Makyaj Ürünleri asla almam dediğiniz makyaj ve cilt bakım ürünleri nelerdir?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
the balm ve flormar'dan asla far almam, gözümün üstünde ağrı yaptı bu marka farlar. ki aynı fiyat aralığındaki golden rose farlarda sorun yaşamamıştım.

avon asla kullanmam , bir sürü ruj almıştım renkleri güzel okey ama nasıl bir rujdur ki bir şey yiyip içtiğimde kalem çekmiş gibi dudak kenarlarında birikme yapıyor , rımeli güzel de o da düküyor kirpikleri.
essence göz kalemi almam hiç renk vermiyor

Avon;rujları çok dayanıksız,solutions serisi cildimde allerji yaptı,rimelleri bence berbat hiçbirinide kullanamadım,fondoteni sivilce yaptı,parfümleri güzel ama hiç kalıcı değil bi daha avon almam oriflame gelince o da avonun az kalitelisi işte cilt ürünleri allerji yaptı artık oriflamede kullanmıyorum maybelline nin 14 saat kalıcı rujunu indirimden almıştım renginden dolayı bi yemek yedim ruj anında bozuldu üstelik dudaklarımı çok kuruttu berbat bişey,rocket maskarası gözümün her yerine bulaşıp aktı,bb kremini hiç sevmedim bi daha bunlarıda asla almam.lorealin lash architect maskarası çok kötü kirpiklerimi hiç uzatmadı ve hemen kurudu,butterflywings maskarası kirpiklerimi yapıştırdı onuda sevmedim gereksiz yere pahalı ayrıca indirimden manga maskarasını aldım bi özelliği yok indirim dışında almaya değmez bence,true match fondotenini cildim resmen kustu her defasında aynı şey olunca bende kullanamadım bi daha.max factorün allıkları berbat sürmek için fırçayla kazımak gerekir,false lash effect maskarası o paraya
değmez çokta çabuk kurudu ayrıca,flormarın far bazını hiç sevmedim üzerine far sürülünce topaklandıran ilk baz sanırım ayrıca aşırı sedefli,avonun ojelerini unutmuşum 1 tl.lik ojelerle aynı ömrü 1gün bile değil,clinique high impact mascara gözümde allerji yaptı,cliniquenin nemlendirici yüz yıkama jeli cildimi aşırı kuruttu şimdilik bidaha asla dediğim ürünler bunlar aklıma geldiğinde yine yazarım

Missha bb krem asla almam, ergenlikte bile sivilce problemi yaşamayan cildimde milyonlarca sivilceye sebep oldu.

lipgloss ile lip balmı sevmiyorum. lip balmım 1 tane var yinede çatlak falan olursa diye.
waterproof ürünleride pek sevmiyorum.

X