜne adet olduya adetten sayıyolarmıŞ bende ondan pay bıÇtım

kıslar valla ben tablolardan pek anlamıyorum kendi ateşimi bile yorumlayamıyorum:)))))her ay başka telden çalıo:))kist kanamasının regl syıldığını bilmiyorum ama cevremde kisti olduğu ay reglının gecikip idrar testndede pozıtf cıkan bı kaç tanıdığım odu..
kıslar bal polen yumurtayı dahamı erken çatlatıo erken geliştirip ,yoksa geçmi yumurtluosun ona göre çalısayım ilk defa bu ay yemeye başladım..

canım benim geçen ayda böyle oldu adetten 18 gün sonra kanamam oldu kisti atmışım adetten saydıda bu sefer ben sormadım adetten 11 gün sonra tekrar kisti attım bu ay

Umut bal polen karışımı daha geç yumurtlatabiliyor sanırım yumurtayı daha olgunlaştırdığı için geç olabilir. Sen gün aşırı çalış bence :)

ınş vardır Özlemcim çok çok isterim,sen tablonda o zaman light değil spotting işaretle şimdilik.

geç yumurtlama oluyor canım ben kullandım ondan ilk ay düzenli kullandım 29.gün geldi ki o zaman 22 günde oluyordum ikinci ay düzenli kullanmadım 26. gün olacaktım ama çok şükür bebeğim geldi

emelcimm juliacım ıyısınızdır ınsallah julia ıkız gebelıklerde bulantı daha fazla oluo zaten bulantı yasamamızın nedenii aetan bhcg olduğuna gore senın ıkı katı fazla artıo maalesef bulantında daha cok oluo ama az kaldıı gececek bu gunlerde bebişler ıyı olsun yeterkı:)))))
ben cıktım kıslar kociş geldi iştenn hepinizi öptümm

Saol umut ,evetşikayetçi değilim aslında bebekleri böyle hissetmek iyi oluyor,yoksa görmüyorsunuz ama bebkleri taşıdığınızı biliyorsunuz,hareketleri olduğunda başka şeye gerek kalmıor,her hareket hoşunuza gidiyor :)
Rabbim size de inş böyle bulantı olmasın da gebeliği tez zamanda yaşatsın bebklerinize kavuştursun:)

geç yumurtlama oluyor canım ben kullandım ondan ilk ay düzenli kullandım 29.gün geldi ki o zaman 22 günde oluyordum ikinci ay düzenli kullanmadım 26. gün olacaktım ama çok şükür bebeğim geldi

kalp kalbe karsıymıs ben size yazarken sızde bana cvp yazmıssınız:)))tamam ozaman 11.gün takibe gıtmek icın gec değil...öptüm ıkınızıde bebişler alllaha emanet:)))ya mübdi ya allah...

Kızlar bu gündüz programları çok fena ya,nreyi açsam yemek yapıorlar :) eşime telefon açtım valla,tahinli çörek yaptılar ,canım çekti :))

düzelttim canım

Ben de tam tablonu inceliyordum,şimdilik böyle kalsın.Kanama başlasa değiştirirsin.
Sen de böyle lekelenme oluyor muydu peki?

Juliacım ff de dpo nun altındaki siklus neden 3 benim?benmi yaptım acaba bilmeden?yada kendiliğinden olduğuysa kaç gün sürdüğümü o ?ben yaptıysam nasıl düzeltebilirim?5-6 gün sürüyor benim

Ben de tam tablonu inceliyordum,şimdilik böyle kalsın.Kanama başlasa değiştirirsin.
Sen de böyle lekelenme oluyor muydu peki?

Hayır canım lekelenme olmaz bende ilk gelir hemen bu ama damla gibi değil lekeden büyük diyelim ama arkası sildikçe gelio

'2 tane görünüyor Özlem ,3 görmedim ben.o tablo sayısıdır adet günün değil

Şeniz
Umutcum herhalde gecmistesin, benim gitmem gerek ama seni koccaman opup oyle gidiyorum. Yarin guzel haberle gelirsem insallah benden herkese cay
ben şimdiden taze sıkılmış meyve suyumu isterim sölim çnkü bebecik çok iyi sadece yerini temizliyor annesi temizlememeiş içeriyi iş başa düşmüş o yapıyor ne yapsın
şaka bir yana benim içim rahat sağlıkla doğacak meleğin duam sizlerle

çok üzüldüm yaşayan bilen sensin yaşayabilirim dersen sen bilirsin yaşayamam dersen yol yakınken bir karar vermeli ama evliliğin ilk zamanları olabiliyor
tek söyleyeceğim iyi düşün oğru kararı ver
ama kimse de değişmiyor değişmesini beklememek gerek
evliliğin en zor kısımları ilk yıllar

kıskançlık dozundaysa iyi ama dozu kaçınca yaşamı çekilmez kıllıyor her ay eşime nasıl söyleyeceğim diye korkmak çok kötü senin teselliye ihtiyacın oluyor oysa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…