Makyaj Ürünleri asla almam dediğiniz makyaj ve cilt bakım ürünleri nelerdir?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Avon, Maybelline, Max Factor, Amway, Cecile, Pastel vs vs gibi dandik markaların ürünlerini ASLA VE ASLA kullanmam..Cildim benim için herşeyden önemli..Bu saçma sapan markaların ürünleri cilde yarar değil zarar veriyorlar..Zaten düşünün bir kere bu kadar ucuz olmaları için ÇOK BASİT BİR TEKNOLOJİYLE ÜRETİLMİŞ ve UCUZ VE KALİTESİZ HAMMADDE KULLANMIŞ olmaları gerekmez mi? Benim cildimin yedeği yok, asla böyle saçma sapan şeylerle cildimi yıpratamam.. Hele Bim gibi yerlerden veya 1 TL'ci yerlerden kozmetik alanlara Allah akıl fikir versin yani..

anlamadım canım max factor ucuzmu ben pahalı diye biliyorum ama

henüz max factor kullanmadım clınıqe kullanıyorum onuda satış temsilcisi zorla sattı max factor alcaktım. şuan fondoten ve rimelinde bir problem görmedim eyeliner kolay sürülmüyor birtek

avonun en çok parfümlerini alırım
clınıqe hapy parfümü berbat onca para verdim yazık oldu kullanamıyorum

avonun ürünleri konusunda herkes hemfikir sanırım
ben sade parfümlerini kullanıyorum

buarada max factorun makyaj malzemelerini kullanıyodum ama bilmiyorumkismile

nihan86, tatlım Max Factor'ü bir Chanel, Dior, Guerlain gibi kendini ispatlamış markalarla yan yana koyduğunuzda tabii ki çok ucuz.. Ve kesinlikle dandik bir marka..Kullandıkları teknolojinin basitliği her halinden belli oluyor zaten..Tıpkı Avon gibi tv reklamları falan yapıyor, sanki çikolata tanıtıyorlar..Siz hiç Guerlain'in, Chanel'in böyle uyduruk tv reklamlarını görüyor musunuz? Kendini ispatlamış markalar ancak örneğin Vogue gibi prestijli yayınlara reklam verirler..Böyle dandik markaların hedef kitlesi zaten pembe dizi izleyen orta-alt gelirli kitle olduğu için alıcı kitlesine tv reklamıyla rahatlıkla ulaşıyorlar.. Onu demeye çalışıyorum..

nihan86, tatlım Max Factor'ü bir Chanel, Dior, Guerlain gibi kendini ispatlamış markalarla yan yana koyduğunuzda tabii ki çok ucuz.. Ve kesinlikle dandik bir marka..Kullandıkları teknolojinin basitliği her halinden belli oluyor zaten..Tıpkı Avon gibi tv reklamları falan yapıyor, sanki çikolata tanıtıyorlar..Siz hiç Guerlain'in, Chanel'in böyle uyduruk tv reklamlarını görüyor musunuz? Kendini ispatlamış markalar ancak örneğin Vogue gibi prestijli yayınlara reklam verirler..Böyle dandik markaların hedef kitlesi zaten pembe dizi izleyen orta-alt gelirli kitle olduğu için alıcı kitlesine tv reklamıyla rahatlıkla ulaşıyorlar.. Onu demeye çalışıyorum..

ben max factorde kullaniyorum, ne diye bunlari kullanan insanlari asagiliyosun?
kendini nerde görüyosun sen affedersin.
kullandigim makyaj malzemesinden yola cikarak ne kadar cok yorumda bulunabiliyosun insanlar hakkinda.

hayret biseysin ya, acaip sinir ettin beni aksam aksam.

herkesin gücü senin gibi channelere, diorlara yetmiyor maalesef! benim makyaj malzemelerimin yüzde 80i lancome ama hic bi zaman baska markalari kullanan insanlari asagilamak aklimin ucundan bile gecmedi!

Avon'da herkes hemfikir galiba... cilt kremlerini geçin, hele yaşlanma karşıtı dedikleri tamamen boş... arkadaşım satıyor diye bir ton Avon aldım ama ruj filan... neyse ki aldıklarım o kdar kötü çıkmadı...
köpük kapatıcı alacaktım... ondan da şikayetçi olanlar var...
MAC burda yok... ay ne alıcamı şaşırdım... hiç kullanmıcan, olacak bitecek aslında...
en iyisi bile yapay... cildimize yazık... zaten cilt kanseri 4 kat artmış son yıllarda... bilmiyorumkismile

bir arkadas cecile i max faktor u falan baya kotulemis ben max faktor kullanmiyorum ama cecile kullaniyorum açikçasi bir turk firmasi için gayet iyi cecile in bi rimel i bir de likit eyeliner i yok bende onun disinda her urunu var ve memnunum loreal ve maybelline in hayvan deneyi yaptigini bilmiyorudm :S maybelline i de çok kullanirdim ozellikle ruj ve rimellerini hatta bi fondoteni de var bir de alligi :S demekki bir daha alinmicak. yves rocher ve jeunesse montagne kullanmaya devam edicem

Golden rose un simli toz farindan memnun degilim çunku yuzume gozume bulastirmadan suremiyorum :S Flormar in super shine serisindeki koyu renk rujlardan memnun degilim çunku esit surulmuyor Loreal in goz alti kreminden memnun degilim gozaltimda yanma yapiyor avon asla kullanmam içinde vazelin ve parafin olan kremler asla kullanmam

avonun fondötenlerini kullanmam. yüzü çok fazla yağlı yapıyor.

nivea'nın yüz temizleme setini kullanmam. bir işe yaramıyor.

avon un yüz kremlerini, fondöten pudra vs yüze sürülen ürünlerini asla kullanmam flormar da aynı şekilde
body shop body lotion kokusuna aldanıp aldım ama kalıcılığı hiç yok bidaha o kdar para verip almam
avon un color trend serisi feci,almam

dermokil asla kullanmam. toniğini, nemlendiricisini ve kil maskesini kullandığım günden beri yüzümde oluşan beyaz bezelerden kurtulamıyorum ve her aynaya bakışımda bunları bana şiddetle tavsiye eden, üstelik beni istediğim ürünü almaktan caydırıp bu mağduriyeti yaşamamı sağlayan güzellik uzmanına sinir oluyorum:eek:lmaz:

Avonun rimellerine kusura bakmayn ama bi tarafmla bile bakmam dhaa alsanaalsanasmile ve diğer ürünlerindende nefret ettm özellikle fondoteninden mafetti resmen delik deşik. Parfümleri özellikle boyun kısmımda yapış yapış oldu ıyyy. Kesnlkle avon kullanmam bdaha. Asla ve asla :eek:lmaz:

asla demiyim ..insan çok mecbur klınca kullanır ..

ama fondoten kapatıcı karşıyım bunlara.cildi tıkıyor gözenekleri..ve kırışmasına sebep oluyor diye biliyorum erken yaşta..hiç sürmedim sürmem de inşallah..gerek duymam

X