askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Kızlar kızlar bırakın çizgiyi mizgiyi ... taş gibi olmuşsunuz hepiniz maşallah... Aşk kitabı senin resimlerin harika.Hiç takmayın bu kadar.Jelocanım zaten tam taş :KK66: bir girip bakayım dedim yazışmalarınız denk geldi.Hemen yatıyorum.Güzellik uykumuzu kaçırmayalım :) Hepinize sevgiler...

yerim seni süslümmmmm:pay yok ben takmadım bilmiyordum bile cizği mizği:KK53: aynen bebem ben bu halde kalım ölene kadar yeter bana:KK75: hadi tatlı uykular canımcım:KK74: vakkodan hediyemi kargo yap lütfen:KK70:

valla ben yüzlerce karın germe olan gördüm k.k.dan kimsede bu çizği böyle belli değil tam karın germe olan herkesde kas onarımı olur canım; spor yaparsak sıkı belki olur sende olunca koy foto merak ettim bak bende

Zaten spor yapmayi o kadar özledim kiiii, ancak 27.02.15 basliyorum daha önce yasak daha dogrusu sonucu etkileyebilirmisin doktorum dedi!! Ama öyle bir karin kasi yapacagim ki, yaza bomba bomba :)
Ama cizgiyi ben görmesem üzülürüm yaaaa :KK43:

Kızlar kızlar bırakın çizgiyi mizgiyi ... taş gibi olmuşsunuz hepiniz maşallah... Aşk kitabı senin resimlerin harika.Hiç takmayın bu kadar.Jelocanım zaten tam taş :KK66: bir girip bakayım dedim yazışmalarınız denk geldi.Hemen yatıyorum.Güzellik uykumuzu kaçırmayalım :) Hepinize sevgiler...

nldglp nldglp canim tskler.... Haklisin canim yaaa ama ben bu cizgiyi görmem lazim :KK66: gerci doktorum yapiya da bagli önceden cok calisilmis bir karin ameliyatan sonra sonucu daha güzel olur demisti, neyse gelmese Ben o cizgi getirmesini bilirim :KK66:

nldglp nldglp canim tskler.... Haklisin canim yaaa ama ben bu cizgiyi görmem lazim :KK66: gerci doktorum yapiya da bagli önceden cok calisilmis bir karin ameliyatan sonra sonucu daha güzel olur demisti, neyse gelmese Ben o cizgi getirmesini bilirim :KK66:
bu cevap iyiydi:KK45: canim bir an önce iyiles kasta olur cizgide:KK53:

Benşm
Niye yok acaba sende? Kas onarimi oldun sen, o zaman olmasi gerek yani hic mi olmadi sende? Yani kas onarimi yapan herkeste olmasi gerek diye biliyorum. Cünkü kas dikiliyor ve deri gergin birsekilde üstünde hem yag tabakasi da yok, ondan kendini göstermesi gerek aslinda!

Bende de yok suanda Doktoruma sordum, gelecek daha dedi sisim ve daha erken diyor ama üst kisimda sislik cok yok aslinda, görünmesi gerekir diye düsünüyorum:KK64:Arzum da da yok gerci
Jelesec Jelesec
Bendede kas onarımı oldu ama bu çizgi yok ve bu çizgi olmaması daha iyi çizgi kotu gorunuyo.

askkitabi askkitabi Buğün üçüncü haftamıza girdik :KK73::KK73::KK73: Nasılsın canım?Şişlikler ne durumda?Kesi nasıl,kabuklanmalar bittimi tamamen?

Evet 3 haftaya girdik :KK73::KK73:. Sisilikler en cok göbegin alt kisminda var hata bazi günler bir köse daha sisiyor yani armut gibi birsey oluyor yoksa fitim yani. Dün kisadan office ugramak zorunda kaldim, 2 saat kaldim yani hicbirseyde SIKINTI cekmedim.

Izlerde inceliyor gitikce, kabuklar cogu yerlerde düstü. Sende??

geçmiş olsun öncelikle:) öncesi ve sonrası fotoğraflarınızı görmem için beni de ekler misiniz? forumda yeniyim tam da nasıl kullanacağımı bilmişyorum ama çok merak ediyorum. İnternette bulduğum öncesi ve sonrası fotoğrafaları pek gerçekçi değil

Evet 3 haftaya girdik :KK73::KK73:. Sisilikler en cok göbegin alt kisminda var hata bazi günler bir köse daha sisiyor yani armut gibi birsey oluyor yoksa fitim yani. Dün kisadan office ugramak zorunda kaldim, 2 saat kaldim yani hicbirseyde SIKINTI cekmedim.

Izlerde inceliyor gitikce, kabuklar cogu yerlerde düstü. Sende??
Evet,bendede durum aynı.. Alt kısımda şişlikler var dikiş ve kesi yeri altı özellikle,genital bölge üstü...Kasıklarım şişmiş gibi :p Artık gerginlik eskisi gibi değil,oldukça rahatladım.Tam değil ama eskiye göre iyi yani :KK66:
İzlerimde iyi,kabuklanmalar tamamen bitti sayılır.Dikişimin üstüm bronz ten,altı direk beyaz ten :KK53: Tuhaf duruyor şu an :KK48: Ben bu yaz çok bronzlaşmıştım,renk geçişi sert duruyor,biran önce yumuşak geçişe geçmeli :KK51: Pazartesi günü randevu alabilirsem kontrolüm var,bakalım ne diyecek doktorum :KK25:

Evet,bendede durum aynı.. Alt kısımda şişlikler var dikiş ve kesi yeri altı özellikle,genital bölge üstü...Kasıklarım şişmiş gibi :p Artık gerginlik eskisi gibi değil,oldukça rahatladım.Tam değil ama eskiye göre iyi yani :KK66:
İzlerimde iyi,kabuklanmalar tamamen bitti sayılır.Dikişimin üstüm bronz ten,altı direk beyaz ten :KK53: Tuhaf duruyor şu an :KK48: Ben bu yaz çok bronzlaşmıştım,renk geçişi sert duruyor,biran önce yumuşak geçişe geçmeli :KK51: Pazartesi günü randevu alabilirsem kontrolüm var,bakalım ne diyecek doktorum :KK25:

Naber canim? Tapebandi ile nasil oluyor?

Bende iyiyim Canim... Iyi sevindim Bir ara resimkoyarsan Dogru bandliyon mu Bakarim!☺️
Benim arada Bir kasi ti tutuyor
Yeni foto ekledim ama çamaşırlı.. Sadece tapeli yok.Tam dikiş üzerinden gergin şekilde bantlıyorum işte :KK66: Altına önce Katoron yağı sürüyorum,izlere için çok faydalıymış aklında olsun..

X