Makyaj Ürünleri asla almam dediğiniz makyaj ve cilt bakım ürünleri nelerdir?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
o zaman ben sana niveayi onerıyorum canım eyelinerda ,senelerdir kullanırım

avondan hiç memnun kalmadım,fondöteni cildime iyi gelmedi cildiye druna gözükmek zorunda kaldım :eek:lmaz: aldığım hiçbir ürününden memnun kalmadım...

walla burada bunu demem ne kdr doru bilemiorm çünkü insanların cilt tip hep farklı farklı ama clean clear ıyy iğrençç..

avonun moisture 24 diye bir kremi vardı....
onu bi kez aldım, bi daha mı? tövbe, mahfetti cildimi....
nemlendireceğine kuruttu....

avon aslaaa!!!!
flormar ın glosları berbat
fondoten kullanmam
yüzüme yağ sürmem siwilcelerimi azdırıo
kalitesiz makyaj ürünlerini kullanmam özellikle de sahte olanları
golden rose ojeler hiç kalıcı değil

hımm bir de oriflame parfümleri iğrenç bu kadar basit we kalıcı olmayan parfümler olamazz!!

oriflamın sabunları çok basit o yuvarlak olanlar haci şakir kullanın daha kaliteli

avondan hiç memnun kalmadım,fondöteni cildime iyi gelmedi cildiye druna gözükmek zorunda kaldım :eek:lmaz: aldığım hiçbir ürününden memnun kalmadım...

kesnlikle sana katılıyorum cnm avon mahfetti benm cildimi helede köpük fond. ayyyyy üzerine para verseler öyle bi hata yapıp almam şimdi

Nivea, Flormar, Avon, Golden Rose bunları asla kullanmam!!!

avon kullanmam bir rujunu beğenmiştim onundışında hayır
markasız ürün kullanmam
özel günler harici pudra kapatıcı fondöten kullanmam
max factor ün çoğu ürününü beğeniyorum
maybellinin rimelleri güzel

Avoncular bana kızmasın ama ben de Avon diyorum. Bir kere cilt temizleyici toniğini aldım, sivilcesiz yüzüm sivilce içinde kaldı.

l'oreal in göz makyajı temizleme losyonu-------> berbat, alerjiyle uzaktan yakından alakası olmayan bırı olarak bende bile alerji yaptı

silky T, trilogy treatment, saç bakım losyonu-------> elinizi saçınıza her atışınızda avuç avuç dokuldugunu gormek ıstıyorsanız kullanın :KK70:

Avonun far, rimel ve rujlarını kullandım, idare ederdi. Şimdi ise rimelde kesinlikle Maybelline Volum Express diyorum. Golden Rose hiçbir ürünü güzel değil, bir tek pudrasını kullanıyorum. Flormar göz kalemleri haricinde bir daha evime sokmam. En son Nouba'nın allığını, rujunu ve fondotönünü aldım. Gayet memnunum.
Ne kadar pahalı olursa olsun kaliteden vazgeçmemek gerekir. Ucuz ürünlere verdiğim paralara yazık. Cilt bakımında ise kesinlikle Dermotolojik ürünler tercih edilmeli.

hiç bir FondöteNİ KULLANMAM ( çok gerekliyse avonun hassas ciltler için var ışıltı veren onu kullnırım ) MİLYONCU JAPON PAZARI VS gibi yerlerdn asla makyaj malzmsi almam
avon clearskin serisinde mikro tanecikler içeren temzleyici var suan 3.sünü kullnıorm hiç değiştrmem..
flormarın ojesi var 319 rakı beyazı parlak beyaz kemk rengi gbi yıllrdr değştrmem..
DURUNUN SAÇ KREMİ SADECE KREM AMA SAMPUAN DEĞİL çok gzl suan bulamıorm her yerde satılmıyodu zaten bi markette vardı burda kaldrmışlar.. pembesini kullnıodm şuan dğştrdm boyalı saç serisi kulncm aryştym.. kuru ve yıprnmş saçlar için durulanmayan bakım balsamı var avon naturals serisinde kuru değil saçlarm ama çok iyi geldi önce numunesini dnmiştm geçen ayda aldm arkdşımla arkdşmın saçlrı çok gür kabarıodu az yatştrmışda bnmki düz baya akıcı yapıo saçlrmı yumuşck değiştrmeyi düşünmüorm düşnmiycmde gbime geliyo... dove el kremleri.. skinso soft avon serisinin açık renk cilt tonları için vucut nemlndricisni(hafif bronzluk verir) beğeniorm.. maybelline maskarasını ve avon shockun maskarsını yne avon anevin maskarasını.. temzleme sütü olarak HİÇ Bİ ÜRÜNE PARA VERMEM NORML SÜT KADAR GÜZEL CİLT TEMZİLİĞİ YAPAN ÜRÜN YOKKİ.. veet tüy dökücü ağda vs asla ama asla para vermem.. (bu arada vivet çok uygun ve çok iyi bi ürün artı türk sermayesi %100 türk malı ve içinde çeşitli bölgeler için hazrlnmış ağda bantları var 8 tl falan bnde kadın formunda önerlerle almıştım iyi çıktı).. daha destan yazmak istemiorm yeter xD

arkadaşlar ben avon temsilcisiyim bazı ürünleri yaramıo biliorum ama bnm hiç bi müşterimden bu şikayetler gelmedi cünkü testrlrini kullnmıolar veyatta yanlışı doğruyu söylemiyolar .. hassas cildi olan birine gidip kokulu bi losyon veremezsn mesela.. satış yapmak amaclı doğruları söylemiyolar.. sorucaksn cildn nsl yıkaynca gerlymu hatta dokunacaksn cilttn anlayacksn ona göre önereceksn.. iyi değilse ürün söyleyeceksin.. ben şu pudralar varya color trendin asla kmseye önermem işe yarmıo uçuyo habrn olsn diorm zaten alanlar arkdşlrm arkdşma nie kötü ürü veriyimki dimi ama.. mesela göz altı torbası bilmem ne ürünleri var onları hiç önermem kmseye torbaları hiç hiç birşey götrmez çnkü..vs.. vs... ruj olarak mesela şu pahalı rujlar var ÜSTÜNDE DıREK AVON YAZAN veyatta diğer ürünler ÜSTÜNDE DıREK AVON YAZAN onlar iyidir bakın..color trendn maskarası iğrençtr hatta ruju ve parlatıcısı hariç herşeyi kötüdür color trendin git ucuzcudn al dha iyi.. PARLATICISI SÜPER BU ARaDA ÇıLEKLı :$ :KK70: yada norml cilt olan birine sn gdp karma cilt ürünü veremzsn yada yağlı cildi olan birine.. nolur gzl cildini bozar svlclndrirsn bnm arkm gtmiş norml cilt kuru cilt için bi ürün almış daha doğrusu gzl die satmlar die ya cildme bişelr oldu yağlndı hafifdn sivlclndi yrdm et.. ürüne bi baktm yuh dedm ya.. daha yeni dzldi kızın yüzü

Yves Saint Laurent Teint Compact Hydra Feel . arkadaşlar ysl gibi bir markaya asla yakışmayan bir fondöten!! cildiniz türkiye çöl olmasın reklamına dönüyor. yağlı ciltler belki de kuru cilter yanına bile yaklaşmasın bence.

Yves Saint Laurent Teint Compact Hydra Feel . arkadaşlar ysl gibi bir markaya asla yakışmayan bir fondöten!! cildiniz türkiye çöl olmasın reklamına dönüyor. yağlı ciltler belki de kuru cilter yanına bile yaklaşmasın bence.

canım sen yanlıs secım kurbanı olmusun,yonlendıren yanlıs yonlendırmıs.o urun karmadan yaglı cıltlere kadar kullanılıyor.ozellıgı mat olması.ben kullanıorum cildim yaglı :) tum gun mat ve taze duruyor.

katılıyorum bende set halindeki far allık pudra hiç sevmiyorum ayrı ayrı daha güzel
avon oriflame bende kullanmam
ama neden bourjois kullanmam dedin bendede var yapısı çok sert fırınlanıyormuş çok zor sürülüyordu boynerde bi renk denerken yine allık ordaki bayan tırnağıyla biraz kazıdı öyle sürdüohaoldumsmile artık bende öyle kullanıyorum

lunacım taşş gibi oldu süremiorm,fırçaya gelmior,ben de biraz kazıyıp öle kullanıyım bari yada toz haline getiriyim başka bi kaba koyyumalsanaalsanasmile
yeni olarak,
jhansons baby krem,
she gloss,
maybelline,max factor tüm ürünlerini kullanmam:1ninca:
bi de bioderma h2o kötü olduğu için değil aksine çok iyi bir ürün ancak benim cilt tipime uygun değilmiş,bitince bidaha almam:sinifsinif:

X