Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

melekcimm hayırlı ugurluu olsun canımm benınmde polen baldan sanırım kasıklarım sımdıden basladı agrımaya:)daha 5.gunum reglın..
özlemm cok meraktayım ama ınsanllah ıyı haberler olur canımm
iremmcim ıyı olmana sevındım canımm perşembeye ıyı haberlerını beklıyoruz..

İnşallah canım hayırlı haberi vermeyi bende çok istiyorum kısmet artık

günaydın herkese günaydııııınnnnnnnnnnnnnnnn

1.gün--36,0(regl)
2.gün--35,9(regl)
3.gün--35,9(regl)
4.gün--35,8(regl)
5.gün--36,3

hadi bakalım başladık yeni baştan...hayırlısı olur inşallah......:dance:

kızlar iyi akşamlar ben geldim kızlar alttan muayene oldum 4 tane yumoş var şuan gözüken gayet iyi yumurtalıklar dedi aşılama için erken gonapene verdi ama bulamadık kalkmış piyasadan klomen aldım sabah akşam bir tane içicem salı günü tekrar çagırdı sabah 11 gidicem şimdilik böyle olacak sorun yok dedi..

canım çok sevindim inş. bebeğin bu ay gelir bitanem :)

günaydın herkese günaydııııınnnnnnnnnnnnnnnn

1.gün--36,0(regl)
2.gün--35,9(regl)
3.gün--35,9(regl)
4.gün--35,8(regl)
5.gün--36,3

hadi bakalım başladık yeni baştan...hayırlısı olur inşallah......:dance:

canım ateşin düşmeye başlamış artık erken

kızlar iyi akşamlar ben geldim kızlar alttan muayene oldum 4 tane yumoş var şuan gözüken gayet iyi yumurtalıklar dedi aşılama için erken gonapene verdi ama bulamadık kalkmış piyasadan klomen aldım sabah akşam bir tane içicem salı günü tekrar çagırdı sabah 11 gidicem şimdilik böyle olacak sorun yok dedi..

melekcim hayırlısı olsun çok sevindim ,bak göreceksin Allah'ın izniyle güzel günler seni bekliyor:)
benim grafimde o ölçmediğim zamanlar tatile gitmiştim 3 gün onun için eksik tablom ..neyse bu seferde böyle oldu:)

bu arada günaydın kızlar herkese,
hilalim dün dpktprda naptın ne ettin anlatmadın

dün dayanamadım gittim alttan baktı 1 tane yumoşumu gçrdü yumurtan çatlamış bugün mutlaka ilişkiye girin dedi bizde ödevimizi yerine getirdik eğer hamile kalırsan adetin 1 gün gecikirse hemen gel iğne tedavisine başlayalım yok eğer hamile kalamazsan rahimine kamerayla bakıcaz rahim filminde küçük hatalar vardır görünmez ama kamerayla bunları tespit edicez dedi bakalım herşeyin hayırlısını versin rabbim eğer hamile kalamazsam direk tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum

incir kürüm dün sondu canım hayırlısıyla bitti,bakalım nolcak grafimide hergün yerine 2-3 günde bir koyacam heyecan olmasın:)

$untitled.jpg

günaydın kızlar nasılsınız

günaydın canım sen ve bebiş nasıl

incir kürüm dün sondu canım hayırlısıyla bitti,bakalım nolcak grafimide hergün yerine 2-3 günde bir koyacam heyecan olmasın:)

Eki Görüntüle 43769

ne güzel bitti seninki benim daha 6 gün var yarısı gitmiş :) ateşine maşallah diyeyim güzel gidiyo nalim bebiş getirsin bu tablo sana inş.

günaydın şekerrrr

günaydın canım

X