Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

walla ben ikiz üçüz çok istiyorum RABBİM inşallah layık görür bizi:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Çok güzel Özleemm maşallah ellerine sağlık,benim bitirdiğim yelek ve şapka şimdi arkadaşta ,model çıkarıyor ,yükleyecem onları da çok basit ve güzel

sen bunları da diğer başlığa yükle hamiş arkadaşlar falan hep görsün :)

Hilalcim sen de geldin ama çıkmak zorundayım,oğlum geldi piknikten,bakıcısıyla geziyorlar her gün piknik yapıorlar parkta :)
Sonra tekrargelmeye çalışacam,midem coşmadan yatayım ben ,görüşürüüzz

özlemmmmmmm çok şirinler ben böyle yapmak istesem bana yardımcı olursun dimi

valla hilal her ne kadar stres yok desekte malesef oluyor :)) napcaz biz ya canım ne stresli hatunlarız

steres ister istemez oluyor valla ne yapayım kendimi tutamıyorum :)

juliacım senle hiç karşılaşamadık gitti :) bende gündüz gezmedeydim bazende çarşı işlerim oluyo anca sabah girebiliyorum valla :)

hilalcim nbr beklemedeyiz senle ikimiz çatlattık herhalde yumurtları grafikler bunu gösteriyor.ben artık dinlenme moduna geçtim :))

Çok güzel Özleemm maşallah ellerine sağlık,benim bitirdiğim yelek ve şapka şimdi arkadaşta ,model çıkarıyor ,yükleyecem onları da çok basit ve güzel

Beğendiğine sevindim yeşil olan senin canım bir de sarı yapıcam

özlemmmmmmm çok şirinler ben böyle yapmak istesem bana yardımcı olursun dimi

yardım ederim tabiki emelcim yapamazsan sanada birtane gönderirim yetiştirebilirsem şimdi battaniye örüyorum ondan sonra julia nın sarı yeleği var diğer topik hangisi orayada yüklüyeyim

hilalcim nbr beklemedeyiz senle ikimiz çatlattık herhalde yumurtları grafikler bunu gösteriyor.ben artık dinlenme moduna geçtim :))

evet çok şükür çatlattık inş. bebişimizde bizi çatlatmazda biran önce hayırlısıyla gelir yok daha ben 16. günüde çalışmayı düşünüyorum :))

evet çok şükür çatlattık inş. bebişimizde bizi çatlatmazda biran önce hayırlısıyla gelir yok daha ben 16. günüde çalışmayı düşünüyorum :))

ayyy hilalcim valla ben arrtık çalışamıcam kaçtıysada kaçtı napayım önümüzdeki aya bakcaz.ama sen çalış senin daha yeni çatlamış gibi görünüyor.

ayyy hilalcim valla ben arrtık çalışamıcam kaçtıysada kaçtı napayım önümüzdeki aya bakcaz.ama sen çalış senin daha yeni çatlamış gibi görünüyor.

yoruldun benim gibi demi bende yoruldum artık ama ben yinede işi şansa bırakmayayım sende bırakma bence

Yarın hıdırellez kızlar sabah namaza kalkın gül ağacı varsa dileğini dileyip resim yapın toprağa ne istiyorsanız şükür namazı kılın birde şimdiden dilekleriniz kabul olsun inşallah

Yarın hıdırellez kızlar sabah namaza kalkın gül ağacı varsa dileğini dileyip resim yapın toprağa ne istiyorsanız şükür namazı kılın birde şimdiden dilekleriniz kabul olsun inşallah

gerçektenmi kalakayım namazada gül ağacını nerden bulucam şimdi inş. kabul olur tatlım

gerçektenmi kalakayım namazada gül ağacını nerden bulucam şimdi inş. kabul olur tatlım

Dün eşime aldırdım bende gül ağacı balkonuma koydum kısmetse sabah kalkıcam hepimize bebek dileyeceğim hızır inşallah vesile olur bize ve yardım eder:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…