Aslan erkeği arkadaşıma aşık oldum

Naber bile yazsan daha iyi olurdu.

Erkekler bizim kadar karmaşık değil. Sen koca destan yazmışsın hem hoşlanıyorum demişsin, hem veda etmişsin, kendini suçlamışsın, çocuğu övmüşsün falan filan. Bence ne oluyoruz falan demiştir.

Ben bayağı ergenken kendimce yaşça büyük birine aynen boyle senin gibi roman döşemiştim.Özürler, vedalar vs. Elimde mendil ağlayarak cevabi bekledim , cevap aynen şuydu:

"Boşver allasen" :olamaz: Bari Allah'ını severseni doğru yazsaydı.

Seni arkadaşız ayağına kandırmak arkadaş gibi yüzüne bakmak daha fazla istemiyorum.

Acilmissin bile ama çok masum gordum seni. 😂 Kim kimi arkadaşiz ayagina kandiriyor bilemedim. 😬 Kimse daha yeni tanistigi insana (arkadaş olarak goruyorsa ozellikle) höstlük bir yakinlaşmada bulunmaz.
Arkadaş ayagi yapan kendisi gibi gorunuyor buradan bakinca. 🤷

Acilmissin bile ama çok masum gordum seni. 😂 Kim kimi arkadaşiz ayagina kandiriyor bilemedim. 😬 Kimse daha yeni tanistigi insana (arkadaş olarak goruyorsa ozellikle) höstlük bir yakinlaşmada bulunmaz.
Arkadaş ayagi yapan kendisi gibi gorunuyor buradan bakinca. 🤷
Öpüşürken ben ona dedim biz arkadaşız yapma bu yanlış diye. Sonrasında da hep ben yaptım yani

Niye sevmek suç mu ?

Bence “ biz neyiz “ diye sorma

Cool takıl

Mesela bu akşam falanca erkek arkadaşım gelecek onla buluşacağım falan de

Ben sen dem hoşlanıyorum falan deme
Duygularını başka şekilde belli et
Adım at ama o sana gelsin
Bunun ilgisi var mı yok mu diye o düşünsün.
Biz neyiz diye sormadım veda ettim çünkü ona kalırsa arkadaşız. Pişman olduğu belli

Naber bile yazsan daha iyi olurdu.

Erkekler bizim kadar karmaşık değil. Sen koca destan yazmışsın hem hoşlanıyorum demişsin, hem veda etmişsin, kendini suçlamışsın, çocuğu övmüşsün falan filan. Bence ne oluyoruz falan demiştir.

Ben bayağı ergenken kendimce yaşça büyük birine aynen boyle senin gibi roman döşemiştim.Özürler, vedalar vs. Elimde mendil ağlayarak cevabi bekledim , cevap aynen şuydu:

"Boşver allasen" :olamaz: Bari Allah'ını severseni doğru yazsaydı.
Veda etmek istedim ama kırmadan kızmadan saygılı bir şekilde sağı ve sevgiyi yitirmeden çünkü ben buyum arada kalmam.

Adam bu kadar uzak duruyorken acilmazdim sanirim.
Öpüşme olayi o anlik libido yukselmesinden kaynakli olabilir bir şey anlami olmayabilir.
Ama ben artık onu arkadaş olarak göremem göremiyorum. Bitireceğimi rkadaşlıgı dedim ya ama gerçekleri söyleyerek saygı ve sevgiyi koruyarak bitirmek istedim.

Rezil olmazsın çünkü 4 yıllık arkadaşın ve artık ondan hoşlanıyorsun ve arkadaş olarak ilişkiniz devam edemez.

Ben olsam şöyle derdim.
Hani o gün öpüştük vb bende de o an bir elektrik oluştu ama söyleyemedim. Şimdi senden hoşlandığımı fark ettim. Aşık değilim ama garip bir his var içimde. Senle arkadaşlığımızı bir adım öteye taşıyalım. Bla bla bla.

Sanki o an öyle gelişmiş de adamın anlık hoşuna gitmiş öpüşmek vs o kadar. Yoksa üstelerdi bence
Bana da böyle geldi.
Çünkü opusurken yanlış demene rağmen devam etmiş, duygusu varsa arkadaşız demene rağmen de üsteleyebilirdi, yani duygularını ifade edebilirdi ama mesaj bile atmamış doğru düzgün.

Yazdım. Maviş bunları yazma yazmama konusunda çok arada kaldım. Biliyorum o gün sana biz arkadaşız dedim ama sende az çok anlamışsındır ki senden cidden çok hoşlanıyorum. Aşk diyebilir miyim hayır ama sana çok kıymet ve değer verdiğimi biliyorsun. Zaten benim öpüşmeye de hiç bir şey hissetmediğini biri ile yapmam mümkün degil hatırlarsın belki ilk tanıştığımızda bana yaklaştığında höst diyip itmiştim seni. Muhtemelen zaten olmayacak çünkü sende öyle bir duygu yok olsaydı muhtmeelen biz arkadaşız dediğimde bu hata demek yerine ozaman neden karşılık verdiğimi sorardın. Ama bende yap hep ya hiç tarzında bir kızım işte. Aklımda soru işaretleri ile dolanmaktansa sana açılır yoluma bakarım çünkü bunu yapacak cesaretim ve öz güvenim var. Seni arkadaşız ayağına kandırmak arkadaş gibi yüzüne bakmak daha fazla istemiyorum. Sana kızgın kırgın olduğum herhangi bir durum olmadığını bilmeni istiyorum. Mutlu olmaya çok layıksın hayatımda gördüğüm en iyi en dürüst en efendi en çalışkan insan sensin. Şuan hayatımdaki en değerli en önemli en güvendiğim erkekde sensin. Yaşananlar benden bunları almadı ben sadece kendimi suçluyorum hissettiğim şeyler için seni degil. Kendine çok iyi bak olur mu. Bu mesajı gönderdim
İnanamıyorum böyle bi mesaj atılır mı
Bırak aslanı ayıya atılmaz bu
Adamı arşa çıkardın ve seni gözü görmez bile
Ceptesin onun için şu an
Ona hayran biri daha var artık hayatında
Kalkar bi kahve içer şimdi
Tam da tavsiye vermeye geliyordum
Mesaj yazdığında cevap verme ertesi gün yoğundum kusura bakma yazarsın vs vs neyse artık çok geç kendi ayağına sıkmışsın
Burçlardan biraz anlıyorsam aslan erkeği peşinde mıçmıç olan birine yanaşmaz ona 1 adım atıp 2 kaçacaksın ki meraklansın sana çevirsin odağını
Adama "sen bir ay parıltısısın" demediğin kalmış
Mesajı görmediyse geri al sil hemen

İnanamıyorum böyle bi mesaj atılır mı
Bırak aslanı ayıya atılmaz bu
Adamı arşa çıkardın ve seni gözü görmez bile
Ceptesin onun için şu an
Ona hayran biri daha var artık hayatında
Kalkar bi kahve içer şimdi
Tam da tavsiye vermeye geliyordum
Mesaj yazdığında cevap verme ertesi gün yoğundum kusura bakma yazarsın vs vs neyse artık çok geç kendi ayağına sıkmışsın
Burçlardan biraz anlıyorsam aslan erkeği peşinde mıçmıç olan birine yanaşmaz ona 1 adım atıp 2 kaçacaksın ki meraklansın sana çevirsin odağını
Adama "sen bir ay parıltısısın" demediğin kalmış
Mesajı görmediyse geri al sil hemen
Geçti artık pişman değilim ben bitirdim arkadaşlığı umut beklediğim bir mesaj atmadım bu şekilde arkadaşlığımı sürdüremem dedim. İstemiyorum bu şekilde hoşlanır alt tarafı biter ama arkadaş kalırsak sevgiye döner istemiyorum

Bana da böyle geldi.
Çünkü opusurken yanlış demene rağmen devam etmiş, duygusu varsa arkadaşız demene rağmen de üsteleyebilirdi, yani duygularını ifade edebilirdi ama mesaj bile atmamış doğru düzgün.
Bende bunu düşündüğüm için zaten arkadaşlığı da bitirdik hayatından da çıktım. İstemiyırum hayatımda varlığı yokluğu belli olmayan hiç bir şeyi. Net olan her şeyi seviyorum ben. Arkadaş kalamam

Geçti artık pişman değilim ben bitirdim arkadaşlığı umut beklediğim bir mesaj atmadım bu şekilde arkadaşlığımı sürdüremem dedim. İstemiyorum bu şekilde hoşlanır alt tarafı biter ama arkadaş kalırsak sevgiye döner istemiyorum
Beklentim yok diyerek kendini kandirma. Ben de senden hoslaniyorum, nereye gidiyosun falan demesini bekliyorsun dogal olarak.
Keşke bu mesaji atmasaydin ama, ben okurken kötü hissettim.
Yaşlarınız kaç?

Bitirdiğini düşünmüyorum şimdi 2 3 gün her bildirimde cevap attı mı diye telefondan gözünü ayırmayacaksın
Sonra pişmanlık keşke öyle yazmasaydım mesajı vs vs
Bi anda bitmez çünkü duygular
Belirsizliği bende sevmem ama sonu sen belirledin şu an

İyi yapmışsın ya hep ya hiçsen o acabalar içten kemirir dururdu seni ohh için ferahlasın :kahve:

Rezil olmazsın çünkü 4 yıllık arkadaşın ve artık ondan hoşlanıyorsun ve arkadaş olarak ilişkiniz devam edemez.

Ben olsam şöyle derdim.
Hani o gün öpüştük vb bende de o an bir elektrik oluştu ama söyleyemedim. Şimdi senden hoşlandığımı fark ettim. Aşık değilim ama garip bir his var içimde. Senle arkadaşlığımızı bir adım öteye taşıyalım. Bla bla bla.
Gerek görmedim arkadaşlığı bitirmeyi seçtim saygımız ve sevgimiz hala varken benim duygularım sadece hoşlantiyken bitsin istedim. Açıldım duygularımı yazdım ve bitirdim. Bir kez daha yanlış bir aşka düşmek istemiyorum ben

Beklentim yok diyerek kendini kandirma. Ben de senden hoslaniyorum, nereye gidiyosun falan demesini bekliyorsun dogal olarak.
Keşke bu mesaji atmasaydin ama, ben okurken kötü hissettim.
Yaşlarınız kaç?
27 kötümhissedecek bir durum yok için çok rahat hayır beklemedim beklemiyorum açık konuşmak gerekirse beklentiye girmeyi bırakalı çok oldu.

Yazdım. Maviş bunları yazma yazmama konusunda çok arada kaldım. Biliyorum o gün sana biz arkadaşız dedim ama sende az çok anlamışsındır ki senden cidden çok hoşlanıyorum. Aşk diyebilir miyim hayır ama sana çok kıymet ve değer verdiğimi biliyorsun. Zaten benim öpüşmeye de hiç bir şey hissetmediğini biri ile yapmam mümkün degil hatırlarsın belki ilk tanıştığımızda bana yaklaştığında höst diyip itmiştim seni. Muhtemelen zaten olmayacak çünkü sende öyle bir duygu yok olsaydı muhtmeelen biz arkadaşız dediğimde bu hata demek yerine ozaman neden karşılık verdiğimi sorardın. Ama bende yap hep ya hiç tarzında bir kızım işte. Aklımda soru işaretleri ile dolanmaktansa sana açılır yoluma bakarım çünkü bunu yapacak cesaretim ve öz güvenim var. Seni arkadaşız ayağına kandırmak arkadaş gibi yüzüne bakmak daha fazla istemiyorum. Sana kızgın kırgın olduğum herhangi bir durum olmadığını bilmeni istiyorum. Mutlu olmaya çok layıksın hayatımda gördüğüm en iyi en dürüst en efendi en çalışkan insan sensin. Şuan hayatımdaki en değerli en önemli en güvendiğim erkekde sensin. Yaşananlar benden bunları almadı ben sadece kendimi suçluyorum hissettiğim şeyler için seni degil. Kendine çok iyi bak olur mu. Bu mesajı gönderdim
İnşallah yaşınız profilde yazan gibi 27 değildir.
Bu kadar kendine acıyarak, kendini suçlayarak falan açılmasa mıydınız acaba?
Gereksiz dram olmuş.

X