Aslan erkeği arkadaşıma aşık oldum

Bacım adam o günden beri dogru düzgün yazmıyor aramıyor normalde nasılsa öyle davranıyor. Görüştük öpme girişimini tekrarlamadı. Normal degil mi. Kalan 3 kuruşluk imajımızı kurtaralım en azından. Sadece arkadaş olarak gördüğüm biri ile öpülen kız olarak kalmak istemiyırum gözünde
Şimdi güzelim Aslan burcu bir ablan olarak adamın ne yapmasını bekliyorsun anlamıyorum. Öpüşüp koklaşıp sonrada arkadaşız demişsin 😅 valla bende olsam önüme bakarım, elimi sallasam ellisi :KK53:

Şaka bir yana oda sizi kaybetmemek için böyle davranıyor olabilir. Konuşun en kotu ne olabilir ki?

Kendimi en kötüsüne hazırlıyorum kardeş😀
Şöyle görüneyim böyle görüneyim diye düşünme, zaten kaç yıllık arkadassiniz, biraz rahatla.
O konussun, sen de senin için de yeni bi durum oldugunu, o yuzden sacmalayip destan yazdığını :KK53: falan söylersin, sevgili olmak isterse ne ala, arkadaş kalalim derse "ben dayanamam arkadaş kalmaya" falan asla deme, zamana bırakalım dersin, sonra da yavas yavas kesersin muhabbeti, bozulup tribe girmis gibi olmasin durum.

Şimdi güzelim Aslan burcu bir ablan olarak adamın ne yapmasını bekliyorsun anlamıyorum. Öpüşüp koklaşıp sonrada arkadaşız demişsin 😅 valla bende olsam önüme bakarım, elimi sallasam ellisi :KK53:

Şaka bir yana oda sizi kaybetmemek için böyle davranıyor olabilir. Konuşun en kotu ne olabilir ki?
Ama arkadaştık ve ben onu ne arkadaşı kızım demesi için demiştim ayı demedi haklısın yanlış ama yaptık dedi

Naber bile yazsan daha iyi olurdu.

Erkekler bizim kadar karmaşık değil. Sen koca destan yazmışsın hem hoşlanıyorum demişsin, hem veda etmişsin, kendini suçlamışsın, çocuğu övmüşsün falan filan. Bence ne oluyoruz falan demiştir.

Ben bayağı ergenken kendimce yaşça büyük birine aynen boyle senin gibi roman döşemiştim.Özürler, vedalar vs. Elimde mendil ağlayarak cevabi bekledim , cevap aynen şuydu:

"Boşver allasen" :olamaz: Bari Allah'ını severseni doğru yazsaydı.
Okuduğumda benim de aklıma bu geldi. Uzun yazmaya üşendiğim için yazmadım 😄

Yok şey deri
Şöyle görüneyim böyle görüneyim diye düşünme, zaten kaç yıllık arkadassiniz, biraz rahatla.
O konussun, sen de senin için de yeni bi durum oldugunu, o yuzden sacmalayip destan yazdığını :KK53: falan söylersin, sevgili olmak isterse ne ala, arkadaş kalalim derse "ben dayanamam arkadaş kalmaya" falan asla deme, zamana bırakalım dersin, sonra da yavas yavas kesersin muhabbeti, bozulup tribe girmis gibi olmasin durum.
m muhtemelen bir süre ara verelim arkadaşlığımıza zamanla hislerim biterse ozmaan tekrar konuşuruz derim

Ama arkadaştık ve ben onu ne arkadaşı kızım demesi için demiştim ayı demedi haklısın yanlış ama yaptık dedi
Tatlım kaç yaşındasın bilmiyorum ama sanırım çok gençsin ☺️ hayatta bir şeyleri istiyorsan net olacaksın, tuttuğunu da koparacaksin. Bence sakin kafayla gerçekten ne istediğine karar verip sonrasında ona göre davran.

Zaten öz güvenim yüksektir benim kendimi küçük düşürmeyi planlamıyorum senlik bir durum yok diniyeceğim. Sadece hoslantıyken noktalamak istedim diyeceğim artık seni arkadaş olarak göremiyorum diyeceğim. Bu kadar
Yav adam leb demeden sen hemen bitireyim demişsin. Çok tipik bir kadın hamlesi bu. Birazcık stratejik olsaydınız keşke. Ağzını arasaydin. Tek soru ile niyetini sorgulasaydin. Erkekler sevmiyor böyle destan şeyleri. Düz olun yeter. Ben onu anladim

Tatlım kaç yaşındasın bilmiyorum ama sanırım çok gençsin ☺️ hayatta bir şeyleri istiyorsan net olacaksın, tuttuğunu da koparacaksin. Bence sakin kafayla gerçekten ne istediğine karar verip sonrasında ona göre davran.
27 yaşındayım aslında net oldum zaten konuşurken de ya yanımda sevgilim olacaksın ya arkadaş kalamayız mı diym ne yapayım daha ne kadar net olabilirim ben

Yav adam leb demeden sen hemen bitireyim demişsin. Çok tipik bir kadın hamlesi bu. Birazcık stratejik olsaydınız keşke. Ağzını arasaydin. Tek soru ile niyetini sorgulasaydin. Erkekler sevmiyor böyle destan şeyleri. Düz olun yeter. Ben onu anladim
Düz bir şekilde senden hoşlanıyorum diyeceğim olursa olurnolmazsa olmaz diye devam edeceğim ozaman😀 beynim yandı

Off çok takıntılı ve realist yay..
Aslanlara aşırı ters karakteriniz🙄
Ama olsun istiyorsanız hiç arayıp sormayın gizemi sever aslan merak eder o gelir..

Anlamış olman gerek yay😀 öapkınım a dostlar normalde de işte bu bende rekor oldu😀 tam bir yay kadını gibi tezcanlı davrandım ama normalde duygusal degilimdir hiç 😀
Yay kadinlari cok tatlidir genelde ve aslanla da anlasir yani.
Zaten iyi anlaşıyormuşsunuz.
Neyse, sakin dur bi :KK53:
Hislerim geçsin de bi bakariz falan asla deme bence.
Ben de saskinim, cok yeni, yanlis bi sey yapmak istemedim, denemek isterim ama kafam da karışık falan dersin, direkt kesme önünü. Ha illa arkadaş kalalim derse de, okey dersin, dedigim gibi, yavastan kesersin iletişimi.

Düz bir şekilde senden hoşlanıyorum diyeceğim olursa olurnolmazsa olmaz diye devam edeceğim ozaman😀
Off çok takıntılı ve realist yay..
Aslanlara aşırı ters karakteriniz🙄
Ama olsun istiyorsanız hiç arayıp sormayın gizemi sever aslan merak eder o gelir..
neeeeee en iyi anlaştığı burç Aslan be asıl yayın mükemmel ilişki diye gecer

Yay kadinlari cok tatlidir genelde ve aslanla da anlasir yani.
Zaten iyi anlaşıyormuşsunuz.
Neyse, sakin dur bi :KK53:
Hislerim geçsin de bi bakariz falan asla deme bence.
Ben de saskinim, cok yeni, yanlis bi sey yapmak istemedim, denemek isterim ama kafam da karışık falan dersin, direkt kesme önünü. Ha illa arkadaş kalalim derse de, okey dersin, dedigim gibi, yavastan kesersin iletişimi.
Tatlılık abidesiyim zaten ben de bayılır benle uğraşmaya. Ekran görüntüsü aldım bacım da benim bu heyecanı ne yapcaz😀

X