Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Serap silmene gerek yok .ölçmediğin günler olduğu için öyle tablon o önemli değil.

Japonica ,Allah istedikten sonra tek ilişki bile yetiyor,biz şansı artırmak için o yeşil görünen günlerde her gün ilişki olmasını söyledik hep ama nasip işte ,burda herkes öyle yapıyor her ay ama olmuyor işte,Rabbim nasip edecek.

Yaa...JULıA az önce wc elime fasulye büyüklüğünde beyaz renk ama siyahlı bişey geldi çok acayip bişey...Nedense hala titriyorum...Sanki içim kötü oldu...Ah bu klomen mahfetti beni...Offfff...

Yok serap ne sıkıntısı olacak sorun yok.

Welcome takma yaa,ben klomen kullanmadan yaşadım diyorum, o zaman neyi suçlayacaktım,bu kötü bişey değil şu an yaşadığını klomen yapmıyor ki,klomen ile döllenme yaşandı belki evet ama döllenme sonucu oluşan hücreler büyümedi ve tutunmadı atıyorsun şimdi bu kötü bişey değil ,rahat ol.

Şimdiye kadar yaşamadığım için kötü oluyorum değişik değişik şeyler gelince...

Döllenmenin olduğunu bilmek bence rahatlatıcı bişey olumlu tarafından bak olaya :)

canım çok sevindim inşallah hep böyle güzel haberler verirsin

ay çok sevindim sinemcim kalp atışı sonra hareketlerini göreceksin
emel senin de bayağı büyümüş cinsiyet belli mi ben kaçırdım galiba bilmiyorumkismile

http://www.fertilityfriend.com/home/2da2f5

test negatif kızlar ama reglide yok beklicez artık yarına kadar regl gelmezse ki gelmeyecek heheheh kan testi yaptırırım artık
canım inşallah hamilesindir

evet kızlar ben de düşündüm de bu ay için pahalı geldi. belki öbür aya alırım. sanırım iremde kullandı.

julia cım bişey sorcam benim bugün klomende son günüm. bugüne kadar ateşime bakmamıştım. bu sabah normalde yumurtlama olduktan sonraki ateşim kadar yüksek çıkınca çok şaşırdım. klomen yükseltir mi? çünkü bugün daha 9. günüm yumurtlama olmaması lazım...

Erkaymak bazen değerlerini artırıyor evet,daha kaliteli yumurta olduğu için demişlerdi.

Serap ben klomen kullandığım ay hiç bişey yapmadım, ondan önceki ay havuç yemiştim incir kürü yapmıştım.

sağol canım benim akıntım da çok oldu iki gündür. geçen ay ve önceki zamnlarda bu kadar erken başlamazdı akıntım. zaten 18. 19. gün yumurtlama oluyodu. nerak ettiğim bu ay klomenden tam zamanında yani 14. gün mü olur yumurtlama bilmiyorumkismile

olabilir biraz erken yumurtlayabilirsin,aslında gün aşırı olsa iyi olur ama siz bilirsiniz

merhaba kızlar, keyifli sohbetler diliyorum topiğinizde...
benim ateşim sabah ölçtüğümde 35,9 du bugün reglimin 6.günü, ateşimin düşük olması normal mi?
Yükseldiği zaman mı yumurtlamış oluyorum? Bilgi verir misiniz?

Ateşin normal ,reglin ilk gününden itibaren düşük seyretmesi normal ,yükselmeye başladığında artık yumurtanın çatlamış olduğunu biliriz. 28 günde bir adet olan biri için 28-14 = 14, 14-5 = 9 yani 9-14. günler arası yumurta çatlayabilir.

teşekkür ederim bilgi için, bu arada tebrik ederim seni a.s. İnşallah sağlıkla mutlulukla ikizlerini kucağına alırsın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…