Aslan erkeği arkadaşıma aşık oldum

Hic özgüvenli durmuyorsun burdan bakinca, kusura bakma.
Adama bi konusma firsati ver bari. Kendi kendine yazdin cizdin, saçma sapan veda ettin, yeterince baltalandi iş ama arayayım konuşalım demesi iyi bi şey. Orada kendini düzgün ifade et hiç olmazsa, bırak bu drama queenliği, cidden komik görünüyor, iyiliğin için söylüyorum.
Adama dan dan dan saydırmaya gerek yok, sakin ol, reddedilme korkusu yaşadığın için adam ağzını açmadan elveda demişsin, akışa bırak, duruma göre şekillenir iliskiniz; ya tamam ya devam.
Planım veda etmek degil sadece arkadaş kalamayacağımı söylemek. O arkadaş kalmak istediği noktada diyeceğim şey artık olmaz demek. He kendimi ezer miyim asla öz güvenim olmasa açılmam zaten. Ama o işigı alamadım ki mesaj da sert bir mesaj “şimdi bu kadar şey yazmışsın cevap vermeyeceğim arayacağım işim bitince” olumlu bir mesaj degil bence degil. Sevinme ibaresi göremiyorum ben.

Dünyayı ben yarattım hallerinden mi bahsediyorsunuz 🙈
Aslan erkekleri iyidir ya :KK53: gereksiz egolarını ehlileştirmiş olanlari tadindan yenmiyor valla, arkadasliklari da cok guzel oluyor sevgililikleri de. Elbette yukselen alçalan şu bu derken baska bi çok faktör var, genellemek doğru değil.

Ama ben artık onu arkadaş olarak göremem göremiyorum. Bitireceğimi rkadaşlıgı dedim ya ama gerçekleri söyleyerek saygı ve sevgiyi koruyarak bitirmek istedim.

Yine de o mesajdan sonra aranizda bir şey olsa da ilişkinin kaybetmekten korkani, cok seveni siz olacakmissiniz gibi duruyor. 🙄 Hayirlisi. Beklentiniz olmasa da kimseyi bu kadar goklere cikartmayin bence.

Yine de o mesajdan sonra aranizda bir şey olsa da ilişkinin kaybetmekten korkani, cok seveni sen olacakmişsin gibi duruyor. 🙄 Hayirlisi. Beklentiniz olmasa da kimseyi bu kadar goklere cikwrtmayin bence.
Beklentim olmadığını söylemeyi düşünüyorum bu mesajı da zaten ona arkadaşlığımızı bitirmek istediğim için attım ki bence neden bitirdiğimi bilmeye hakkı var. Ona da aşkımda ölmedigimi arayınca söylerim muhtmeelen. Bu kadar duygusal davranma nedenimin arkadaşlığı bitirmekte zorlanmam olduğunu söylemeyi planlıyorum.

Planım veda etmek degil sadece arkadaş kalamayacağımı söylemek. O arkadaş kalmak istediği noktada diyeceğim şey artık olmaz demek. He kendimi ezer miyim asla öz güvenim olmasa açılmam zaten. Ama o işigı alamadım ki mesaj da sert bir mesaj “şimdi bu kadar şey yazmışsın cevap vermeyeceğim arayacağım işim bitince” olumlu bir mesaj degil bence degil. Sevinme ibaresi göremiyorum ben.
Ben de bi ışık göremedim, zaten öncesinde de düşüncem adım atmaman yönündeydi, adam aramamış yazmamış, yani belliydi aslında.
Neyse, olan oldu.
O yüzden, arkadaş kalacaksanız da bitecekse de işin karizması kalsın. Bi sakin ol, cool ol diyeceğim ama ne yazik ki yapmayacaksın gibi 🥲

Ben de bi ışık göremedim, zaten öncesinde de düşüncem adım atmaman yönündeydi, adam aramamış yazmamış, yani belliydi aslında.
Neyse, olan oldu.
O yüzden, arkadaş kalacaksanız da bitecekse de işin karizması kalsın. Bi sakin ol, cool ol diyeceğim ama ne yazik ki yapmayacaksın gibi 🥲
Yani aslında aradı beni bir iki kez nasılsın diye yada hastalandığını duyunca suni teneffüs yapayım dedi iyi alıştın dediğimde alıştıran sensin dedi falan filan. Yada ondan sonra ona ilaç gel al dediğimde geldi aldı gideceğim yere bıraktı. Ama bunlar açık açık senden hoşlanıyorum demediği sürece bende sadece arkadaşlık çağrıştırdı.

Beklentim olmadığını söylemeyi düşünüyorum bu mesajı da zaten ona arkadaşlığımızı bitirmek istediğim için attım ki bence neden bitirdiğimi bilmeye hakkı var. Ona da aşkımda ölmedigimi arayınca söylerim muhtmeelen. Bu kadar duygusal davranma nedenimin arkadaşlığı bitirmekte zorlanmam olduğunu söylemeyi planlıyorum.
Şu an inanılmaz paniksiniz ve dik durmak adına kırıp dökeceksiniz gibi görünüyor.Lütfen sakin olun hatta bırakın o konuşsun siz en sonunda söyleyin ne söyleyecekseniz :kahve:

Yok, adama da bize de bi sey deme firsati vermiyor ki, çat çat çat yazdi cizdi gecti :KK53:
Bacım adam o günden beri dogru düzgün yazmıyor aramıyor normalde nasılsa öyle davranıyor. Görüştük öpme girişimini tekrarlamadı. Normal degil mi. Kalan 3 kuruşluk imajımızı kurtaralım en azından. Sadece arkadaş olarak gördüğüm biri ile öpülen kız olarak kalmak istemiyırum gözünde

Yani aslında aradı beni bir iki kez nasılsın diye yada hastalandığını duyunca suni teneffüs yapayım dedi iyi alıştın dediğimde alıştıran sensin dedi falan filan. Yada ondan sonra ona ilaç gel al dediğimde geldi aldı gideceğim yere bıraktı. Ama bunlar açık açık senden hoşlanıyorum demediği sürece bende sadece arkadaşlık çağrıştırdı.
Suni teneffüs şakası kötüymüş 🥲
Yani şu an ok yaydan çıktı, sakin olmaya çalış, vereceğin cevaplari kurma kafanda, o reddetmeden ben hazirlanayim kafasindan çık, cidden özgüvenli durmuyosun burdan bakinca.

Bacım adam o günden beri dogru düzgün yazmıyor aramıyor normalde nasılsa öyle davranıyor. Görüştük öpme girişimini tekrarlamadı. Normal degil mi. Kalan 3 kuruşluk imajımızı kurtaralım en azından. Sadece arkadaş olarak gördüğüm biri ile öpülen kız olarak kalmak istemiyırum gözünde
Imaji boyle kurtaramayacaksin iste, o yüzden çabamız. Bu sekilde olmaz, bunu anlatmaya çalışıyoruz.

Suni teneffüs şakası kötüymüş 🥲
Yani şu an ok yaydan çıktı, sakin olmaya çalış, vereceğin cevaplari kurma kafanda, o reddetmeden ben hazirlanayim kafasindan çık, cidden özgüvenli durmuyosun burdan bakinca.
Kendimi en kötüsüne hazırlıyorum kardeş😀

X