At gibi giden it gibi döner mi?? Lütfen yardım edin

S3r3nnn

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2019
66
6
30
Ben hayatında sadece bi kişi olmuş bi kadınım onunla üç yıl oldu tanışalı ama tam olarak bi ilişkimiz olmadı bu süreçte sürekli bitti yeniden başladı bitti yeniden başladı her seferinde o gitti ve yine döndü,en son yine gitti on gün oldu sebebi de onu çok bunaltmışım oymuş ama ben onu bunaltmadım ki her dediğini yaptım sebebinin sadece çok bunaltmak olduğunu söyledi her şey için teşekkür etti ve gitti,onu deliler gibi sevdiğimi aşık olduğumu biliyor,tekrar döner mi?

Aynisini bende yaşadım. Ama gidenden medet ummak çok yersiz. Gururunu takın. Giden gitsin kalan sağlar senindir. Bir süre sonra vakti zamaninda ne kadar gereksiz üzüldüğünü anliyorsun.

Valla benimde ilkim olan insan beni 2 senenin sonunda hayatından bir çöpmüş gibi atıverdi. Ailemin karşısına bile çikarmiştim onu. Evlilik esnasinda ayrildik. Ayrica tamda bi şerefsiz çikti. Din altina yatan biriymiş. Çok dindar geçinirdi önceden. Şimdi fırlamanın teki oldu kol göğüs kıllarını alan abuk sabuk giyinen. Kadın kız manyaği cehennem odunu bir pislik. Arada profiline bakip Allahim beni nelerden kurtarmişsin diye ibret aliyorum. Boşver inan ki giden için değmez. Günün birinde belki benim gibi şükredersin.

Size büyük bi samimiyetle söyleyebilirim ki sizin şu durumunuza gelmeyi o kadar istiyorum ki ama şu an cesaretim yok

Size büyük bi samimiyetle söyleyebilirim ki sizin şu durumunuza gelmeyi o kadar istiyorum ki ama şu an cesaretim yok
Seni çok iyi anliyorum. Yürek yangini büyük oluyor gönül meselelerinin ama biraz sabir. Zamanla herşey yoluna girer. Nasibiysen döner sana olursunuz yeniden ama nasipte yoksa çıra gibi dönsende nafile. Adi kalmaz gün gelir aklinda. Dua et hayırlısını iste.

Teşekkür ederim peki sizce tekrar döner mi on gün oldu gideli unutmuş mudur

Giden geri dönüyosa gittiği yerde aradığını bulamamıştır ondan dönüyodur böyle dönen de hiç dönmesin zaten nesin sen oyuncak mı sıkılınca terk et başka oyuncak bulamayınca geri dön oldu canım başka, boşver başka adam mı kalmadı, iki kişi karşılıklı seviyosa birbirini o zaman gurura karşıyım, ama böyle terk edip gidenin yüzüne bakmıycan dimdik durucan gurulu olucan, kendinden taviz vermiycen, mesaj falan atma, hee illa dönsün istiyosan onu umursama mutluymuş gibi yap sürekli gez eğlen fotoğraf paylaş o zaman döner en azından merakından bi mesaj atar

Bitirdikten sonra hiçbir şekilde birbirimizi görmeyiz haberimiz olmaz sosyal medyada dahil olmak üzere taa ki o arayana kadar bu zamana kadar ben hiç aramadım ya da mesaj atmadım hep o döndü gittiği gibi döndü

İşte aradigim yorum tebrikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…