Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

İnşallah canım hayırlı haberi vermeyi bende çok istiyorum kısmet artık

günaydın herkese günaydııııınnnnnnnnnnnnnnnn

1.gün--36,0(regl)
2.gün--35,9(regl)
3.gün--35,9(regl)
4.gün--35,8(regl)
5.gün--36,3

hadi bakalım başladık yeni baştan...hayırlısı olur inşallah......:dance:

canım çok sevindim inş. bebeğin bu ay gelir bitanem :)

canım ateşin düşmeye başlamış artık erken

melekcim hayırlısı olsun çok sevindim ,bak göreceksin Allah'ın izniyle güzel günler seni bekliyor:)
benim grafimde o ölçmediğim zamanlar tatile gitmiştim 3 gün onun için eksik tablom ..neyse bu seferde böyle oldu:)

bu arada günaydın kızlar herkese,
hilalim dün doktorda naptın ne ettin anlatmadın

bu arada günaydın kızlar herkese,
hilalim dün dpktprda naptın ne ettin anlatmadın

dün dayanamadım gittim alttan baktı 1 tane yumoşumu gçrdü yumurtan çatlamış bugün mutlaka ilişkiye girin dedi bizde ödevimizi yerine getirdik eğer hamile kalırsan adetin 1 gün gecikirse hemen gel iğne tedavisine başlayalım yok eğer hamile kalamazsan rahimine kamerayla bakıcaz rahim filminde küçük hatalar vardır görünmez ama kamerayla bunları tespit edicez dedi bakalım herşeyin hayırlısını versin rabbim eğer hamile kalamazsam direk tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum

incir kürüm dün sondu canım hayırlısıyla bitti,bakalım nolcak grafimide hergün yerine 2-3 günde bir koyacam heyecan olmasın:)

günaydın kızlar nasılsınız

günaydın canım sen ve bebiş nasıl

incir kürüm dün sondu canım hayırlısıyla bitti,bakalım nolcak grafimide hergün yerine 2-3 günde bir koyacam heyecan olmasın:)

Eki Görüntüle 43769

ne güzel bitti seninki benim daha 6 gün var yarısı gitmiş :) ateşine maşallah diyeyim güzel gidiyo nalim bebiş getirsin bu tablo sana inş.

günaydın şekerrrr

günaydın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…