Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

irem canım sen nasılsın.bak bizim işyerinde bir arkadaş 7 haftalık hamile kanaması gelmiş bugün.dr.gitti dr.hiç telaşlanma hiç bişey olmaz demiş tutunma kanaması olurmuş.dualarımız seninle

Ozlemcim ggden aldim canim, Eskisehirli biri satiyor 78 liraya, 3 ay gidiyor, bol bol kullanabiliyorsun. Insallah sana da vesile olur.

Welcome canim, o zaman sen bir kendini dinle. Esinden bir emin ol, yani evliligin devamini goruyor musun buna karar ver. Bir de daha cok yenisiniz. Ilk basta olur boyle seyler. Seni kiskaniyor anladigim kadariyla. Onun degismesini bekleyemezsin, sen karar vereceksin. Oyle olur ki, cok seviyorum katlanirim dersin. Olabilir, kimse seni yargilamaz. Ama bir emin ol evliliginden oyle cocuk dusun. Cunku cocuk oldu mu o adama omur boyu gobeginden baglisin canim, asla ayrilik olmuyor, hep hayatinda. Allah'tan dilegim insallah esin genc oldugu icin boyledir, hatasini anlar ve kalbini kazanir. Kalp kirilinca kolay onarilmiyor. Bir aile buyugunuz var mi? Esinle konusabilecek biri veya sen konussan?

Ok canım bı sorayım bakayım Çok yoĞun deĞıl demı benım doktor Çok yoĞun oluyo Çok beklıyom sonrada Çok ılgılenmıyomuŞ gıbıme gelıyo

Sagol Ronyacim. Iyiyim canim. Dun isten cagirdilar, biraz agrim oldu korktum ama eve gelip su icince bol bol ve dinlenince gecti. Bakalim yarin belli olacak insallah. Annem bakiyor bana. Ne varsa annelerimizde var iste. Sanki ben bebek oldum, bir kundaklamadigi kaldi. Allah onlari basimizdan eksik etmesin. Yarin sonucumu alinca yazarim size.

Kızlar size bişey söylemek istiyorum...Akşam çok düşündüm ben ve bebek istemiyorum artık...Eşimle sanırım anlaşamıyoruz...Sevgi var ama düşünce anlaşmazlığı var...Bebek isteği bende çok ağır bastı ama yanlış yapmışım sanırım...İyi değilim yani...14 ay boyunca bebek olmamasının nedeni ben oldum...Her adet olduğumda söylenmedik laf kalmadı...Üzüldüğümdede cicim oldum...Dengem bozuldu sanki...Anlatmak istediğim okadar şey varki anlatamam...

canım üzülme her evlilikte problemler oluyor ama bence sen çok iyi düşün eşini anlamaya çalış.ama lütfen duygularınla değil mantığınla hareket et çünkü bebek kurtarıcı olmuyor

Ozlemcim ggden aldim canim, Eskisehirli biri satiyor 78 liraya, 3 ay gidiyor, bol bol kullanabiliyorsun. Insallah sana da vesile olur.

Welcome canim, o zaman sen bir kendini dinle. Esinden bir emin ol, yani evliligin devamini goruyor musun buna karar ver. Bir de daha cok yenisiniz. Ilk basta olur boyle seyler. Seni kiskaniyor anladigim kadariyla. Onun degismesini bekleyemezsin, sen karar vereceksin. Oyle olur ki, cok seviyorum katlanirim dersin. Olabilir, kimse seni yargilamaz. Ama bir emin ol evliliginden oyle cocuk dusun. Cunku cocuk oldu mu o adama omur boyu gobeginden baglisin canim, asla ayrilik olmuyor, hep hayatinda. Allah'tan dilegim insallah esin genc oldugu icin boyledir, hatasini anlar ve kalbini kazanir. Kalp kirilinca kolay onarilmiyor. Bir aile buyugunuz var mi? Esinle konusabilecek biri veya sen konussan?

Canım bulamadım onu ya bana özelden sayfayı atarmısın acaba

EVET ÖZLEMCıĞıM BıDE O DOKTORU DENEYEYıM ZATı BUNDA TEDAVıYE BAŞLAYAMADIK BıR TÜRLÜ KıSTLı YAPTI BENıı:roflol:

Valla annem diyor ki boyle ates mates olcmesen sen Ustune gordum derdin diyor. Cunku tam halk arasindaki ustune gorme gibi oldu. Gercekten de ates olcmesem buyuk ihtimal bir hafta gec adet gordum, adetim kisa surdu, az kahverengi lekelenmem oldu derdim doktora. Yani demek ki boyle oluyormus.

welcome bence senin oturup uzun uzadıya düşünmen gereken bir durum lütfen üzülme ama eğer sen adet olduğunda eşin seni anlamayıp üzerine geliyorsa bir problem var ortada.bebek olunca malesef eşler arasında kopma oluyor kopma derken dünyanın merkezi bebeğin oluyor bu sefer aman çocuğum üzülmesin şöyle böyle derken olan malesef kadınlara oluyor...Rabbim yardımcın olsun ve aydınlık yolu göstersin size

Umutcum herhalde gecmistesin, benim gitmem gerek ama seni koccaman opup oyle gidiyorum. Yarin guzel haberle gelirsem insallah benden herkese cay

slm şekerler okudum okudum okudum ancak bitti geçmiş.))))bugun reglımın 6.gunu ateşim 3.gündür sabitlendi 36.2..ama dun ve bugun kasıklarımda kramp başladı bu kadar erken başlamazdı bal-polen mi suçlusu acaba :)))) solda daha şiddetli sağdada bugün başladı..pazartesi takibe gidiyorum bakalım nolucak iremcimin kullandığıov.testınden sipariş vermiştim geldi bugun yetisti.)))benımkınden memnun değildim bakalım coretest nasıl:)))
özlemcimm hayırlısı olsunn canımm insan tevekkülü öğrenıo demii bızımde 10. ayımızdı denediğimiz son 2 aydır fılan cok rahatım anladım artkk olacağı varsa kımse önünde duramaz ama zamanı varsa yırtsamda kendimi bişeyn olduğu yok:)))))
welcome canımm biraz rahatlaman lazım bence seninn ,şimdi bu psikolojiyle düşünsen bile doğru kararlar alamayabilirsin..mesela ben bebek olayınından çok bunaldığımı ve hayatımı etkılediğini gördüğümde hemen harekete geçtim kişisel gelişim kitapalrı okudum bol bol,kuran ayetlerının meallerını okudum insan allahın gücüne onun adaletine inanınca tamamen teslim oluyor canım kesınlıkle senın bu reh halınden cıkman lazım önce sonra kendını ıyı hissetmeye başlayınca daha sağlıklı düşünebilirsin biz hep tek taraflı duyduk belki eşini dınlesek belki oda bebek konusunda cok bunaldığını belki baskı altında hiisettiğini söyleyecektir çunku bu konuyu emın ol bellı etsın yada etmesın erkekelr daha cok takıo ve yetersız hıssedıyorlar onun için tatlım once sen bı rahatla esınde rahatlar ozaman sonra zaten suan gozune batan hiçbişey batmamaya baslar belki:)))

slm şekerler okudum okudum okudum ancak bitti geçmiş.))))bugun reglımın 6.gunu ateşim 3.gündür sabitlendi 36.2..ama dun ve bugun kasıklarımda kramp başladı bu kadar erken başlamazdı bal-polen mi suçlusu acaba :)))) solda daha şiddetli sağdada bugün başladı..pazartesi takibe gidiyorum bakalım nolucak iremcimin kullandığıov.testınden sipariş vermiştim geldi bugun yetisti.)))benımkınden memnun değildim bakalım coretest nasıl:)))
özlemcimm hayırlısı olsunn canımm insan tevekkülü öğrenıo demii bızımde 10. ayımızdı denediğimiz son 2 aydır fılan cok rahatım anladım artkk olacağı varsa kımse önünde duramaz ama zamanı varsa yırtsamda kendimi bişeyn olduğu yok:)))))
welcome canımm biraz rahatlaman lazım bence seninn ,şimdi bu psikolojiyle düşünsen bile doğru kararlar alamayabilirsin..mesela ben bebek olayınından çok bunaldığımı ve hayatımı etkılediğini gördüğümde hemen harekete geçtim kişisel gelişim kitapalrı okudum bol bol,kuran ayetlerının meallerını okudum insan allahın gücüne onun adaletine inanınca tamamen teslim oluyor canım kesınlıkle senın bu reh halınden cıkman lazım önce sonra kendını ıyı hissetmeye başlayınca daha sağlıklı düşünebilirsin biz hep tek taraflı duyduk belki eşini dınlesek belki oda bebek konusunda cok bunaldığını belki baskı altında hiisettiğini söyleyecektir çunku bu konuyu emın ol bellı etsın yada etmesın erkekelr daha cok takıo ve yetersız hıssedıyorlar onun için tatlım once sen bı rahatla esınde rahatlar ozaman sonra zaten suan gozune batan hiçbişey batmamaya baslar belki:)))

Aynen öyle umutcum tevekkülü öğrendim sabır sabır sabır ne yaparsan yap olmayacaksa olmuyor.ama tam adet gibi değil şuan ne ağrım ne sızım yok kan yoğun değil ne bileyim bakalım sonumuz ne olacak

Umutcum herhalde gecmistesin, benim gitmem gerek ama seni koccaman opup oyle gidiyorum. Yarin guzel haberle gelirsem insallah benden herkese cay

evettt canımm seni aşağıda göremedim önce bende geçmişe daldım:)))çoook sevindim tatlım iyi olmana rahmın buyuo ve biraz isyan etti sanırım ama alışıcak oda:)))inşallah yarınn herşey güzel olacak yolunda olmasa kanamaya dönerdi zaten allah korusun..demekki azcık nazlı senın rahim:)))ya mübdi diyerek seni ve bebişini rabbime emanet edıyorum canımm..öptümm

X