Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Haklısın ya,ıkiz olduğunu öğrendikten sonra o da korkmaya başladı zaten , ben böyle çok rahatım :)) ohh erkenden uyuyorum çok güzel vallaa

Zeynep hoşgeldin

julia canım sabretsin eşin niye böyle yapıyor yaa, daha düne kadar çalışmalarda naz yapıyordu sana öyle diyordun ne çabuk unutmuş:))))))))))
hem herşey bebek için sabır sabıropuyorumnanaktan

Nalimcim zaten alıştırdık ondan oluyor yaa
Yok canım çok ısrar etmiyor,merak etti o da ,geçen bana demişti ki ohh erkenden uyuyorsun hiç benle ilgilenmiyorsun diye,sonra da dediki yok canım ya korkarım ben,olmasın ,o ısrar etmiyor yani ama ben de merak ettim,onu da ilgisiz bırakmak istemem :)

akşamları elimizi tutuyor oğlumla ikimizi de yatırıyor erkenden ,ben de bebk gibi oldum :) bulantılar falan geçsin inş yeniden enerjik olurum

haklısın juliacım düşüncen çok güzel,eh zaten onun merakı hepimiz için faydalı aslında bizde öğrenmiş olcaz nasıl olacak:)

akşamları elimizi tutuyor oğlumla ikimizi de yatırıyor erkenden ,ben de bebk gibi oldum :) bulantılar falan geçsin inş yeniden enerjik olurum

ay kıyamam yaa valla Allah bozmasın mutluluğunuzu maşallah diyim boncuklarıda ekliyim:)

Oğlumda doktorum bize yasak koymamıştı hiç,ben zaten baştan yasağı koymuştum eşime :)) heleki üçüz ihtimalinden beri hiç demiştim :)) Zaten bildiklerimi paylaşıyorum ki sizlere de faydam olsun,mesela dün hamile t-shirtleri buldum alacam inşallah 10 gün sonra yenileri gelecekdediler,uygun ve çok güzeller,20 lira alayım sizinle de paylaşacam :)

tamam juliacım bekliyoruz paylaşımları:))
hilal doktora gitti sanırım randevusu kaçta bilen var mı naptı acaba çok endişeliydi bu dönem...

Hilal çok stresli,yazık böyle görünce çok üzülüyorum, yanında olup moralini düzeltmek istiyor insan, doktor bence çok iyi gelecek,zaten çalıştı aslında inş emeği boşa çıkmaz.

julia, aabeyazmelek, ronya, nalim, lulu55 slm kılzar nasılsınız
julia benimde midem kötü çıkartıyo musun sen sadece bulanıyo mu

ya bende aynı düşüncedeyim,Allah en kısa sürede gönlündekine ulaştırır inş.ama bu kadar stres çok zararlı hemde çok,keşke biraz sakinleşebilse,ben heranıma şükrediyorum ne yaşarsam yaşıyım herşeyin vakti zamanı var demekki,Allah herşeyi bilendir,bize düşen gerekenleri yaptıktan sonra sabır ve tevekkül..Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

amin nalim amiinnn, tez zmaanda inşallah bebkler gelsin :)

Zeytin ben çıkartmıyorum ama sürekli bulanıyor,yersem sorun yok midem boş olmayacak,bulantı artmaya başlayınca elma,kraker,muz ,haşlanmış patates, ekmek ,peynir ne bulursam yiyorum,elma çok iyi geliyor uzun süre beni tutuyor :)

Aslında sitresli olmamak gerekiyor ama yapamıyoruz...Bencede dr. güzel haberlerle gelecek...Gitmesi iyi olmuş...ınsan ne kadarda olda dr. söyledikten sonra rahatlıyor...

Welcome cım sen de yarın çok çok rahatlayacaksın,senin dediğin gibi sorunun yok engel yok,sadece vakti gelmemiş,inş bu ay senin ayın olur :)

julia bişey sorcam bu ff de kırmızı çizgi çekiliyor ya bunda genel ateş baz alınıp ortalama mı alıyor napıyor benim geçen ay coverline diyor 36,46 ondan önce 36,39 buay da 36,56 merak ettim canım

Evet o güne kadar olan ortalama ateşin onlar, ortalama değer bulup ona göre baz alıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…