Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ronya ben test yaptığım gün ve öncesnde resmen kıvrandım bel ve karın ağrım oldu ama aynı adet gördüğümdeki gibi.aslında o gün benim 11.günümmüş yani öncesinde normal bence ya,çoğukişi çekermiş bunu

serap bu durumda sende yumurta ya oluşmadı ,ya hala çatlamadı bekliyor ya da hiç çatlamadan kiste dönecek,tabiki sonuncuyu istemeyiz ama böyle her ay çekmene yazık.1 hafta daha bekleyelim bakalım nolacak.

anladım canım uzayan akıntı oluncada yumurta oluşmayabilirmi bakalım ne olucak adet günümde olmazsa giderim doktorada söktürü falan belki verir

ronyacım ben grafikten anlamıyorum ama sanki 17.gü n gibi
benim tablom yok eski tablolarım var hamile kaldığım ay kaydetmedim ama ölçtüm yumurtlamaya kadar sornra bırAtımm adet günüme 3 -4 gün kala tekrar ölçtüm

rica ederim
kusura bakma inan görmeemiştim
ay senin yapacağın süsleri bekliyorum yaptıkça buraya ekle olur mu

özlemcim son durumlar nasıl gelmedi demi dua ediyorum sana bol bol inşallah dualarımız kabul olur

Allah razı olsun canım duaların için.Ağrım yok ama gerisi gelecek sanırım hayırlısı inşallah bir dahaki aya hehehe

Julia devamı gelecekmi bilmiyorum hiç ağrım yok ne dedi oğlun yaa hadi söle belki üstüne görüyorumdur heheheh

arkadaşlar sizce çalışma günlerim yeterli mi, bir inceler misiniz

Canim takilma calisma gunlerine. Insallah hamilesindir tam gununde iliski olmus. Ama degilsen gelecek ay daha sik iliski olur.

Ayy Melek insallah senin de ikizlerin olur. Ayy keske.

http://www.fertilityfriend.com/home/2cf284

kızlar işte tablom yorumlarınızı bekliyorum :)

Hilalcim 13-14. gun cok guzel catlamis, atesin cok guzel yukselmis, insallah bu ay geliyor bebegin.

incir kürüm dün sondu canım hayırlısıyla bitti,bakalım nolcak grafimide hergün yerine 2-3 günde bir koyacam heyecan olmasın:)

Eki Görüntüle 43769

Nalimcim senin atesin genel olarak yuksek oldugu icin boyle 39lara falan cikmaz bence, yani bu atesle hamile kalirsin gibime geliyor.

Ozlem ben anlamadim. Senden acik pembe-kahverengi akiti geldi ama devami gelmedi ve gunun gecti, ama testin negatif. Yarina kadar devami gelmezse kan testi yaptir bence. Ama hamile degilsen de haleti ruhiyen cok iyi bence, cok guzel tevekkul ediyorsun, artik gunlerini de biliyorsun 13-16. gunler arasi. Bence bu ay gelmesi buyuk olasilik minik bebeginin.

kızlar günaydın..
dünde bahsetmiştim burda kahverengi akıntım var diye..
o maalesef kanamaya dönüştü..
yani 5er gün arayla tekrar adet oldum..
ilk defa başıma böle bişi gelio..

Isolde mutlaka doktora git ve insallah hayirli haberlerle gel. Belki sokemedigi bisey vardi onu atti.

Ronya bence de catladi senin yumurtan ama salak FF bi nedenle algilayamadi. Uzulme. Insallah hamilesindir.

Mirage bence de yumurtlayip yumurtlamadigin kesin degil daha. Boyle belirsiz durumlarda veya pkoda falan en iyisi gunasiri iliski. Simdi senin tam ne zaman yumurtlayacagini gecen ay kist atildigi icin kestiremiyoruz, siz gun asiri calisin bence. Belli mi olur?

Julia canimcim dinlen biraz ya. Olmazsa ise gitme, oradaki kokular da seni fena yapar. Ikiz oldugu icin biraz agir gecireceksin sanirim semptomlari ama az kaldi bak 5 haftaya bitecek insallah, ondan sonra buyuyen gobeginle rahat edeceksin.

Nevatna kıst kanamasını adetten sayıp tekrar tabloyu dÜzenledım yanı adete de var yumurtlamayada var gÖzÜkÜyo bÖyle hayırlısı bu ay bÖyle bı tablo olucak adetten sonra ıyıce dÜzenlenır ınŞ.

Son düzenleme:
Kızlar size bişey söylemek istiyorum...Akşam çok düşündüm ben ve bebek istemiyorum artık...Eşimle sanırım anlaşamıyoruz...Sevgi var ama düşünce anlaşmazlığı var...Bebek isteği bende çok ağır bastı ama yanlış yapmışım sanırım...ıyi değilim yani...14 ay boyunca bebek olmamasının nedeni ben oldum...Her adet olduğumda söylenmedik laf kalmadı...Üzüldüğümdede cicim oldum...Dengem bozuldu sanki...Anlatmak istediğim okadar şey varki anlatamam...

canım benim iyi anlıyorum seni bence hemen sinire kapılıpta bebek istemiyorum deme ama dinlen biraz illaki bebek olacak diye eşinle ilişkiye girme böyle kafan rahat olur

iremcim sadece pembe kahve yok devamını bilmiyorum bakıcaz ben çok iyiyim sabrı öğrendim iremcim kendimi harap etmemin bi anlamı yok şükürler olsun RABBİM e en azından adet oluyorum şu preseedi nerden aldın canım bende istiyorum

Oluruna bırak canım bende aynı durumdayım ben çok çaba sarfediyorum bende bunu geçen ay anladım bu ay oyüzden iyiyim üzülmedim

Kızlar sadece bebek değilki...Ben evden tek başıma bir yere çıkamıyorum...Anneme tek kendim gidemiyorum...Eltimle dışarı salmıyor...15 aylık evliyim belki inanmazsınız ben 1 kere tek başıma ewden çıktım ve ozamanda 10dk yere eşimin yanına gittim...Çalışmama izin vermiyor...Eski işime zorla başladım oda 1 gün sürdü...Sevgi var ama düşünceler uyuşmuyor...Bu güne kadar ben hep dedim aile yapılarımız farklı ayak uydurayım uydurdum ama yine tartışıyoruz...Bebek olmadı diye tartışma...Ben her adet olduğumda eşime korkarak söylüyorum sonrada bana saydırıyor birsürü şey...Üzüldüğümdede cicim ayı oluyor...Başlıyor sevmeye...Daha çok şeyler var...

Welcome canim sizin ailenizi, iliskilerinizi kimse bilemez, en iyi sen bilirsin. Ama kafana yatmayan seyler varsa bebek isini askiya almak iyi fikir olabilir. Cunku zaten hamilelik ve sonrasi da evlilikler icin cok zor. bebek esleri illaki yaklastirmiyor. Bizim iliskileri bozulan cok arkadasimiz oldu. Bir de oncesinde problem varsa daha da kotu olabilir. Insallah sorunlarinizi cozersiniz, ve belki o zaman stres olmadiginde bebegin kendiliginden gelir. Adet oldugunda nasil seni suclayabilir esin anlayamiyorum, sonucta veren Allah'tir. Herseyin hayirlisini bilen O'dur. Sakin kendini suclama ve uzme. Ama esinden de hemen soguma. Belki onun da psikolojisi bozuk. Biraz birbirinize vakit ayirin bakalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…