Makyaj Ürünleri asla almam dediğiniz makyaj ve cilt bakım ürünleri nelerdir?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
max factorden ruj, innovadan allik, lorealden fondoten (infallible) birdaha asla almam

avon ve oriflameden far almam, feci alerji oldum gözlerim kapandı resmen.
bi de estee lauderın idealisti kırmızı bıyıklarla dolaşmıştırm bir kaç gün

benefit bethina vücut balmı da var, yağlı hatta çok yağlı bir his veriyor, bir kez sürdüm öylece kaldı.

golden rose farlar.cok başarısızdı aldığım 2 far da.maybelline rimeller de kötü lorealin rimelleri de.max factor fondötene de hayır diycem artık .

avonun fondateni yaahuu çok pisssss kokuyor yaa suratına sürdüğün zaman çok katııı bir sıvııısı olduğu için böyle yüzüne yapışıyor falan duvar boyası sürüyomuş gibi bi yandan koku amannnn amannn... birde içinden tanecikler çıkıyor bazen oney yaa

avon'da ruj asla almam. dudakları olduğundan daha kötü gösteriyor.

hiçbir markadan fondöten almam. fondöten kullanamayacağım bir makyaj ürünü.

rimmelden allık almam. allığın renk vermesi için çoooook uğraşmak gerekiyor.

neutregena'dan temizleme sütü hayatta, dünyada bir tek o ürün kalsa da almam. gözlerimi ve yüzümü mahvediyor. canımın acıdığına mı yanayım, yüzümün dışarı vurmasına mı.. rezilden de öte bir ürün..

Son düzenleme:
Nars pudra, mac bb krem, missha bb krem, clinique fondoten bir daha almam. Hepsi alerjik reaksiyona neden oldu ve yüzümde küçük kırmızı kaşınan sivilceler çıktı. Aslında sanırım bir daha hiç bir markadan fondoten vb almam.

avon ve goldenrose göz grubunu almıyorum çünkü gözümde alerjiye sebep oluyor :KK50:

Nars pudra, mac bb krem, missha bb krem, clinique fondoten bir daha almam. Hepsi alerjik reaksiyona neden oldu ve yüzümde küçük kırmızı kaşınan sivilceler çıktı. Aslında sanırım bir daha hiç bir markadan fondoten vb almam.

missha mı ?..........

Estēe Lauder ve Yves Rocher dışında herhangi bir markanın herhangi bir ürününü asla kullanmam. Ne makyajda ne de cilt bakımında. Genelde de doğal maskelerle cilt bakımı yapıyorum bunların dışında. Yoğurt, bal vs.

maybelline 14 saat kalıcı ruj berbat ötesi. Dudaklarımda kaşıntı ve aşırı kuruma yaptı. Çöpe attım gitti.

The body shop yüz ürünlerinden nefret ediyorum. Hangisini kullandıysam sivilce oldu.

Bir de maybelline rimellerden tiksiniyorum tek kelimeyle. Akıyor, iğrenç kokuyor, topak topak oluyor.

Bir de the balm meet matte nude paletini hiç beğenmedim. Çok tozutuyor.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben siz fondoten tarzi seyler kullanmayin yazdignz markalar cok iyi cok kaliteli..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

flormar oje iki kat sürmeye gelmiyor, kurumuyor ve oldugu gibi kalkıyor.
avon yaşlanma karşıtı göz altı kapatıcı iki üç kullanımdan sonra kurudu.
asla fondoten kullanmam.

X