Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

slm arkadaşlar bende bu ay klomen kullandım.
7. gün : 36.2
8. gün : 36.0
9. gün : 36.1
10.gün: 36.1
11.gün: -
12.gün: 36.6

yarın dr gideceğim gerçi ama sizce yumurta oluşmuşmudur.

12.gün yumurtlamışsın gibi görünüyor.dr.gideceksen yarın belli olur zaten...

Inş. Seyra Yumurtaliklarimda Tembellik Var Benim Ilaçlarda Işe Yaramazsa Diye Korkuyorum.

Kizlar Bugün Reglemin 15. Günü Ve Ateşim 36,9 Du Bakalim Yarin Ne Olacak Inşallah Düşmezzzzzzzz
Allahim Inşallah Hepimizin Bebişleri Olur

Bencede 11 ya da 12. gün yumurtlamışsın.
Kızlar, ıs takibinden emin olmak istiyorsanız ısı ölçümlerini hiç kaçırmamaya bakın...

günaydın arkadaslar. bende 1 aydır ısı takıbı yapıyorum. ama yumurtlama gunumu anlayamadım:1no2:. banada yardımcı olursanız sevınırım. yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkurler..
1.gün-36.3
2.gün-36.3 16.gün-36.3
3.gün-36.5 17.gün-36,2
4.gün-36.5 18.gün-36.2
5.gün-36.5 19.gün-36.4 (bugun)
6.gün-36.5
7.gün-36.5
8.gün-36.3
9.gün-36.3
10.gün-36.3
11.gün-36.4
12.gün-36.5
13.gün-36.6
14.gün-36.3
15.gün-36.2
Bencede henüz daha yumurtlamamışsın, ölçmeye ve takibe devam...

arkadaslar ya benım adetim geceli bugun 5.gün oldu.dün sabah test yaptım çıkmadı.atesımde en az 10 gündür 36.5 te takıldı.acaba teste cıkmamıs ola bılır mı?kafam karıstı.

Inş. Seyra Yumurtaliklarimda Tembellik Var Benim Ilaçlarda Işe Yaramazsa Diye Korkuyorum.
sevgili aslı bende sen gibi düşünüyodum tedaviye başlarken çünkü adetlerim aşırı düzensiz ve hap kullanmadan adet göremiyordum klomene en düşük dozdan başladık 3 ay boyunca her ay dozu yükselttik bu ay günde 3 tane 5 gün kullandım ve sonuçta gelişmiş bir adet yumurtam olmuş hamile kalamasam bile bu bile benim için çok büyük bir başarı yumurta yapabildiğime göre elbet bir gün hamile kalırım a.s
sen de umudunu yitirme olur mu :teytey:

edhak inşallah canım bu ay hamiş kalırsın.Güzel haberlerini bekliyorum...
ay seyracım inşallah
inşallah bu duyguyu en kısa zamanda hepimiz tadarız
merak etme canım hamile kalırsam kocaman pankart gibi başlık atıcam kk
ya:dance::dance:

sevgili aslı bende sen gibi düşünüyodum tedaviye başlarken çünkü adetlerim aşırı düzensiz ve hap kullanmadan adet göremiyordum klomene en düşük dozdan başladık 3 ay boyunca her ay dozu yükselttik bu ay günde 3 tane 5 gün kullandım ve sonuçta gelişmiş bir adet yumurtam olmuş hamile kalamasam bile bu bile benim için çok büyük bir başarı yumurta yapabildiğime göre elbet bir gün hamile kalırım a.s
sen de umudunu yitirme olur mu :teytey:

canım inş. oluşur bende senin gibi düşünüyorum yumurtaları bi görsem rahatlıcam çünkü ğebelik için bir sperm bir yumurta yeterli, bende ilk kullandığımda dr 5. gün başlatmıştı ve günde 1 tane içmiştim ve malesef yumurta oluşmamıştı,bu sefer 3, gün başladım ve günde 2 tane içtim. yarın kontrolüm var. inş yumurtlamışımdır.

arkadaslar ya benım adetim geceli bugun 5.gün oldu.dün sabah test yaptım çıkmadı.atesımde en az 10 gündür 36.5 te takıldı.acaba teste cıkmamıs ola bılır mı?kafam karıstı.
Yumurtlamanın üstünden kaç gün geçti peki?

28 gunde bır oluyorum.en son 1 ocakta adet olmustum.yumurtlamamın üzerinden 20 gun geçmiş olması lazımfisfisfis

Nurcum,

Ben yumurtalamadan sonra max 14. gün regl oluyorum. Regl tarihlerim sürekli oynadığı için ben böyle takip ediyorum kendimi. fisfisfis Ondan sordum.fisfisfis

20 gün biraz fazla olmuş o zaman...Normalde hep öyle mi oluyor senin?

Nurcum,

Ben yumurtalamadan sonra max 14. gün regl oluyorum. Regl tarihlerim sürekli oynadığı için ben böyle takip ediyorum kendimi. fisfisfis Ondan sordum.fisfisfis

20 gün biraz fazla olmuş o zaman...Normalde hep öyle mi oluyor senin?

normalde gecikme olmuyodu.beklemek stres yaptı ıyıce.yarın sabah tekrar test yapıcam eger cıkmazsa dr a gıderım artık
:uhm:

normalde gecikme olmuyodu.beklemek stres yaptı ıyıce.yarın sabah tekrar test yapıcam eger cıkmazsa dr a gıderım artık
:uhm:
Analadım :)
bende de ilk denediğimiz aylarda oluyordu,şimdi artık hemen hamile kalınmayacağını anladığım için biraz daha iyi.
Umarım hamişsindir.
Haberdar et.

kızlar ben bu ay ısı takibi yapmaya çalıştım ama sürekli yapamadım arada ölçtüğümdede 36.4,36,5,36,7 kadar falan çıktı sonra inmeye başladı yumurtladığımı sanıyorum. fakat 2-3 gündür yine yükseklerde ısım 36,8 falan çıkıo sizce nedendir(buarada en son 3 ocakta adet oldum ve 32 günde bi adet oluyorum yaklaşık olarak)

kızlar ben bu ay ısı takibi yapmaya çalıştım ama sürekli yapamadım arada ölçtüğümdede 36.4,36,5,36,7 kadar falan çıktı sonra inmeye başladı yumurtladığımı sanıyorum. fakat 2-3 gündür yine yükseklerde ısım 36,8 falan çıkıo sizce nedendir(buarada en son 3 ocakta adet oldum ve 32 günde bi adet oluyorum yaklaşık olarak)

canım ateşin düşmemesi gebeliğe işaret, tabi kesin değil .bazende ateş düşüyor regl geliyor.hayırlısı...

sağol canım cevabın için.ozaman ben ısı ölçmeye devam edim bakalım nolucak

X