Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Arkadaşlar bir de bişey sormak istiyorum bal polene başlayayım diorum kullananlar yardımcı olsun bana yada incirmi yapayım bir fikir verin bana yaa kararsız kaldım ben :KK43: preseed de alacağım eczanelerde bulunurmu acaba nasıl temin edebilirim

Son düzenleme:
Preseed i en ucuz GGde bulabilrsinırem söylemişti. Bence bal -polen ye daha iyi olur.

ama iremi kaçırmışım bu arada yarın güzel haberlerle gelecek
julia ben her beğendiğim bebek eşyasını pc kaydediyorum dosyalıyorum ara ara buraya yerleştiriyim mi fikir olur sana gerek yok ama

inciri hazırlaması bi dert o yüzden ben polen bal yedim ikinci kullanımımda bebeğim geldi
irem de kullandı o da ikinci kullanımınında bebişi geldi

Bence paylaşalım ,hazırlık açısından iyi olur,ben cinsiyetleri belli olunca artık başlyacam :)
Şimdiden 4 tulum bir biberon ve bir de fanatik tulumumuz var :) onları da çiftleyecez artık :)hediye almış arkadaşlar duyunca ama ikiz olunca yne alalaım dediler :)

Bizim arkadaşlar çok güzel bir set hazırlamışlardı geçen ay doğan bir bebk için,uyku seti ,yatak süsleri falan,battaniye vs.. hepsi el emeği ama piyasada da var artık yapanlar ya da hazırları.

bunu hediye yapmıştım geçen sene bir tanıdığa,sonra başka renklerini de yapıp sattık :)

2qb8y1e.jpg

Preseed i en ucuz GGde bulabilrsinİrem söylemişti. Bence bal -polen ye daha iyi olur.

İremin söylediği yerde şuan satış yok :KK43: bal polen incir havuç hepsini yiyim ben hehehe sabah aç karna bal polen öğlen akşam incir kaynatayım ardından havuç yiyeyim olurmu acaba kaç gün devam edeyim ben bunlara sırasıyla hepsini birden yapsam nolur?

Dikiş kısımları bana ait değil tabiki,sadece model bana ait ,fikir bana ait. ben ördüm iö kısmını sonra dikildi ve süsledik :)

Çzlem sen adetten itibaren ilk hafta bal polen ye,sonrasında da havuç ye bir tane günde,incir al sabah akşam ağzına ,oohh artık bebek de naz yapmaz herhalde :))

aaa o da olur ben onu da yapamadım yemesi zor geldi
poleni yutuyorum gidiyordu sırnaşık şey

ayyy çok şirrriiiiinnnn tamam öbür topiğe ekleyelim daha kolay görünür
ne dersin ben arada paylaşırım beğendiğini kaydedersin olur dimi

yumurta patlaması yaşama sonra beşiz olurmuş bi de

Tamam Emelcim bence de diğerbaşlıkta paylaşalım,hepimize fikir olur.
Ben şu tshirtleri göreyim alıp size de gösterecem,çok güzel çu yakında geliorum yazılı olanlardan.
Bebek hazırlıklarımı da gösterecem,ilk defa kısmet olursa ikiz hazırlığı yapacaz :)

Ayy Özlem valla sen de üçüz ikizdoğurmayasın sakın :) bu kadar hazırlığa artık gelsin biri :)

Çzlem sen adetten itibaren ilk hafta bal polen ye,sonrasında da havuç ye bir tane günde,incir al sabah akşam ağzına ,oohh artık bebek de naz yapmaz herhalde :))

İnciri kaynatmayayımmı?çiğ mi yiyeyim?

ayyy çok şirrriiiiinnnn tamam öbür topiğe ekleyelim daha kolay görünür
ne dersin ben arada paylaşırım beğendiğini kaydedersin olur dimi

yumurta patlaması yaşama sonra beşiz olurmuş bi de

Olsun Olsun tek seferde hehehehe

bal polen yiyeceksin ya bence kaynatma arıca inciri,al eline öyle ye,çok da karıştırmamak lazım sonra istemediğimiz şeyler olmasın.

X