Aslan erkeği arkadaşıma aşık oldum

Bence arayıp konuşmayın. Isterse.adim atacak, hiçbirşey engel olmaz..

Ben acilmamaniz taraftarıyım kopabikir baginix ama br iki gorusme sonra ayrildgnzda konusmalari siklastirirsaniz mesajlari baska yöne cekerseniz arkadaslignizi farklı sekillendirebilecegnize inanıyorum.
Farkli yone cekerseniz derken cinsel anlamda bahsetmedim mesela napyorsun ne yedin ilgi merak duydgnzu belli edin ama dile getirmein

aslan kadını olarak söylüyorum sevişesi gelmiş onun 😁
altinda duygusal bir bağ mutlaka olacak diye bir söz veremem 😑

Siz şanslısınız.
Benim doğum kartım var yay yükselen yayım ben duble yay hatta ay burcun güneş burcum falan filan hep yay yahu benim😀😀

Benimde doğum kartım vardı fakat beni 16 gün erken yazdırmışlar. Annem "kimlikteki dogum ayın yanlış. Ben kızımı ne zaman doğurduğu mu bilmiyor muyum?" diyene kadar, bende kimlikteki bilgilerimi doğru sanıyormuşum. Tabi şimdiki aileler bilinçli. Astrolojiyle ilgilenenler günü gününe kaydediyor. Birde artık kafana göre gün belirleyemiyorsun. Doğduğun an bilgilerin edevlette. Allahtan astrolojiyle ilgili olduğumdan anneme sormuşum. Yoksa yanlış bilgilerle dogum haritama bakacaktım. Saatine kadar rahmetli anacığım söylemişti nurlar içinde yatsın.

Biz neyiz dıye sorarsan gıder . Benı nıye aramıyosun dıye sorarsan daha da aramaz. Hoslansın ılgısını cekmej ıstıyorsan sen daha arkadasca davran. O yazmadan yazma arama yazınca arayınca da arkadasca konus. O daha rahatsız olup kendını begensırmeye calısacak. Ama kıskandırmak yok asla. Neselı ol daha arkadas ol. Bu basıma gelmıstı cok eskıden boyle yapmıstıö cocuk rahatsız olup ıcıp bır gece patlamıstı bız neyız dıye. Oncesınde baskalarına arkadasım dıyormus oysa

X