askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Evet gercekten aynen öyle! Söylüyorum zaten almanyadaki arkadaslara, benim doktorumla gidin Görüsün!!! Hem orta almanyada hemde kuzey almanyada ameliyatlar yapiyor! Görüsmelerde bedava! ARica alman da degil iranli. Cok ilgili ve hastasini fikirlerini önemsiyen biri!!!
Alman Forumlarda cok adi gecen ve sonuclari ile ön planda duran bir Dr. Yani meme büyütme ve karin germe icin kesinlikle cok tavsiye edebilecegim bir Dr. Hem o kadar hastasi ile tanistim yani agri olarak herkes benim gibi, agri yok diyorlar! Örnek gecen hafta ameliyat odamdaki memebüyütme ve diklestirme oldu, yan odadakiler burun& karin germe, ve iki meme büyütme yapan bayanlar vardi aksam odada bulustuk cay cerez esliginde cok güzel sohbetler yaptik. Hem
burdaki KK forumda @BanuSeker arkadasimiz var oda ayni sekilde. Sihirli eleri var doktorcugumun:KK68: Görüsmekte fayda var, ama tabiki sonucta son karar sizin tabiki! Ben tam 6 Dr ile görüsmüstüm zamaninda ta iste bu benim Doktorum diyene kadar!

Neyse benden söylemesi, fazla tavsiye edince reklam yapiyorsun diyorlarda .... :KK66: Ayrica hic isim de vermedim burda, isim cisim vermeden nasil reklam oluyorsa artik.... :KK48:
Canim yok yani sen doktorun olarak tavsiye etmeye ve ovmeye hakkin var sonuclarin ortada belli yanii reklam yapsaydin coktan yapardin zaten reklami doktorun asistanlari yapar yada artik parami aliyorlar burda reklam yapinca onu bilemicegim :)
Masallah canim fazla agrin olammasina sevindim insallah hep boyle decam eder tabi merakla iyilesme surecini bekliyorum
Almanyaya esim surekli gelip gidiyor zaten birde bende gelim gezim diyorum firsat bulunca :KK66:
Doktorun ucretsiz muane yapiyor super bisey fransada 100€ bir muane parasi dusun artik :KK43:

Ağrı kesicinin ödemi atma etkiside var.Doktorumun asistanı bitir dedi ..
Maydonoz evet ödem atıyor,doğru diyorsun.Daha fazla yiyim bari :KK66:
Yapmaya ilk üc gün al dedi Dr. Ondan sonra agriya göre kendin karar ver dedi. Ben Ibuprofen 600 aliyordum .Sen?

Ayrica bir Limon SIKIYORUM 1 L suya gün boyu iciyorum ve Ananas da yiyorum!
limon suyunla da dahada zayiflayacaksin kiz ananas ta oyle zayiflama etkisi var
Ibuprofen odem attirmaz canim agri kesici sadece :KK66:

Benimde tansiYon hep düsüktür yani söyle diyeyim benim tansiyon 90/60 normaldir. Hastahanede gecen 80/50 cikti. Hemsire hemen panik yapti:rolleyes:, relax dedim bu benim icin normal dedim:KK66:

Ama limon suyu etkilemiyor beni
Benimde tansyonum hep dusuk bazen rejim yaptigim zaman elim ayagim titrer cok fena olurum :KK43:

Canim yok yani sen doktorun olarak tavsiye etmeye ve ovmeye hakkin var sonuclarin ortada belli yanii reklam yapsaydin coktan yapardin zaten reklami doktorun asistanlari yapar yada artik parami aliyorlar burda reklam yapinca onu bilemicegim :)
Masallah canim fazla agrin olammasina sevindim insallah hep boyle decam eder tabi merakla iyilesme surecini bekliyorum
Almanyaya esim surekli gelip gidiyor zaten birde bende gelim gezim diyorum firsat bulunca :KK66:
Doktorun ucretsiz muane yapiyor super bisey fransada 100€ bir muane parasi dusun artik :KK43:

Evet bende cok merak ediyorum en cok Iz olayi!!! Yani ilk kontrolümü cok merak ediyorum cünkü daha izi göremedim!

Nereye gidip geliyor almanya ya esin?

Ayyyyyyyy delirecegim ben bugünkü kontrolümü kacirdimmmmmmm!!!! :eek:Yarin sandim ben!!:KK43:
Az evel Doktorumun Asistani aradi, hersey yolunda mi diye ve bugün neden gelmedigimi!!!
Sinir oldum yaaaa, sorun falan var mi sordu bana, bende yok dedim hata bugün kendimi cok iyi hisediyorum hareket acisindan, yani bana kalsa düz yürüyebilirim dedim ama Asistani SAKIN dedi, ic dikisler daha cok taze!

Doktorum yarin bütün gün ameliyata oldugu icin, ve hic bir SIKINTI da olmadigi icin de, kontrolüm haftaya kaldi. Bende yani Tape Bandini degismesi gerekmez mi sordum, zaten ceksekde hemen yenisini koyacagiz tekrardan, ama hersey yolundaysa kanama gibi bir durumda yok, o zaman rahat birakalim Izi dedi.

Neyse kaldim Sali' ya anliyacaginiz:KK34:

Ayyyyyyyy delirecegim ben bugünkü kontrolümü kacirdimmmmmmm!!!! :eek:Yarin sandim ben!!:KK43:
Az evel Doktorumun Asistani aradi, hersey yolunda mi diye ve bugün neden gelmedigimi!!!
Sinir oldum yaaaa, sorun falan var mi sordu bana, bende yok dedim hata bugün kendimi cok iyi hisediyorum hareket acisindan, yani bana kalsa düz yürüyebilirim dedim ama Asistani SAKIN dedi, ic dikisler daha cok taze!

Doktorum yarin bütün gün ameliyata oldugu icin, ve hic bir SIKINTI da olmadigi icin de, kontrolüm haftaya kaldi. Bende yani Tape Bandini degismesi gerekmez mi sordum, zaten ceksekde hemen yenisini koyacagiz tekrardan, ama hersey yolundaysa kanama gibi bir durumda yok, o zaman rahat birakalim Izi dedi.

Neyse kaldim Sali' ya anliyacaginiz:KK34:
Kiz aklin nerdeydi nasil unuttun :-) neyse sorun yokmus zaten izi artik sali gunu gorecegin hayirlisi canim herseyde hayir var :KK66:

mneeee mneeee ben dünden beri baya bir ayaklandim. Bu sabah yardimcim gelmedi ondan kahvaltiyi ben yaptim ve düsündügümden daha kolay yapbildim. Hem gezdik bugün ailecek oda iyi geldi yani 10 günden beri evdeydim.
Söyle söyliyeyim, hic agrim olmadi oturup kalkmak ve uzanmak cook SIKINTILI ilk 3 gün, icteki dikisleri hisediyorsin yani cok SIKI! Ayrica gülmek, hapsirmak, öksürmek cok aciyor ve tehlikeli. Cumadan beri yani 8. günüm kendimi baya bir rahat hisetim. yalniz kalkiyorum artik. Bugün 10. günüm ve istesem düz yürüyebilirim ama korkumdan yürümüyorum!
2. hafta sonra bence toparlanirim , isbasi bile yapabilirim ama ben yilbasina kadar islerimi ayarladim, evde kalacamda.

Eger office isin varsa yani masabasi 2 haftada dönebilirsin bence

mneeee mneeee ben dünden beri baya bir ayaklandim. Bu sabah yardimcim gelmedi ondan kahvaltiyi ben yaptim ve düsündügümden daha kolay yapbildim. Hem gezdik bugün ailecek oda iyi geldi yani 10 günden beri evdeydim.
Söyle söyliyeyim, hic agrim olmadi oturup kalkmak ve uzanmak cook SIKINTILI ilk 3 gün, icteki dikisleri hisediyorsin yani cok SIKI! Ayrica gülmek, hapsirmak, öksürmek cok aciyor ve tehlikeli. Cumadan beri yani 8. günüm kendimi baya bir rahat hisetim. yalniz kalkiyorum artik. Bugün 10. günüm ve istesem düz yürüyebilirim ama korkumdan yürümüyorum!
2. hafta sonra bence toparlanirim , isbasi bile yapabilirim ama ben yilbasina kadar islerimi ayarladim, evde kalacamda.

Askkitabi ben geldim kendimi yeni tobarlaya bildim yazdiklarinin hepsini okudum gercekten cok sevindim hersey cok güzel gecmis cok sevindim en zorunu atlattin simdi sira bende

Askkitabi ben geldim kendimi yeni tobarlaya bildim yazdiklarinin hepsini okudum gercekten cok sevindim hersey cok güzel gecmis cok sevindim en zorunu atlattin simdi sira bende

Hosgeldin canim.... Evet gercekten kolay atlatim, beni daha zor bir sürec bekliyor zanetim ama rahat gecirdim. Bugün yürüyüs yaptim 25 dak. Yavas ama arada bir hizli. Cok iyi geldi dusumu aldim ve suanda mis gibi kahvemi iciyorum. Yarin kontrolüm var, cok merak ediyorum daha Izi göremedim daha Tapebandi üstünde, ama göbek deligim coookkk güzel oldu, ayrica hic dikis izi olmadan bir göbek deligi!!! Obun üstündeki band gecen gün düstü öyle gördüm. Dr sorun degil dedi, yarabandi yapistir dedi. Bende öyle yaptim

Insallah sende benim gibi atlatirsin. Bu arada fiyat olarak ne kadar tutacak ?

Hosgeldin canim.... Evet gercekten kolay atlatim, beni daha zor bir sürec bekliyor zanetim ama rahat gecirdim. Bugün yürüyüs yaptim 25 dak. Yavas ama arada bir hizli. Cok iyi geldi dusumu aldim ve suanda mis gibi kahvemi iciyorum. Yarin kontrolüm var, cok merak ediyorum daha Izi göremedim daha Tapebandi üstünde, ama göbek deligim coookkk güzel oldu, ayrica hic dikis izi olmadan bir göbek deligi!!! Obun üstündeki band gecen gün düstü öyle gördüm. Dr sorun degil dedi, yarabandi yapistir dedi. Bende öyle yaptim

Insallah sende benim gibi atlatirsin. Bu arada fiyat olarak ne kadar tutacak ?
gercekten cok sevindim benim 3200 euro ama simdi gözlerimin altindaki torbalarida aldirmaya karar verdim yüzden korkuyorum biraz ama ikisini birden atlatirim diye düsünüyorum is yerinde kimseye söylemedim söylemicemde

gercekten cok sevindim benim 3200 euro ama simdi gözlerimin altindaki torbalarida aldirmaya karar verdim yüzden korkuyorum biraz ama ikisini birden atlatirim diye düsünüyorum is yerinde kimseye söylemedim söylemicemde

Bence yaptir canim kombine herzaman iyidir... Söyleme zaten gerek yok ama göz olunca beli olur belki?
Bende kimseye söylemedim, herkes belden rahatsizlandim dsaniyor :KK66:

çok çok teşekkür ederim askkitabi askkitabi Hoppaumarım bende senin kadar iyi olabilirim ( maşaAllah nazar değmesin :nazar:)
ben ev hanımıyım çalışmıyorum, artık artısıyla eksisiyle görücez neler olucak ...
:confused:

X