askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Tesekürler canim... Hic korkma bak, ilk 3-4 gün SIKINTILI yatip kalkmak vs. Ama ondan sonrasi basit! Kime olacaksin sen?

Ben İzmir'de olacağım.3 doktor var aklımda örneklerinden çok motive oldum arkadaşım hepsi...şimdi yüzyüze görüşmemiz kaldı.aslında ocak ayında istiyordum ancak sömestr tatilinde oğlumu tatile uludağ götüreceğiz sanırım toparlayamam kendimi birde tehlikeli kar buz ....onu da erteleyemem oğlum üzülür onun tatili....diğer sayfada da sorucam arkadaşlar acaba ne kadar zamanda toparlarız kendimizi...ben şubat sonuna doğru ameliyat olsam karın germe-göğüs yaza kadar kaç ayda toparlarım kendimi acaba...aslında kasım da istiyordum ama işlerimi ayarlayamadım yoksa süper olacaktı....sende çok yenisin ama maşallah gayet iyi görünüyorsun....sizleri okuyarak anlamaya çalışıyorum.Ancak bu durumda muhtemelen benim şubatın ikinci yarısı olacak doktorlarada uyarsa...

Tesekürler canim... Hic korkma bak, ilk 3-4 gün SIKINTILI yatip kalkmak vs. Ama ondan sonrasi basit! Kime olacaksin sen?

doktorları söylemeyi unutmuşum..cüneyt özek,can kopal,ahmet seyhan arasından biri burada C capoeira can kopal ın hastası eğer bu üç doktor hakkında fikri olan ve ameliyat olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.Birini seçeceğim..

Slm cnm, berratininde dedigi gibi t3lefonumu bikac gun kullanamadim,
Cnm kaşinti ara ara bendede oluyo hala ama cook daha iyi, Cetrizine diye bi tablet kullandim 1hafta cok iyi geldi bana,

Ok ben burda bir bakayim. Dün ve ondan önceki gün coktu. Ama bugün hic yok mesela. Neden oluyor ki bu kasinti?

Ok ben burda bir bakayim. Dün ve ondan önceki gün coktu. Ama bugün hic yok mesela. Neden oluyor ki bu kasinti?
Cnm iyleşme döneminde çok normalmiş kaşinti, benim şişlik göbek deliğimden dikişlere kadar oluyo,biraz araştirdim ne kadar surer diye şişmelere 6ay sure biliyormuş tabii kişiden kişiyede degişiyormuş, birde cnm ameliyatinin ilk v ikinci gunu nasil gorunuyorsan sonucun oyle oluyormuş, hatirliyormusun ????

Ayaga ilk gün hic kalkmadim ki, ikinci gün de WC kalktim ondan sonra tansiyonumdan dolayi hemen uzandim, yani hic bakmadim ama ilk Fotografim hastahanede zaten yatakta cekmistim, sexy önlügümle :KK48: Ama orda da uzanmisim yani.. Neyse bakacagiz artik. Bugün sabah dusa girmeden önce bir Foto yaptim, bak bakalim kavis ortaya cikmis süperrr, ama aksama kadar gider gerci :KK43:

image.jpg

Jelesec Jelesec canim görüyormusun o öndeki cizigi, anlatmak istedigim o

Niye yok acaba sende? Kas onarimi oldun sen, o zaman olmasi gerek yani hic mi olmadi sende? Yani kas onarimi yapan herkeste olmasi gerek diye biliyorum. Cünkü kas dikiliyor ve deri gergin birsekilde üstünde hem yag tabakasi da yok, ondan kendini göstermesi gerek aslinda!

Bende de yok suanda Doktoruma sordum, gelecek daha dedi sisim ve daha erken diyor ama üst kisimda sislik cok yok aslinda, görünmesi gerekir diye düsünüyorum:KK64:Arzum da da yok gerci
Jelesec Jelesec

Niye yok acaba sende? Kas onarimi oldun sen, o zaman olmasi gerek yani hic mi olmadi sende? Yani kas onarimi yapan herkeste olmasi gerek diye biliyorum. Cünkü kas dikiliyor ve deri gergin birsekilde üstünde hem yag tabakasi da yok, ondan kendini göstermesi gerek aslinda!

Bende de yok suanda Doktoruma sordum, gelecek daha dedi sisim ve daha erken diyor ama üst kisimda sislik cok yok aslinda, görünmesi gerekir diye düsünüyorum:KK64:Arzum da da yok gerci
Jelesec Jelesec

valla ben yüzlerce karın germe olan gördüm k.k.dan kimsede bu çizği böyle belli değil tam karın germe olan herkesde kas onarımı olur canım; spor yaparsak sıkı belki olur sende olunca koy foto merak ettim bak bende

Kızlar kızlar bırakın çizgiyi mizgiyi ... taş gibi olmuşsunuz hepiniz maşallah... Aşk kitabı senin resimlerin harika.Hiç takmayın bu kadar.Jelocanım zaten tam taş :KK66: bir girip bakayım dedim yazışmalarınız denk geldi.Hemen yatıyorum.Güzellik uykumuzu kaçırmayalım :) Hepinize sevgiler...

X