askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Yok krem değil,sürülen yani harici deniliyor.. Birde içilmeni var o başka çünkü,etkisi olmaz :KK66:

Sözlüge baktim :) tamam anladim. Biz burda Johanniskraut diyoruz Kantorona. Sinirsel veya asiri stresli zamanlarda kullanilir ama harici de oldugunu bilmiyordum, hab seklini biliyordum.

Tskler canim:KK15:

Askkitabi sen nerelerdesin:KK61:ben ameliyata gidiyorum birazdan evden cikicam yarin sabah hayirlisiyla ameliyatim var bana dua et:KK19:

Askkitabi sen nerelerdesin:KK61:ben ameliyata gidiyorum birazdan evden cikicam yarin sabah hayirlisiyla ameliyatim var bana dua et:KK19:

ay canim benim yeni gördüm yazini yaa... ama baska konuda yazdim sana ama yine tekrardan gecmis olsun... :KK19:
gecti gitti iste, simdi iyilesme süreci ve yakinda Foto isteriz :KK60:

isime döndüm yogunluktan fazla giremedim, karismis offic teki isler,,, eeee bensiz olmuyor demeki:KK48:
kiymetimi anlamislar artik:KK66:

ay canim benim yeni gördüm yazini yaa... ama baska konuda yazdim sana ama yine tekrardan gecmis olsun... :KK19:
gecti gitti iste, simdi iyilesme süreci ve yakinda Foto isteriz :KK60:

isime döndüm yogunluktan fazla giremedim, karismis offic teki isler,,, eeee bensiz olmuyor demeki:KK48:
kiymetimi anlamislar artik:KK66:
Okudugum yazdigim yaziyi dün bir bayginlik gecirdim tansiyonum düsmüs ama bugün iyiyim iyilesince resim koyucam
Senin icinde cok sevindim ise baslamissin

Okudugum yazdigim yaziyi dün bir bayginlik gecirdim tansiyonum düsmüs ama bugün iyiyim iyilesince resim koyucam
Senin icinde cok sevindim ise baslamissin

Aman dikkat canim!! benim de tansiyonum hep düsüktür birde ameliyatan sonra 3-5 adim yürüyünce sanki marathon kosmus gibi oluyordum. Ama günden güne daha iyi olacaksin canim

Yeni foto ekledim ama çamaşırlı.. Sadece tapeli yok.Tam dikiş üzerinden gergin şekilde bantlıyorum işte :KK66: Altına önce Katoron yağı sürüyorum,izlere için çok faydalıymış aklında olsun..
Kızlar benide eklermisiniz Perşembe ameliyatım var heyecan gerginlik hepsi var

Merhaba askkitabi oncelikle kararin hayirli olsun , benim bugun 13gunum karin germe v meme diklestirme protezli oldum iykide olmuşum , korkucak hic bisey yok gercekten, ameliyattan 3 saat sonra ayaga kalktim abartilicak hic agrim olmadi, sormak istedigin bisey olursa cevaplarim ,
Merhaba ben yeni üyeyim ve karin germe meme büyütme olmak istiyorum beni en cok korkutan izlerin yamuk olmasi ve bele kadar uzanmasi siz kime oldunuz ve izleriniz nerden nereye yardimci olursaniz cok sevinirim :):KK52:

askkitabi askkitabi Napıyorsun canım,kontrole gittinmi? Nasılsın?
Merhaba arzum senin hasan findika karin germe oldugunu duydum bende onu düsünüyorum nasil memnunmusun ben yeni üyeyim almanyada yasiyorum beni en cok korkutan izlerin yamuk bir sekilde dikilmesi ve bele kadar uzanmasi senin izlerin nasil memnunmusun resim falan göremezmiyim internette bir sürü basarisiz iz gördüm korkuyorum göbekten kurtulayim derken bide iz saklamkla ugrasmiyayim iz olacak bu kesin ama düz bir kesi olma ihtimali yokmu yardimci olursan cok sevinirim hasan findika ameliyat olmus biri olarak off kadin olmak cook zor :):KK16:

Merhaba arzum senin hasan findika karin germe oldugunu duydum bende onu düsünüyorum nasil memnunmusun ben yeni üyeyim almanyada yasiyorum beni en cok korkutan izlerin yamuk bir sekilde dikilmesi ve bele kadar uzanmasi senin izlerin nasil memnunmusun resim falan göremezmiyim internette bir sürü basarisiz iz gördüm korkuyorum göbekten kurtulayim derken bide iz saklamkla ugrasmiyayim iz olacak bu kesin ama düz bir kesi olma ihtimali yokmu yardimci olursan cok sevinirim hasan findika ameliyat olmus biri olarak off kadin olmak cook zor :):KK16:
Özel mesajla foto gönderdim canım .. Eğer sırıtınızda deri fazlalığı varsa kesi uzayabilir. Bana gerek olmak.İki kürek kemiği arası kesi var ama izler çok ince ve silik şimdiden.Beni rahatsız etmiyor asla..

Cnm, benim dr hasan findik'di gercekten cook memnun kaldim, cok ilgili guler yuzlu bir doktor.
Cnm resim yollamayi beceremedim bi turlu ama yarin berrati yardimci olucak bana,☺
Benim karnimda çok fazla çatlak vardi v resmen kırış kırışdi bende sizin gibi cok egzersiz yapmistim ama ne yazikki fayda goremediydim,
ameliyat çantamda terlik, picama, sabahlik, makyajlarim cikarken giymek icin eşofman takimi üstü önden fermuarli ,
Cnm ben ameliyat oncesi saglikli beslenmeye ozen gosterdim protein agirlikli, 4gundur vitamin e capsul kullaniyorum izler icin cok faydaliymis ,
sibelll bende hasan findiki düyünüyorum ne olur beni bilgilendir izlerin nasil benim icin önemli olan bu beline kadarmi uzaniyo yoksa ipli bikini ile gizlene bilecek durumdami yazarsan sevinirim ahh bide foto görebilsem :KK43:

Özel mesajla foto gönderdim canım .. Eğer sırıtınızda deri fazlalığı varsa kesi uzayabilir. Bana gerek olmak.İki kürek kemiği arası kesi var ama izler çok ince ve silik şimdiden.Beni rahatsız etmiyor asla..
Arzum cookk tesekkur ederim gördüm resmini masallh bayildim tam istedigim gibi egrilik hi yok ve 2 ayda süper iyilesmis hasan findikla görüsecem insallah icim rahatladi internette bi sürü iz resmi gördüm felaket yani yamuk yumuk falan hasan beyin eline saglik ben daha yeni üyeyim nasil kullanildiginida daha ögrenemedim biseyleri kacirirsam kusura bakmayin meme büyütmede istiyorum ben benimkiler 3 cocuktan sonra kücüldü bu konuda bi bilgin varmi cok tesekkur ederim resmin icin bana kendimi iyi hissettirdi cünkü doktor cook önemli :)

X