Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sağol canım benim akıntım da çok oldu iki gündür. geçen ay ve önceki zamnlarda bu kadar erken başlamazdı akıntım. zaten 18. 19. gün yumurtlama oluyodu. nerak ettiğim bu ay klomenden tam zamanında yani 14. gün mü olur yumurtlama bilmiyorumkismile

canım klomen adet döngüsünü değiştiriyor diye okumuştum ben dr sitesinde

kızlar yaaa bgn 13.günümdeyim...
ama az önce kahverengi akıntılarımın geldiğini görüdm..
doktor yumurtluosun ondan oluodur dedi az önce..
böle biş olabilrmi yaaa.
ya o kahverengi akıntı kana dönüşürse..
hani adet olmadan bigün önce gelirya aynı öle..
oysaki daha bi hafta falan bile olmuo adetim biteli..niye böle oldu şimdi...

kızlar yaaa bgn 13.günümdeyim...
ama az önce kahverengi akıntılarımın geldiğini görüdm..
doktor yumurtluosun ondan oluodur dedi az önce..
böle biş olabilrmi yaaa.
ya o kahverengi akıntı kana dönüşürse..
hani adet olmadan bigün önce gelirya aynı öle..
oysaki daha bi hafta falan bile olmuo adetim biteli..niye böle oldu şimdi...

ISOLDE bazılarında yumurtlama zamanı hafif lekelenme olurmuş, bu günleri iyi değerlendir canım, korkmana gerek yok, ne güzel işte en azından yumurtladığını net bir şekilde anlıyorsun:eek:

ISOLDE bazılarında yumurtlama zamanı hafif lekelenme olurmuş, bu günleri iyi değerlendir canım, korkmana gerek yok, ne güzel işte en azından yumurtladığını net bir şekilde anlıyorsun:eek:

ölemi diosun bitanem yaaa..kana çevirmez dimi.
eger öleyse 1er hafta arayla tekrar adet olucam

Erkaymak bazen değerlerini artırıyor evet,daha kaliteli yumurta olduğu için demişlerdi.

Serap ben klomen kullandığım ay hiç bişey yapmadım, ondan önceki ay havuç yemiştim incir kürü yapmıştım.

canım bende incirkürü yapmayı istiyorum faydası olur mu...nasılyapıcam.bugün adetimin 4. günü nezaman başlamam gerekir.

canım bende incirkürü yapmayı istiyorum faydası olur mu...nasılyapıcam.bugün adetimin 4. günü nezaman başlamam gerekir.

İncir kürüne zaten 8.gün başlanıyor,Hilalin başlığı var incir kürü için ordan daha detaylı okuyabilirsin.Ben şöyle yapmıştım sabah 4-5 inciri yarım litre suya koyup haşladım sonra suyunu içtim aç karnıma,incirleri de yedim afiyetle :) gündüz de havuç yedim bol bol :))akşam da aynısını yapıordum.

İsolde yumurtlama kanaması yaşayanlar var ,normal hem doktoruna güven o sana doğrusunu söylemiş telaşa gerek yok:)

Benim şimdi doğal yoldan olduğunu sanıor ya herkes,ben de incir kürü yaptım ondan oldu demiştim, anlatıyorum herkese yapın çok faydası var diye :))
Benim hitimalim %1 di o da bana denk geldi ikiz oldu diyorum :)

İncir kürüne zaten 8.gün başlanıyor,Hilalin başlığı var incir kürü için ordan daha detaylı okuyabilirsin.Ben şöyle yapmıştım sabah 4-5 inciri yarım litre suya koyup haşladım sonra suyunu içtim aç karnıma,incirleri de yedim afiyetle :) gündüz de havuç yedim bol bol :))akşam da aynısını yapıordum.

İsolde yumurtlama kanaması yaşayanlar var ,normal hem doktoruna güven o sana doğrusunu söylemiş telaşa gerek yok:)

sağol canım

japonica, julia, erkaymak iyi akşamlar kızlar bol hamiş haberli bir gün olur inş. yarın
görüşürüz

az evvel sanki kasığımda adet sancısı gibi belli belirli bi sancı oldu bir iki saniyelik, ve ıslaklık hissi de duyuyorum , bu belirti olabilri mi, bugün dpo 4. gün

hayır canım boşyere kendine stres yapıyosun, bak zaten doktorun da öyle söylemiş, sen çalışmalara başla canım

haklısın bitanem..
şimdilik iim ama kanama olursa çok üzülürüm yaaa..
lanet olası pco var bende..
hep onun yüzünden oluo böle şeeler galibaa

Japonica biraz zorlarsan az kaldı 100 mesaj olacak :lepi:
Daha sonra batmalar olmuştu bende de ama sen yine de kendini fazla dinleme insan ister istemez kendini kaptırıyor,sonra üzülüyorsun,boşver artık oluruna bırak

Ben de çıkayım artık ,temiz hava alarak evime gideyim,Herkese iyi akşamlaarrr, sabah güzel haberler almak dileğiyleee

Japonica biraz zorlarsan az kaldı 100 mesaj olacak :lepi:
Daha sonra batmalar olmuştu bende de ama sen yine de kendini fazla dinleme insan ister istemez kendini kaptırıyor,sonra üzülüyorsun,boşver artık oluruna bırak

tamamdır canım 100 oldu, işte bu da benim tablom:lepi:
2e7426

X