Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Evet canım günüm bugün ama bilemiyorum yarına kaar gelirmi gelmezmi Allah razı olsun duaların için RABBİM seninde yardımcın olsun inşallah bol bol dinlen.

özlemcim slm sanırım adet olmadın günün bugün demi canım varmı vücudunda bir değişiklik adet belirtileri varmı.inşallah gelmez adetin ve inşallah bebiş gelir

inşallah inşallah inşallah canım hayırlısı bakalım.

ÖZLEM yarın inşallah ateşin yükselirde bebiş ben varım der sana...Anneler günü hediyesi olmuş olur...

özlemcim slm sanırım adet olmadın günün bugün demi canım varmı vücudunda bir değişiklik adet belirtileri varmı.inşallah gelmez adetin ve inşallah bebiş gelir

Olmadım canım ya beklemiyorum zaten misafir olarak bir tek bebiş kabul ediyoruz heheheh hiç belirti yok gibi inşallah inşallah inşallah gelmesin 9 ay kadar mümkünse heheheh

ÖZLEM yarın inşallah ateşin yükselirde bebiş ben varım der sana...Anneler günü hediyesi olmuş olur...

tatlım ateşimin yükselmesini beklemiyorum düşmesin yeter Bu hediyeyi okadar çok istiyorumki anlatamam sana çok dua ettim RABBİM e bana hediyemi göndersin diye bakalım kısmetse OL DEMİŞSE GELECEK teyzesi hehehhe

kızlar iyi akşamlar ben geldim kızlar alttan muayene oldum 4 tane yumoş var şuan gözüken gayet iyi yumurtalıklar dedi aşılama için erken gonapene verdi ama bulamadık kalkmış piyasadan klomen aldım sabah akşam bir tane içicem salı günü tekrar çagırdı sabah 11 gidicem şimdilik böyle olacak sorun yok dedi..

Melekcim Çok sevindim
banada serofen vermişti piyasada yok dediler klomen aldık,çok iyi yaa inş bu ay tedavimiz başarılı oluurr :))

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

özlemyalçınkaya.........4 mayıs......................(yumurtlama takibi)
ravzanur.....................9 mayıs......................
pikepolat.....................6 mayıs........................1/2 ihtimal,izinde tek deneme
Nalim.........................10 mayıs......................(ateş ölçme,ovulasyon testi,incir kürü)
cns22........................10 mayıs
ronya.........................15 mayıs....................(ateş ölçme ,ovulasyon)
mirage1983................15 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
japonica.....................15 mayıs....................(ateş ölçme)
hilal24........................19 mayıs....................(ateş ölçme,incir kürü)
ss2302.......................23 mayıs...................
esragg.......................23 mayıs...................
erkaymak...................27 mayıs...................(ateş ölçme )
aabeyazmelek............29 mayıs...................(ateş ölçme,incir kürü,keçiboynuzu pekmezi,yumurta takibi)
g.erkl.........................30 mayıs...................(ateş ölçme)
welcome....................2 haziran...................(ateş ölçme )
biozard.....................

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

OCAK AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

TUBLİİŞŞH.... :hooray: :CüvCüv:
A&S...... :hooray: :CüvCüv:
PEMBE50.. :hooray: :CüvCüv:
ZEYNEPARZU: :hooray: :CüvCüv:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :teytey:
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv::teytey:
nevetna.................:hooray::CüvCüv:::sm_cool:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::teytey:
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:hihoyyyt

maşallah maşallah...

canım ben bu ay sadece ateş ölçme ve ovulasyon testini kullanıcam.adet tarihim henüz belli değil yumurtlama tarihim belli olsun ona göre yazarım.

melekcimm hayırlı ugurluu olsun canımm benınmde polen baldan sanırım kasıklarım sımdıden basladı agrımaya:)daha 5.gunum reglın..
özlemm cok meraktayım ama ınsanllah ıyı haberler olur canımm
iremmcim ıyı olmana sevındım canımm perşembeye ıyı haberlerını beklıyoruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…