Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar bana müsaade yine gelirim,hilal hayırlı haberle gel inş. juliacım afiyet olsun yarasın

http://www.fertilityfriend.com/home/2cf284

kızlar ben bundan hiçbişey anlamadım şimdi ateşim yükseldi dünmü çatlamış oldu yumurtam ama dün çalışma olmadı ya yinemi kaçırdım

HİLALCIM ateşin güzel gidiyor daha çatlamamış olabilir rahat olmaya çalış lütfen ...

hadi gözün aydın sinemcim çok sevindim... amin inşallah...

http://www.fertilityfriend.com/home/2da2f5

test negatif kızlar ama reglide yok beklicez artık yarına kadar regl gelmezse ki gelmeyecek heheheh kan testi yaptırırım artık

hadi hayırlısı bekliyecegiz...

çalışmalar devam çatlamamış gibi duruyorhergün aynı saatte ölçüyorsun dimi canım...

arkadaşlar günaydın benim tablomada bakarmısnız

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

iki defa yumurtladın canım sen hayırlısı olsun bekleyip görücez...

hadi hayırlı haberlerle gel güzelim...

ben senin tablondan hiçbirşeyanlamadım çizgi var çizgisiz var...

bazen ölçüp bazen ölçmüyorsunuz ya anlıyamıyorum öyle olunca...

Haklısın ya,İkiz olduğunu öğrendikten sonra o da korkmaya başladı zaten , ben böyle çok rahatım :)) ohh erkenden uyuyorum çok güzel vallaa

Zeynep hoşgeldin

canım doktor banada yasaklık bir durum yok dedi ama ilk 3 ay dikkat edin nolur nolmaz dedi bende dunden razıydım olmadı 4 ay bizim...

Melek hoşgeldiiinnnn

hoşbulduk canım geçmişi baıyordum anca gelebildim valla...
nasılsın bugun..

ne güzel yazmışsın canım amin ...
bende aynı düşüncedeyim...

feyzam nasılsın kuşum benim

iyiyim hamdoılsun sen nasılsın sinemcim doktor heyecanı var sadece...

Burda neler yiyorum görseniz ,karnımı doyurdum geldim :)
Sen ne zaman gidiyorsun doktora Melek?

sevgili arkadaşlar julia,beyazmelek,zeytin,nalim,welcome,özlem hepinize merhaba.ben artık beklemedeyim bugün beyaz akıntım var krem gibi yapışkan gibi bide rahim ağzı acayip yumuşak yani akıntı kontrolü yapınca elime çok yumuşak geliyor.ben artık çalışmayayım diyorum artık atlattım herhalde kritik günleri ne diyorsunuz işte tablom

http://www.fertilityfriend.com/home/2e2c5d

çalışmayabilirsin artık ronya allahım emeklerinin karşılıgın versin inşallah..
lulu bir derecelik düşüşten birşey olmaz iyi gidiyor ateşin...
4te evden çıkacagım julia 5.15 randavum ama geç girerim yogun oluyor doktorum...akşam eve gelince yazarım inşallah dua et bana canım heyecanlıgım ve burukum biraz...

Lulu ateşin gayet iyi ,inişler çıkışlar oalcak artık yeterki genel anlamda yüksek kalsın.

ronya bugün dinlenin tabi ama ateşin yarın da yüksek çıkarsa inşallah daha gerek yok deriz ,emin oluruz,bence dün kesinleşti ama görelim içimiz de rahat etsin.

Melekcim ben çok heyecanlanıyorum sizler doktora gittikçe, hiç buruk olma,Allahın izniyle bebeğimizi görmeye gideceksin inşallah diğer ay :) Sabırlarımızın karşılığını alacaz tabi ki :)

Teşekkür ederim canım cevabın için

Teşekkür ederim cevabın için canım inşallah yüksek kalır

evet canım bende anlamadım geçen ay sürekli değil ama aynı saatlerde sabahları ölçüyodum yüksek ateş oluyodu bu ayki niye böyle tablo niye bi ateşimi kaale almadı anlamadım

selam kızlar ya bu ateş ölçmeyi hiç anlamıyorum biraz açıklarmısınız
gebelik tahmini kaç derecede oluyo ağızdan mı ölçüyosunuz fark ediyomu koltatı ağız v.b. yerler

Melekcim ben çok heyecanlanıyorum sizler doktora gittikçe, hiç buruk olma,Allahın izniyle bebeğimizi görmeye gideceksin inşallah diğer ay :) Sabırlarımızın karşılığını alacaz tabi ki :)

inşallah canımbenim hayırlısı inşallah...

evet canım bende anlamadım geçen ay sürekli değil ama aynı saatlerde sabahları ölçüyodum yüksek ateş oluyodu bu ayki niye böyle tablo niye bi ateşimi kaale almadı anlamadım

tablon karışmış dedigim gibi çizgi var yok çizmemiş sen yeniden başla düzelt bence...

gebelik tahmini kaç derecede oluyo ağızdan mı ölçüyosunuz fark ediyomu koltatı ağız v.b. yerler

sabahları yataktan kalkmadan aynı saatte dilaltından ölçüyorsun yumurtlama gününe kadar günaşırı yumurtlama günü sprem problemi yoksa hergün ilişki
ateşin düşükse akıntın varsa ordan anlıyoruz çatlayıp çatlamadıgını umarım yardımcı olmuşumdur..

Julia çok iğrenç ama soracağım hehhe parmağımla kontrol ettim giriş dar üstten sert yuvarlak gibi bişey dokunuyor ayrıca içeri ıslak ve parmağıma byaz akıntı geldi yoğun hemde

özlem aynı benim hissediğim şeyi sende hissetmişsin, bu sabah bende baktım ve seninde dediğin gibi yuvarlak misket gibi bişey var sanki orada ve beyaz yapışkan ve parmağıma bulaşan akıntı bende de oldu

canım reglin başladığı ilk günden itibaren sabah yataktan kalkmadan dilaltından ateşini ölçüp kaydediyorsun. ve bu birdahaki regline kadar devam ediyor. ısı reglin ilk günlerinde düşük seyrediyor, yumurtlama zamanı ani bir dalgalanma yapıyor ve yükseliyor, bir dahaki regline kadar da yüksek kalıyor, eğer düşme olursa regl olacaksın demek, yüüksek devam ederse hamilesin demek oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…